Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

11 hours ago, JSM46 said:

Prędzej czy później będą musieli wymyślić coś nowego, konkretnego bo widać, że graczy ubywa. Nawet na EU#2 nie ma już kolejek :D

Kolejek aż tak nie ma chociażby dla tego że powiększyli serwer i jest więcej slotów ja uważam że sporo ludzi gra ale to moje zdanie ;)

 

 

11 hours ago, PatrycjaPL said:

Przynajmniej te polskie samochody policyjne jakoś w tej grze wyglądają :lol:

hahah faktycznie jest to pocieszające :P 

Link to comment
Share on other sites

Ogarnąłem parę kwestii które można pokazać.

 

Najbardziej zauważalną rzeczą to na pewno będą radiowozy które rozdają mandaty (Potwierdzam, dają mandaty). Przykład z ziemi rodzimej:

 

X06fXUx.jpg

 

HVR6Zin.jpg

 

A jak się przekroczy prędkość to świecą :D

Hwaek9h.jpg

 

Podnoszone osie naczep. Nie sprawdzałem jak to działa, ale dla tych którzy szukają takiej naczepy jest ułatwienie. Przy wyborze zlecenia oraz w katalogu naczep widać która naczepa ma tą opcje a która nie.

 

Jest

l9BoOJn.jpg

 

Nie ma

wpj2bkk.jpg

 

Dodam od siebie że niestety Schwarzmullery (wszystkie) tej opcji nie mają, na tą chwile widziałem że jest to tylko przy tej od drewna.

 

Więcej punktów tankowania.

Cóż... Zawiedziecie się. Bo nie ma tego na podstawowej mapie (W gwoli ścisłości, tam gdzie są francuskie małe stacje i duże stacje na terenie Francji dostępnej dla wszystkich to sam są podwójne miejsca do tankowania). Za to jest na terenie Francji:

 

BRXzMrG.jpg

 

Z60mA6t.jpg

 

Oraz na jednym prefabie na Skandynawii:

 

bORKy6h.jpg

 

Zakładka Online w ustawieniach:

 

2krCO4H.jpg

 

Nic szczególnego.

 

Dodatkowo w opcjach znalazłem taką opcje:

 

yWQXDiP.jpg

 

O taak, na MP będzie pięknie :)

 

Deska rozdzielcza. Nareszcie jest widoczna kontrolka podniesionej osi w ciężarówce (Wcześniej była widoczna tylko podczas odpalania silnika, jak mieliśmy choinkę na desce).

 

J8RMVg2.jpg

 

Ikonka od naczepy

0sH5irK.jpg

 

I obie na raz

qB6XoDx.jpg

 

Znajdź różnicę :D

 

No i jeszcze jak to wygląda na zewnątrz.

 

zzcbveh.jpg

 

NwtigLb.jpg

 

Dziękuje za uwagę.

Edited by elot360PL
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Na singlu nie jeżdżę, więc nie będę miał spotkania z policją.

Podnoszone osie naczepy? Drobna zmiana raczej nic nie wnosząca do gry prócz realizmu.

Blokada dyferencjału? To się przyda przy wyjeździe z kopalni, nie raz miałem z tym problem, myślę że tak to działa.

Zmiana na stacjach? Skopana, ja dziękuję za taką zmianę dotyczącą tylko Francji. Jak dla mnie bezsens.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@elot360PL szybkie wszytywanie istnieje tak samo długo jak i szybki zapis :D

 ale malo kto tego urzywa 

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ElectroMusic! said:

W odcinku Wujka Bohuna można usłyszeć, że będziemy mieć więcej FPSów w miastach.

Animacje przeniesiono z procesora na kartę graficzną, więc jak ktoś będzie mieć słabszy procesor a lepsza kartę graficzną, może na tym zyskać w postaci większej ilości FPSów w mieście.

 

Nie nastawiałbym się nagle na większe ilości FPS'ów na MP.

BTW. Jeżeli chodzi o lagi i FPS'y to korzystając z kamery 0 zauważyłem właśnie tendencję odwrotną, że gra ma chwilową zwiechę kiedy próbuje załadować miasto np. Rotterdam czy coś. 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash jak by nie patrzeć podobne zjawisko mamy niczym wczytanie sie nagle w srodku konwoju , gdzie grubo podad kilka/kilkanaście sekund nie widzimy nic!  

 Tu jest wiele czynników i nikt tak naprawdę nie ma na to wpływu, sprzęty za cyfry które dla większości są nie do zdobycia maja podobną reakcje jak pudełka za kilka set pln. 

Taka jest prawda,temat może być wałkowany miliardy razy, i żaden update poza zmianą silnika wiele tu nie zmieni,a jak już to praktycznie nie odczuwalnie dla większośći fanatyków ETS2

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

No w końcu Policja na singlu :D i ja rozumiem że w ciężarówkach podnoszona oś, ale po jaką....... w naczepach według mnie to bezsensu  jeśli chodzi o 2 miejsca na stacji do tankowania no to jest to rewelacyjne rozwiązanie bo już się bałem ze to będzie tylko w American pozostaje cierpliwie czekać na finalną wersje i można jechać. Pozdro

P.S Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Kobiet

Link to comment
Share on other sites

A ja na becie jeszcze zauważyłem Volvo w wersji kombi jeździ w ruchu AI. Może jeszcze jakieś inne modele osobówek dodali?

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

Odświeżyli model Skody z tego co się przyjrzałem.

Volvo combi... Wiem że dodali ostatnio Volkswagena Combi, może o niego ci chodzi. Jakbyś mógł rzucić screena.

 

Taka ciekawostka, klikając F1 zatrzymuje się czas i pokazuje się interfejs z klawiszami dla GPSa i ustawienia kamer. Tym czasem klikając przy kamerze 0 F1 czas stoi ale nie wyskakuje ten interfejs. Na Singlu będzie można dalekie zdjęcia robić :P

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

Odświeżyli model Skody z tego co się przyjrzałem.

Volvo combi... Wiem że dodali ostatnio Volkswagena Combi, może o niego ci chodzi. Jakbyś mógł rzucić screena.

Proszę bardzo, o to screen Volvo w wersji kombi:

ets2_00000.png

 

ets2_00001.png

 

ets2_00002.png

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

On 8.03.2017 at 11:42 AM, Rambo88pl said:

Proszę bardzo, o to screen Volvo w wersji kombi:

ets2_00000.png

 

ets2_00001.png

 

ets2_00002.png

 

 

czy to nie jest czasem SUV  z lawety? 

przypomina cos z xc

 

 

Edited by BTS Duch

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.