Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, K?sacz said:

Czyli już wiemy co będzie po Waszyngtonie. :D

Naczepa z Special Transport bez ładunku? Ciekawe :)

 

@K?sacz w taki właśnie sposób wykonywane są  przez map designerów (aczkolwiek palca odciąć sobie nie dam czy faktycznie przez nich) próby czy w danym miejscu konkretnej długości zestaw się zmieści :P Jak widać na załączonym przez kolegę @MarkON-a obrazku dały radę  :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K?sacz said:

Czyli już wiemy co będzie po Waszyngtonie. :D

To było już wiadome, zanim oficjalnie poinformowano jeszcze o waszyngtonie

 

 

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2019 at 7:08 PM, [RT] Trybcio86 said:

Mozna sobie teraz zakupic garaz w miescie ktore wczesniej odwiedzilismy bedac w zupelnie innym miejscu. Opcja jest w menu gry  :)  doszedl ruch wahadlowy w losowych zdarzeniach wiec jest ciekawie ! 

d9oX0s5.jpg

Błagam, niech to oznacza możliwość stawiania własnych sygnalizatorów w grze które będą miały taki sam wpływ na AI jak stawiane znaki z poszczególnymi Traffic Rulesami.

Link to comment
Share on other sites

Ale im spamują tą eksperymentalną betą 1.35 do ETS 2, tylko dlatego ze na forum SCS w dziale bug jest utworzone. A ja bym dopiero utworzył jakbym miał wypuszczać w danym dniu. To może by było mniej tych pytań o tą betę.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jest już experimental_beta 1.35 ETS 2 na Steam.

 

Błędy można zgłaszać tutaj: Bugs 1.35 (Experimental Open Beta)

 

  • Nie ma Range T
  • Okolice Duisburg oraz C-D bez zmian: 
  • Double WoTr Niemcy-Finlandia kieruje przez PL: https://i.imgur.com/D73IIuC.jpg
  • Sardynia
  • Podobnie jak w eb ATS można przewozić na własnych naczepach ładunki z rynku zewnętrznego (World of Trucks)
  • Nie ma objazdów, które są od kilku updatów w ATSie
  • Bez zmian f7+enter anuluje dostawę WoTr, jedyna nowość to awaryjne tankowanie
  • Poniższe zdjęcie-teaster (jak domniemam francuskiej drogi drugorzędnej-sądząc po oznakowaniu poziomym oraz otoczeniu) nie pochodzi z 2 nowych dróg we Francji, które doszły w 1.35
    Spoiler

    file.php?id=22014&mode=view

     

Co ciekawe w poniższych miejscach Sardynii są już promy, jednak obecnie nie ma możliwości wjazdu na nie. To zwiastuje połączenia na (edit.)Korsykę w przyszłości.

Spoiler

deDHRX5.png

 

SAdmuHf.png

 

Dodatkowo jest 7 nowych tras DLC Special Transport.

Verona - Parma 243 km

Toulouse - Montpellier 298 km

Kraków - B.Bystrica 205 km

Pori - Helsinki 328 km

Odense - Hirtshals 303 km

Plymouth - Dover 456 km

Petersburg - Petersburg 227 km

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To tak samo jest w American Truck Simulator. Jeżeli będziemy mieć zlecenie w Carson City potrójną naczepą do Oregonu to GPS pokieruje nas przez Kalifornię ale przecież w Kalifornii potrójną naczepą nie pojeździmy. :D

Szkoda, że nie ma objazdów...

A w ogóle pojawia się coś ciekawego w okolicach Węgier? No bo niby nadchodzące DLC mapowe ma być w tych rejonach.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo czy SCS ma w planach zrobienie podkontenerówki, która będzie się automatycznie rozsuwać w zależności od wybranego ładunku? Bo to zmienianie długości w serwisie takie trochę średnie jest

EDIT:

Jest opcja pod F7 "Dostosuj naczepę", przeoczyłem ją z początku. W takim razie nie było tematu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MarkON said:

Jest już experimental_beta 1.35 ETS 2 na Steam.

 

Co ciekawe w poniższych miejscach Sardynii są już promy, jednak obecnie nie ma możliwości wjazdu na nie. To zwiastuje połączenia na Kostarykę w przyszłości.

   Reveal hidden contents

deDHRX5.png

 

SAdmuHf.png

 

 

Chyba Korsykę kolego :)

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

@HaQOfficial chyba przy okazji wydanie tej eksperymentalnej bety studio popsuło zegary w Scania Streamline. Jadę 20 km/h według prędkościomierza stoję, natomiast w momencie kiedy według CC miałem ustawione 60 na prędkościomierzu było 40 km/h https://imgur.com/a/j9KxPRS

 

Przy okazji jeśli będziecie podróżować podczas bety po Skandynawii chciałbym was ostrzec, że zaraz przed Kopenhagą na początku tunelu z sufitu wystaję kawałek pasa zieleni, a po zderzeniu z nim zostaniecie nagle zatrzymani :troll: Problem ten zgłosiłem za pomocą reporta w grze, jednak że uważajcie tam podróżując :)  

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Spat91 said:

Problem ten zgłosiłem za pomocą reporta w grze, jednak że uważajcie tam podróżując :)  

Report w grze nie pójdzie automatycznie do twórców, to nie Valve.

Dane z pliku bugs.txt musisz przekazać dalej wraz z załączonym screenshotem, jak się pewnie domyślasz w tym przypadku miejscem docelowym jest forum SCSu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Spat91 said:

@HaQOfficial chyba przy okazji wydanie tej eksperymentalnej bety studio popsuło zegary w Scania Streamline. Jadę 20 km/h według prędkościomierza stoję, natomiast w momencie kiedy według CC miałem ustawione 60 na prędkościomierzu było 40 km/h https://imgur.com/a/j9KxPRS

 

Przy okazji jeśli będziecie podróżować podczas bety po Skandynawii chciałbym was ostrzec, że zaraz przed Kopenhagą na początku tunelu z sufitu wystaję kawałek pasa zieleni, a po zderzeniu z nim zostaniecie nagle zatrzymani :troll: Problem ten zgłosiłem za pomocą reporta w grze, jednak że uważajcie tam podróżując :)  

 

Te błędy są już zgłoszone.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, KRAZ [PL] said:

Wprowadzili też wsparcie dla DX11.

Ja nie wiem w jakiej formie jest uzyty jest ten dx11 ale wydajnosci w niektorych miastach to nie podnosi w ogole... W amsterdamie 24 fps gdzie karta obciazona w 70% a procek w polowie na kazdym z 4 rdzeni... na dx9 sytuacja wyglada tak samo.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Ja nie wiem w jakiej formie jest uzyty jest ten dx11 ale wydajnosci w niektorych miastach to nie podnosi w ogole... W amsterdamie 24 fps gdzie karta obciazona w 70% a procek w polowie na kazdym z 4 rdzeni... na dx9 sytuacja wyglada tak samo.

Nie wiem, czego się wszyscy spodziewali po wprowadzeniu DX11 - jakiegoś super skoku grafiki, mega wzrostu FPSów, fajerwerków wystrzeliwanych z rury wydechowej? Poza tym, jeśli masz 24 FPSy w mieście i to dosyć starym technologicznie, to coś tu jest nie halo raczej z Twoim sprzętem, a nie z grą. Nie należy też zapominać, że o ile dobrze kojarzę, to DX11 ma być wprowadzany stopniowo, więc to dopiero pierwsza faza.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperator Tracz said:

Nie wiem, czego się wszyscy spodziewali po wprowadzeniu DX11 - jakiegoś super skoku grafiki, mega wzrostu FPSów, fajerwerków wystrzeliwanych z rury wydechowej? Poza tym, jeśli masz 24 FPSy w mieście i to dosyć starym technologicznie, to coś tu jest nie halo raczej z Twoim sprzętem, a nie z grą. Nie należy też zapominać, że o ile dobrze kojarzę, to DX11 ma być wprowadzany stopniowo, więc to dopiero pierwsza faza.

* Pierwszy krok migracji w kierunku DX11 - a nie jak wyżej piszą że to już całe dx11
 daj palec a chcąa cała rękę, tak jak sobie wiara ubzdurała że Range T będzie w 1.35 :D

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Imperator Tracz said:

Nie wiem, czego się wszyscy spodziewali po wprowadzeniu DX11 - jakiegoś super skoku grafiki, mega wzrostu FPSów, fajerwerków wystrzeliwanych z rury wydechowej? Poza tym, jeśli masz 24 FPSy w mieście i to dosyć starym technologicznie, to coś tu jest nie halo raczej z Twoim sprzętem, a nie z grą. Nie należy też zapominać, że o ile dobrze kojarzę, to DX11 ma być wprowadzany stopniowo, więc to dopiero pierwsza faza.

Amstrdam to najgorzej zoptymalizowane miasto w grze ( mowiel o tym Eryk kiedys na filmie u bohuna ) Zajrzyj na forum scs i zachwyty ( moim zdanie wyssane z palca ) nad dx 11 jakie ponoc kopa gra dostaje. Moj sprzet nie jest tu problemem bo spelniam rekomendowane wymagania i inne gry dzialaja bez problemu. Ludzie widza to co chce widziec zwlaszcza ze nie powiedziano co wersja EB wnosi :)

Link to comment
Share on other sites

Głównie na nowych terenach widać poprawę, w 1 dzień 1.35 stałem na stacji na odświeżonym wrogu to miałem 58 fps. wczoraj zobaczyłem że da się odpalać na dx11 to w tym samym miejscu  70fps + lekko poprawiło grafikę.

[foto z dzisaj]

47773127551_922222fd70_k.jpg

 

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, simrace.pl|tommi said:

A jak odpalić grę z DX11? U mnie domyślnie uruchamia się jako DX9. Oczywiście beta pobrana. 

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=271284&start=20#p1138581

  • Upvote 2

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.