Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

cześć

 

mam pytanie o acziwment 100% odkrytej mapy i chciałbym go zrobić tak że odlącze dlc ze skandynawią (francji jeszcze nie mam) i wtedy podobno zaliczy 100% na podstawowej mapie - a pytanie dotyczy tego czy po ponownym dołączeniu dlc skandynawia nie strace w niej postępu odkrytych dróg agencji pracy itd.? czy będzie po staremu po podłączeniu tego dlc?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, terrordrome said:

^ Nie stracisz. Ja zdobyłem to osiągnięcie zanim wyszła Skandynawia i nie straciłem go, gdy aktywowałem Skandynawię.

 

to znaczy nie chodzi mi o to czy strace acziwmenta na 100% tylko o to czy po ponownym podłączeniu dlc skandynawia będę miał zachowany postęp na tej mapie sprzed odłączenia tego dlc

Link to comment
Share on other sites

^ Jechałem tam kilkanaście razy przy największym natężeniu ruchu na serwerze i pomimo tego, że graczy na trasie było sporo, to panowała tam o wiele wyższa kultura jazdy, niż na C-D. Wszyscy stali spokojnie w korku, nie wyprzedzali się - bo w sumie nie ma tam za bardzo jak, skutecznie przeszkadzają barierki i ostre zakręty, oraz stale jeżdżące Skody administracji. Jedyne "stłuczki", które można było tam doświadczyć, to typowe otarcia, bo ktoś przedobrzył na zakręcie :D

 

No i parking na samym zakręcie przed tunelami w stronę Bergen- wygląda świetnie, jak jest tak zapełniony zestawami, które są w miarę równo zaparkowane : O

 

P.S: Tak, piszę ciągle na temat EU2 :D

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

On 24.08.2017 at 10:02 PM, Daniellus_PL said:

Nie lubię jazdy z Heavy Trailerami może to śmieszne ale wolę jazdę ,,tirem,, czyli zwykłą naczepą, cysterną ewentualnie lawetą.

 

Nie wiesz co tracisz :P Ja tam uwielbiam jeździć z Heavy :D ten świst turbo mojej Scaniulki i ten przytłumiony klekot silnika walczącego z 61 tonowym ładunkiem smyczonym po górkę, to jest TO  :)

Jeśli masz słuchawki z surround sound headset to te dźwięki są tak super słyszalne, jak byś dosłownie na silniku siedział :D  

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, [RT]Aro32 said:

Oto zwiastun nowego ProMods który będzie wkrótce 

 

Promods jak zawsze trzyma wysoki poziom... Szkoda tylko ze na multi nie mozna tam smigac z innymi graczami. To są wlasnie minusy singla. Mimo iz mapka niesamowita i pewnie nie jedną traske przejade to jednak przynajmniej jesli o mnie chodzi to wole multiplayer tym bardziej ze jakiejs sensownej ciezarowki znalezc nie moge

Link to comment
Share on other sites

Przecież że przeprowadzka będzie to było wiadomo od bardzo dawna,  a co do promods  mi to do szczęścia nie jest potrzebne w MP , każdy pisze że fajnie by było a tak naprawdę to duża część z nich nie była w wstanie płynnie wyjechać z miasta przez spadek fpsów , już o spotkaniu graczy nie wspominam

  • Upvote 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.