Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie wiem co zostało zmienione ale na DLC "Beyond the Baltic Sea" każdy wiadukt to dramat. Efekt niewidzialne stopnie na drodze, zarówno na wjeździe jak i na zjeździe z wiaduktu. Na szybko każdy na drodze Białoruś - Łotwa ma taki efekt. Średnio przyjemne jak cała kabina podskakuje a FFB daje o sobie znać na kierownicy. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, simrace.pl|tommi said:

Nie wiem co zostało zmienione ale na DLC "Beyond the Baltic Sea" każdy wiadukt to dramat. Efekt niewidzialne stopnie na drodze, zarówno na wjeździe jak i na zjeździe z wiaduktu. Na szybko każdy na drodze Białoruś - Łotwa ma taki efekt. Średnio przyjemne jak cała kabina podskakuje a FFB daje o sobie znać na kierownicy. 

Możesz podać współrzędne do tych miejsc ? 

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miko [PL] said:

W ogóle od 1.34 albo i 1.33 coś jest skopane z fizyką, mam tu na myśli napędy odrzutowe po najechaniu na krawężnik, albo na łączeniu dróg

Wiem że był taki błąd i w 1.35 nie mogę go odtworzyć, jeśli jesteś na 1.35 i masz taki błąd zgłoś go na forum scs.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, simrace.pl|tommi said:

Nie wiem co zostało zmienione ale na DLC "Beyond the Baltic Sea" każdy wiadukt to dramat. Efekt niewidzialne stopnie na drodze, zarówno na wjeździe jak i na zjeździe z wiaduktu. Na szybko każdy na drodze Białoruś - Łotwa ma taki efekt. Średnio przyjemne jak cała kabina podskakuje a FFB daje o sobie znać na kierownicy. 

@simrace.pl|tommi niestety musimy się do tego przyzwyczaić SCS już ma w swoim zwyczaju dodawanie takich właśnie uskoków, ponieważ to nie jest pierwszy raz kiedy piszemy tutaj na ten temat. Co prawda jakiś czas temu już o tym pisałem, zostało to niby naprawione, jednak że nadal w tym samym miejscu miałem odlot

@HaQOfficial jako że jesteś Beta Testerem studia i jesteś tutaj  z nami mam do Ciebie pytanko. O tuz po powrocie z eksperymentalnej bety na 1.34 moje przypisane klawisze na kierownicy nie działają tak jak do tej pory przed wzięciem udziału we w/w becie. Mało tego nie mogę korzystać z Track Ir-a gdzie do tej pory nie miałem z tym problemu. Orientujesz się czym może to być spowodowane lub wiadomo Ci coś na temat czy ktoś już spotkał się z takim błędem i ewentualnie czy wiesz jak to naprawić ?   Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Problem rozwiązany dzięki pomocy @[JT]Rosyjski Elektryk Wielkie dzięki broo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spat91 said:

^^ Droga A15 jadąc z portu w Hull w kierunku Grimsby zjazd z mostu. Truck jak widzisz na video przeszedł bez problemu natomiast tak jak by trzecia ośka złapała ten uskok. Mam jeszcze nagranie szofera, który jechał za mną jak to wyglądało z jego perspektywy

 

Trzeba było nie lecieć 90km/h, ewidentnie na nawigacji było ograniczenie do 80km/h :D

Link to comment
Share on other sites

Najczęściej te uskoki to łączenie się dróg które są widoczne i występują na starych terenach, na nowych terenach nie powinno takiego czegoś być. I rzeczywiście na tych uskokach od aktualizacji 1.33 do 1.34 nasz zestaw dostawał kopa, lecz na 1.35 nie mogę już odtworzyć tego błędu. Jeśli macie jakieś błędy na czystym profilu na aktualizacji 1.35 to zgłaszajcie je na forum SCS.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.