Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Widzielismy od premiery (easter egg) :P

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2019 at 6:31 PM, Kacperovski said:

Say what?...

 

hmSxpwK.jpg

 

Jeśli chcemy jeździć z takim ładunkiem, musimy albo zastąpić obecny już ładunek(najłatwiej bo nie trzeba tworzyć kolejnego namelessa) lub można też dopisać sobie ten ładunek do naczepy, poprzez dopisanie kolejnego namelessa. Różnica jest tylko w trudności edytowania save bo po oddaniu tak spreparowanej naczepy, ładunek zniknie czy tak, czy tak.

 

A lokalizacja definicji tego kontenera to:

Quote

/def/vehicle/trailer/etrc_trailer_1/boxliner/container_scs.sii

Kontener ten został dodany przy wprowadzeniu aktualizacji dla eventu, co widać chociażby po lokalizacji definicji. Ciekawi mnie tylko, czy będzie brał jakąś rolę w tym evencie.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@[JT]Rosyjski Elektryk Dzięki za pomocną dłoń.

Udało mi się znaleźć tą linijkę, poszedłem trochę na skróty (nie ma to jak naczepy z warsztatu Steam) w sumie w logach z multika też ją miałem, ale nie podejrzewałem, że to będzie to.

Trochę tylko szkoda, że po wzięciu ładunku na własną naczepę, kontener znika, ale to i tak już jest coś.

 

@[BTS] Micha? Dzięki również za info.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

^^ W pierwszy dzień jak tylko wyszedł event na MP  kiedy do celu miałem 30 km wyrzuciło mnie dwa razy z fatal errorem, ale było to bez synchronizacji naczep jeszcze. Po za tym tymi 2x z crashami gry nie mam problemu. Jeszcze w sobotę w godzinach wieczornych miałem zerwanie połączenia z WOT-em, ale to zjawisko było raczej u wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, WooQash said:

Mam takie pytanie czysto statystyczne, czy komuś na EU#2 w okolicy mety eventu (teraz Poznań, ale we wcześniejszych miastach również) zdarzały Wam się crashe po aktualizacji i synchronizacji naczep?

ja mialem przy oddawaniu ladunku blad polaczenia ale sadze ze to bylo po stronie Wota.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, WooQash said:

Mam takie pytanie czysto statystyczne, czy komuś na EU#2 w okolicy mety eventu (teraz Poznań, ale we wcześniejszych miastach również) zdarzały Wam się crashe po aktualizacji i synchronizacji naczep?

Wczoraj po południu każde wejście na EU2 kończyło się "Fatal Error", wieczorem problem ustąpił

Link to comment
Share on other sites

@HaQOfficial ale co w związku z tym? Po co nam wiedzieć, że są zamknięte beta testy, które nie wiadomo ile potrwają? Wydaje mi się, że ta informacja jest nam - zwykłej społeczności - absolutnie niepotrzebna, bo nic to nam nie daje, a zwłaszcza połączona z dzisiejszą datą - myląca albo fałszywa nawet.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Na samym końcu tekstu na blogu, zaraz nad filmikiem napisali:

Quote

As for the public test, tentatively we plan to start it about a month from now, you can look forward to a series of posts announcing the key new features in the coming weeks.

 

A zatem pozostaje poczekać tydzień lub dwa i spodziewać się kolejnych postów z nowościami, albo jutro z przeprosinami, że wzięli udział w Prima aprilis...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, WooQash said:

@HaQOfficial ale co w związku z tym? Po co nam wiedzieć, że są zamknięte beta testy, które nie wiadomo ile potrwają? Wydaje mi się, że ta informacja jest nam - zwykłej społeczności - absolutnie niepotrzebna, bo nic to nam nie daje, a zwłaszcza połączona z dzisiejszą datą - myląca albo fałszywa nawet.

Spoko troll. Hmm panie, czy jestes Gamer-krytyk?

 

A ten gosc z filmu jest rafal z SCSforumu(beta tester)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ten post SCS, który podesłał Haq to raczej taki mały żarcik. W końcu wiadomo mamy dziś 1 kwietnia. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale Rafał beta tester SCS-u poszedł do expresu po kawę i nawet jej nie nalał, tak że brawo on chyba, że podczas kręcenia tego materiału expres do kawy uległ awarii :troll:

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, WooQash said:

@HaQOfficial ale co w związku z tym? Po co nam wiedzieć, że są zamknięte beta testy, które nie wiadomo ile potrwają? Wydaje mi się, że ta informacja jest nam - zwykłej społeczności - absolutnie niepotrzebna, bo nic to nam nie daje, a zwłaszcza połączona z dzisiejszą datą - myląca albo fałszywa nawet.

Jeszcze niedawno w scsie zachwyceni byli odzewem graczy na experimental beta testy a dzis przy tak duzej aktualizacji nie podejmuja sie ponownie tego kroku. Czyl typowy scs jeden krok w przod i dwa do tylu :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Jeszcze niedawno w scsie zachwyceni byli odzewem graczy na experimental beta testy a dzis przy tak duzej aktualizacji nie podejmuja sie ponownie tego kroku. Czyl typowy scs jeden krok w przod i dwa do tylu :D

 Przecież to, że SCS sobie z nas zażartowało publikując ostatni post na blogu 1 kwietnia nie oznacza, że będą rezygnować z experimental bety. Oni widzą pozytywy w experimentalu i dlatego będą to kontynuować gdy zajdzie taka potrzeba, a 1.35 jak wiemy będzie wielką aktualizacją.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

 Przecież to, że SCS sobie z nas zażartowało publikując ostatni post na blogu 1 kwietnia nie oznacza, że będą rezygnować z experimental bety. Oni widzą pozytywy w experimentalu i dlatego będą to kontynuować gdy zajdzie taka potrzeba, a 1.35 jak wiemy będzie wielką aktualizacją.

Z tego co pisza na blogu to nie byla forma zartu tylko holdu dla testerow :) Ja nie spodziewam sie  experymetalnej bety skoro informuja nas o zamknietych beta testach, ktore potrwaja okolo miesiaca. Mysle ze to za powazna aktualizacja zeby pokusili sie na taki krok i temu testuja w scisle okreslonym gronie. O czym nie zapomnieli nas poinformowac.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.