Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

8 hours ago, AMF said:

SCS gdyby pomyślał to by dodał jakieś małe drogi z mniejszymi miejscowościami tak aby jakoś tam do tej Hiszpanii dało się przejechać nawet z PODSTAWOWEJ mapy.

Nie mogę tak tego zostawić dlatego ci to jeszcze wytłumaczę bardziej obrazkowo.

 

Stwierdziłem że dawno nie widziałeś mapy bez tego mapowego DLC. Dlatego wpierw przypomnę ci jak duże tereny dodaje Francja.

 

Z DLC

jywViYr.png

 

Bez DLC

B0R3pNZ.png

 

A ty chcesz jakąś drogę przez tereny Francji żeby dotrzeć do Hiszpanii. Świetnie, to teraz nam powiedz którędy. A może jedną drogę z DLC po prostu udostępnimy osobom bez Francji? Świetny pomysł! Czyli jak nie mam Francji i Hiszpanii to mam ślepy spory kawałek autostrady? To może inaczej, ten kawałek autostrady odblokuje mi się jeśli zaopatrzę się w Bałkany. I to brzmi sensownie, gorzej z wykonaniem.

Przypomnę ci politykę SCSu. Droga dojazdowa do DLC jest zawsze w jakości podstawowej mapy. 

 

BAB7, dojazd do Danii.

Niemcy

xoXrsBj.png

 

Dania

DVnkXWm.png

 

Przeprawa promowa w Rostock.

Niemcy

ImKOi22.png

 

Dania

OBqovCt.png

 

I chyba najlepszy przykład.

Gdynia

eOVoLG5.png

 

Okolice Karlskrony

BTSDyu8.png

 

Widzisz różnice pomiędzy podstawką która umożliwia dojazd na tereny DLC po wykupieniu dodatku a terenami z dodatku? Myślę że widzisz.

 

Konkluzja. Faktycznie, twierdzę i pewnie długo będę jeszcze twierdzić że Bałkanów nie będzie (Póki SCS mi nie da mokrą szmatą w pysk i nie powie "HA! Robimy Bałkany! I co ty na to?"), i że następnym DLC będą Włochy (Nie oszukujmy się, będą bo nie trzeba się martwić o ludzi z podstawki). Chociaż tak was słucham że SCS mówił to i to i nawet ja widzę w tym sens. Może w ETSie także znajdzie się miejsce na Tiry na tory. Aż z miłą chęcią bym powiedział "pożyjemy zobaczymy". 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@elot360PL

Teraz ty rusz glowa :) wystarczy ze do podstawki dodadza miasto toulouse i klopot mamy z glowy :) Nie trzeba zadnych promow czy samolotow to ze na podstawce droga do toulusy nie bedzie sie pokrywala z ta z dlc francja to nie wazne wazne ze ot tego miasta polaczenie z hiszpania bedzie dla posadaczy dlc i tych z podstawka takie samo :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

To wtedy multiplayer nie będzie wspierał tego dodatku. No bo jak ma wspierać niejednakowe drogi dla każdego, to raz.

Po drugie, polityka SCSu, w takim razie Tuluza musiałaby być wykonana w gorszej jakości.

A tak nawiasem  czy MP jest oficjalnie wspierane przez scs ?

Link to comment
Share on other sites

W ogole ja przy omawianiu gier scsu nie biore po uwage MP bo to jest tylko i wylacznie modyfikacja do gry :) Ale patrzac przez twoj pryzmat to zeby to mialo rece i nogi i dzialalo na MP to moje rozwiazanie nie ma sensu bytu :) Wiec raczej trzeba sklaniac sie do przepraw promowych np. z calais do hiszpani :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

Prom z Calais do Hiszpani? Ciekawe czy taki w ogóle istnieje bo szczerze wątpię żeby SCS wykonał, nawet w ostateczności, połączenie promowe którego nie ma.

Ciągle słucham o tym rozwiązaniu z pociągiem, i jak wspomniałem wyżej nawet dla mnie brzmi to sensownie.

Dla mnie to wszystko jedno co to bedzie bo posiadam dlc francji i mnie ten problem nie dotyczy :) 

Link to comment
Share on other sites

Może cię nie dotyczy ale czasami fajnie jest sobie tak podumać co SCS "odwali" :D

W sumie mnie ciekawi jedna rzecz. 

SCS nie dodał między np połączenia promowego ze Świnoujścia bo nie chciał by było za dużo skrótów. Połączenie ze środka Francji do Hiszpanii byłoby zaprzeczeniem tego. Czy w takim przypadku zakup Francji wiąże się z blokadą na taki szybki transport? :P 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że takiego połączenia nie dodadzą bo w grze chodzi o to, żeby jak najwięcej jeździć ciężarówką więc jeśli da się jechać lądem przez Francję to nie dodadzą tego. Następne dlc to albo Bałkany albo włochy, innej możliwości nie widzę bo musi graniczyć z podstawką. A potem chyba będą musieli dodawać wymogi do zakupu na steam np posiadanie innego dlc żeby to kupić np. kraje bałtyckie i Finlandia potrzebują Skandynawii albo going east.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gertrudenszial said:

Myślę, że takiego połączenia nie dodadzą bo w grze chodzi o to, żeby jak najwięcej jeździć ciężarówką więc jeśli da się jechać lądem przez Francję to nie dodadzą tego. Następne dlc to albo Bałkany albo włochy, innej możliwości nie widzę bo musi graniczyć z podstawką. A potem chyba będą musieli dodawać wymogi do zakupu na steam np posiadanie innego dlc żeby to kupić np. kraje bałtyckie i Finlandia potrzebują Skandynawii albo going east.

 

Nie muszą graniczyć z podstawką. Była przecież sytuacja z miastami Pecs i Szeged. Dodane tylko dla posiadaczy Going East :) 

Są 3 opcje: 

- Hiszpania + Portugalia (wątpie), 

- Włochy,

- Kraje Bałkańskie. 

 

Może jeszcze w sumie Irlandia? KIj tam wie co się święci. Po ostatnich dodatkach możemy myślę spodziewać się czegoś naprawdę na poziomie. 

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, terrordrome said:

Promu z Calais do Hiszpanii nie ma, ale za to istnieje połączenie wodne z Plymouth (GB) do Santander (ESP). W ETS2 tak się składa że jest port w Plymouth wraz z połączeniem do francuskiego Roscoff więc problem braku DLC Vive La France byłby nawet rozwiązany.

Otóż nie. Też znalazłem dawno temu informacje o tym połączeniu. Jest tylko jeden problem. Port w Plymouth jest dostępny tylko jeśli masz Francję.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, oj tam. Autor z ta strona jest Piotr z SCSu. xD

 

 

http://blog.scssoft.com/2017/06/scs-on-road-etrc-2017.html

Samo co wyzej.

http://eurotrucksimulator2.info/pl/scs-software-wlasna-naczepa/

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, QazMati said:

 

Nie muszą graniczyć z podstawką. Była przecież sytuacja z miastami Pecs i Szeged. Dodane tylko dla posiadaczy Going East :) 

Są 3 opcje: 

- Hiszpania + Portugalia (wątpie), 

- Włochy,

- Kraje Bałkańskie. 

 

Może jeszcze w sumie Irlandia? KIj tam wie co się święci. Po ostatnich dodatkach możemy myślę spodziewać się czegoś naprawdę na poziomie. 

 

Ale w takim sensie, że można do każdego miejsca na terenie (nazwijmy)DLC 1 można dojechać z podstawki tylko za pomocą tego DLC 1, a w np przypadku Hiszpanii i Portugalii trzeba przejechać przez DLC 2 czyli vive la france, żeby dojechać do DLC 1 czyli w tym wypadku ten półwysep iberyjski  :)

 

A co do Irlandii, to nawet dobra myśl wraz z np. Islandią. Może ich nawet fantazja poniesie i jakieś wyspy owcze dodadzą czy cuś. W sumie z dodatkiem włochy mogli by dodać też Korsykę, Sardynię a może nawet Maltę. :)

Link to comment
Share on other sites

Nadeszły piękne dni dla przecen na steamie , które będą trwały do 5 Lipca tak wiec przecenki na ets/ats , oraz DLC.Milych i udanych zakupów  wirtulani kierowcy !!! :)

 

PS : To już najwyższy czas (oraz taki mini alert :) ) , aby zainstalować program do nagrywania w ets/ats bo może być ciekawie przez kolejne parę dni heh.

 

 

Edited by Robert_DRAJWER [BG]

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.