• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/25/18

Community Moderator Recruitment - 23rd of May to 15th of July 2018   Find out more information, here:     Support Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:     Add-On Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:      
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

26 minutes ago, [BTS] Duch said:

Chyba coś zostało przeoczone :o

Może szykuje się nowy ładunek w postaci właśnie tych trucków lub studio postanowiło wydać ciągnik siodłowy dla tych kierowców, którym ETS kojarzy się bardziej z NFS-em niż symulatorem ciężarówki :troll:

Pomysł teoretycznie ciekawy, aczkolwiek wtedy spodziewał bym się nowego trybu gry lub DLC Truck Racing czy coś podobnego, nie widzę tego w aktualnym trybie.

• Upvote 1

Mam pytanie do was panowie, Dawno nie grałem na ETS2MP bo miałem bana na 3 miechy, i pomyślałem że przejade jedną trasę skodą, ale patrzę i biegi trzeba zmieniać ręcznie czego nie było wcześniej, i raz ten bieg wchodzi jak należy a raz trzeba kliknąć Shift z milion razy... I czy to już tak na stałe dodali czy da się zmienić na automatyczną? Bo to trochę irytujące bo rozpędzić się nie da, a z 3 na 4 czy 4 na 5 to tragedia..

1 hour ago, D4mi4n3kk said:

Mam pytanie do was panowie, Dawno nie grałem na ETS2MP bo miałem bana na 3 miechy, i pomyślałem że przejade jedną trasę skodą, ale patrzę i biegi trzeba zmieniać ręcznie czego nie było wcześniej, i raz ten bieg wchodzi jak należy a raz trzeba kliknąć Shift z milion razy... I czy to już tak na stałe dodali czy da się zmienić na automatyczną? Bo to trochę irytujące bo rozpędzić się nie da, a z 3 na 4 czy 4 na 5 to tragedia..

Rozumiem że chcesz kolejnego bana? :D

• Haha 1

15 hours ago, D4mi4n3kk said:

Nie chcę, tylko czasami depnąć bym chciał, prawda? Teraz musze się pilnować bo kolejny ban to już perm więc :D

To znany bug, automat w Skodzie nie działa. Zostaje sekwencja albo manual

No i mamy aktualizacje. :) 36.3MB. Zaszaleli :D 

--Już odwiedziłem tą drogę. Droga otwarta, ruch uliczny przywrócony i to tyle. Oczywiście jest bug. :D 

dCSDnZP.jpg

Jakaś niewidzialnia ściana jest obok tego znaku i jak jedziemy blisko białej krawędzi to coś nas blokuje. :/ 

3 hours ago, K?sacz said:

Jakaś niewidzialnia ściana jest obok tego znaku i jak jedziemy blisko białej krawędzi to coś nas blokuje. :/ 

Spokojnie, błąd został już zgłoszony :)

Steam zrobił promocje na ETS 2 Można sobie dokupić brakujące DLC 
Z praktyki i obserwacji nie licząc promocji sezonowych to do ETS2/ATS jest w promocji tuż przed wydaniem kolejnego DLC, czy i tym razem tak się stanie 

Dobra, kolejne pytanie, kuzyn otrzymał grę (ETS2) na steam jako prezent, próbuję się zarejestrować na truckers ale pisze że nie ma przegranych 2h lub gra nie jest przypisana do biblioteki steam, ma przegrane 3h ponad

9 hours ago, [BTS] Duch said:

Steam zrobił promocje na ETS 2 Można sobie dokupić brakujące DLC 
Z praktyki i obserwacji nie licząc promocji sezonowych to do ETS2/ATS jest w promocji tuż przed wydaniem kolejnego DLC, czy i tym razem tak się stanie 

Wcześniej  też byly promocje i nic nie było. Tygodniowa promocja tylko nie wiem po co jak 2 tygodnie temu jeszcze byla. :D 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now