Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Skoro screeny są w nawiązaniu do trailera z bzyczkami, to nie może to być nic innego niż Utah.

Zbaczając całkowicie z tego tematu naszły mnie pierwsze przemyślenia po pierwszych kilometrach na MP na 1.35 (dopiero od wczoraj miałem okazję pojeździć) i jestem zdziwiony, że @mwl4 nie wykorzystał komendy g_pause_on_disconnect do wyłączenia pauzy w momencie odłączenia jakiegoś urządzenia. Zrobiłem test i odłączenie urządzenia automatycznie chce włączyć pauze co na MP w czasie jazdy jest oczywiście niemożliwe i dopóki się nie zatrzymamy lub nie nastaną inne okoliczności to będzie się wyświetlał komunikat o niemożliwości zapauzowaniu gry (nawet po ponownym podłączeniu kontrolera będzie chciało zapauzować grę). Sądziłem, że może będzie tryb ducha (który po dłuższym przemyśleniu byłby kiepski), ale sądziłem, że sprawa a pauzą zostanie jakoś rozwiązana (nie widząc wtedy o nowej komendzie), albo może nasz deweloper też nie wiedział/nie wie o istnieniu tej funkcji, której użycie i zablokowanie byłoby chyba dobrym pomysłem (jak g_set_time itp).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

No to Utah.. 8/10

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ktoś coś więcej na temat nowego podziału serwerów wie? Z tego co udało mi się wyczytać zostały dwa (symulacyjny, odpowiednik EU1, i arcade, odpowiednik EU4, ale bez ogranicznika prędkości do 150 km/h). Gdzie się podział odpowiednik dla EU2? Teraz jeżeli chcemy jeździć na serwerze z kolizjami, pozostaje tylko symulacyjny, a jazda na bezkolizyjnym serwerze jest mało ciekawa. Trolle tak czy siak będą, wyłączenie kolizji razem z ogranicznikiem być może coś pomoże, ale w niewielkim stopniu

Link to comment
Share on other sites

Na SteamDB obecnie znajdują się 2 ukryte DLC do ATSa:

https://steamdb.info/depot/1104880/ "Mrazíkovo" od mapmaker'a SCSu zajmującego się ATS więc można domniemać iż jest to Utah.

 

oraz dodany kilka dni temu drugi dodatek, który dzisiaj zmienił nazwę na dość zagadkową:

https://steamdb.info/depot/1116310/  "SPJP"

xpKBFXf.png

Czy ktoś potrafi rozszyfrować tą nazwę?:thinking: (biorąc pod uwagę iż może to być również ciężarówka gdyż do ATS ciężarówki są dodawane jako bezpłatne DLC).

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K?sacz said:

Na forum scs znalazłem info, że może to być coś pod nazwą "US Paint Jobs".

Ogólnie jutro w Ameryce jest Dzień Niepodległości więc może coś jutro będzie.

 

Tak ktoś zasugerował na forum scs, że w skrócie może znajdować się Paint Jobs Pack.

Wtedy przypomniało mi się iż w Open Becie 1.35 ATS pojawiał się w dzienniku zmian US Paint Job stąd mój wpis tam wraz z tym zdjęciem:

Spoiler

dasl7Kk.png

 

Wszystko składa się w jedną całość i połączone z tym o czym wspomniałeś Dniem Niepodległości wiadomo już jakie DLC pojawi się jutro.

 

Link to comment
Share on other sites

^^Mercedes..

  • Upvote 1
  • True Story 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Utah potwierdzony:

YN2TvxR.png

https://steamdb.info/app/1104880/history/

Steam https://store.steampowered.com/app/1104880/American_Truck_Simulator__Utah/

Blog SCS (Utah): https://blog.scssoft.com/2019/07/american-truck-simulator-utah.html

 

ps1. Pojawił się w miejsce tajemniczej nazwy "Mrozikovo"

ps2. Na to wychodzi iż dźwięki ciężarówki w tle filmu z tą pszczołą to właśnie odświeżone dźwięki Volvo.

Link to comment
Share on other sites

Nowa naczepa cysterna? (2/14)

Chyba to naczepa do przewozu zboża/luzeem

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A tymczasem w Yuma :thinking:

EbBiH2L.jpg

W ogóle coś ostatnio mam problem od 1.35 w obu grach. Kiedy zaczyna padać deszcz i kamera jest w kabinie to w kabinie skalowanie jest gorsze i obraz jest zamazany. Dzieje się to wtedy kiedy zacznie padać deszcz i kończy się wtedy kiedy zniknie ostatnia kropla na szybie, potem wraca do normalności.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.