Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, K?sacz said:

Ciężarówka na malowaniu w którzej nie ma w grze. :D Nieżle.

@K?sacz może ten konkretny truck jest na malowaniu, ponieważ nie długo będzie nam dane go poprowadzić :)  Przypomnij sobie live scs właśnie z ATS-a, gdzie Pavel wspomniał o tym, że już mają dwie ciężarówki gotowe tylko są podczas dogadywania licencji.

Link to comment
Share on other sites

Mnie to aż krew zalewa, jak widzę takie zmiany na bieżąco w ats, szkoda że w ets nie ma takiej polityki 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, [BTS] Duch said:

Mnie to aż krew zalewa, jak widzę takie zmiany na bieżąco w ats, szkoda że w ets nie ma takiej polityki 

Wiesz Duchu ats jest w miarę świeżym tworem studia więc może łatwiej jest im w nim wprowadzać zmiany. ETS jest trochę starszym wytworem i widać, że potrzeba do niego troszkę więcej pracy. Ale jak jest na prawdę tego nie wiem więc nie będę się wypowiadał, ponieważ się na tym nie znam a gdybać sobie możemy :P

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spat91 said:

Wiesz Duchu ats jest w miarę świeżym tworem studia więc może łatwiej jest im w nim wprowadzać zmiany. ETS jest trochę starszym wytworem i widać, że potrzeba do niego troszkę więcej pracy. Ale jak jest na prawdę tego nie wiem więc nie będę się wypowiadał, ponieważ się na tym nie znam a gdybać sobie możemy :P

 

Nie zgodzę sie z tobą. Rondo w ATS mała zmiana czegoś w mapie w aktualizacji, a w ETS od czasu dodania Graz Klagenfur i Wenecji nie bylo nic dodane do Mapy więc kolejny raz jestem zniesmaczony do studia no ale ok taka Polityka to 1 sprawa była
2. Jedni tworzą nowe DLC do ets inni pracują nad kolejnym to nie mogę np wyznaczyć nie wiem 2 lub 3 osób by np zrobili jakieś małe poprawki w mapie (nie mówię tu o nowych Niemcach ) chodzi mi o to że SCS bierze się za ileś tam projektów zamiast skończyć coś Raz a porządnie a dopiero zacząć coś nowego.

Link to comment
Share on other sites

Mi nie chodziło o dodawanie tylko edytowanie. Zawaliła się skarpa - bum w ats edycja i było to samo.

Teraz rondo zrobili i bum w ats nagle też rondo musi być, idąc tym tokiem ets był by teraz potężny jak by tak szybko reagowano jak w przypadku ats'a

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BTS] Duch said:

Mi nie chodziło o dodawanie tylko edytowanie. Zawaliła się skarpa - bum w ats edycja i było to samo.

Teraz rondo zrobili i bum w ats nagle też rondo musi być, idąc tym tokiem ets był by teraz potężny jak by tak szybko reagowano jak w przypadku ats'a

 

Widzisz Duch u nas w Europie takie rzeczy się nie zdarzają dla tego też w europejskim symulatorze ciężarówki nie mamy takich doświadczeń.  Aczkolwiek jeśli SCS poszło by takim tokiem to myślę, że co drugie skrzyżowanie w Polsce było by rondem, jako wydarzenie losowe na drodze moglibyśmy zastać zestaw leżący na autkostradzie z rozlaną czekoladom co dla mnie osobiście miało by fajny smaczek jednak jak wiemy w/w mają troszkę inny punkt patrzenia na Europejski symulator ciężarówki a szkoda :( 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [RT] Aro32 said:

Nie zgodzę sie z tobą. Rondo w ATS mała zmiana czegoś w mapie w aktualizacji, a w ETS od czasu dodania Graz Klagenfur i Wenecji nie bylo nic dodane do Mapy więc kolejny raz jestem zniesmaczony do studia no ale ok taka Polityka to 1 sprawa była
2. Jedni tworzą nowe DLC do ets inni pracują nad kolejnym to nie mogę np wyznaczyć nie wiem 2 lub 3 osób by np zrobili jakieś małe poprawki w mapie (nie mówię tu o nowych Niemcach ) chodzi mi o to że SCS bierze się za ileś tam projektów zamiast skończyć coś Raz a porządnie a dopiero zacząć coś nowego.

ostatnie miasta dodane to szeged i pecs na wegrzech :)

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Aro32 To wcale nie jest tak, że otrzymałeś przebudowany Paryż, Mediolan...

@[BTS] Duch To rondo jest znacznie starsze... To nie jest tak, że zostało zbudowane ostatnio... Poza tym ktoś zgłosił tam zwyczajny błąd w oznakowaniu, a przy okazji zwrócił uwagę na niewłaściwy styl skrzyżowania. SCS przy poprawianiu oznakowania poprawił też od razu skrzyżowanie.

  • True Story 3

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Równie dobrze można zgłosić błąd z a1 nie aktualna i reszta autostrad w PL, o remoncie portu w Calais nie wspominając . Dużo można wymieniać, ale po co i tak nic to nie da

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Imperator Tracz said:

@[RT] Aro32 To wcale nie jest tak, że otrzymałeś przebudowany Paryż, Mediolan...

@[BTS] Duch To rondo jest znacznie starsze... To nie jest tak, że zostało zbudowane ostatnio... Poza tym ktoś zgłosił tam zwyczajny błąd w oznakowaniu, a przy okazji zwrócił uwagę na niewłaściwy styl skrzyżowania. SCS przy poprawianiu oznakowania poprawił też od razu skrzyżowanie.

Chodziło mi o to że np ok zróbmy na nowo A1 spod Okolic Brna do Gdańska , ale zaokrąglając ją od Zachodniej Strony Katowic  i dodać to w jakiejś małej Aktualizacji  o to mi chodziło  krok po kroku i sądzę wiele miejsc na Starej mapie była by już DAWNO  przebudowana to po 1 po 2 mogli by w końcu te Bramki co są na Relacji Warszawa Berlin bo jest ich tam zdecydowanie za dużo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BTS] Duch said:

Równie dobrze można zgłosić błąd z a1 nie aktualna i reszta autostrad w PL, o remoncie portu w Calais nie wspominając . Dużo można wymieniać, ale po co i tak nic to nie da

Ty chyba czegoś nie zrozumiałeś: to, że A1 w ETS2 jest teraz nieaktualna nie oznacza, że gdy powstawała również nie była aktualna. Powtórzę: był błąd oznakowania (złe numery dróg) i to był główny błąd w tamtym miejscu. Osoba, która ten błąd zgłosiła zasugerowała studio, żeby PRZY OKAZJI poprawili to skrzyżowanie na rondo. Dla nich to ~1-2 godzinki roboty jednej osoby, a gra staje się realniejsza. Przebudowa wszystkich autostrad w Polsce, a co za tym idzie odświeżenie w zasadzie ponad połowy Polski to nie jest zadanie na kilka godzin. Ba! to nawet nie jest zadanie na kilka dni bądź tygodni dla KILKUOSOBOWEGO zespołu. @[RT] Aro32 co do bramek na A2, to w realności od granicy do Strykowa masz ich 5 w ciągu autostrady tzn. musisz zahamować nieważne gdzie jedziesz, a także kilkanaście bramek na zjazdach ;)

  • Like 1
  • True Story 2

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kapi25606 said:

Poza tym jest kilka miast i to nie miasteczek tylko wojewódzkich których nie umieścili w going east np.: Kielce, Bydgoszcz, Toruń,Gorzów Wielkopolski, Częstochowa. Jak już mają odświeżać mapę polski to niech dodadzą miasta i autostrady odrazu bo 7 też jest odcinkami już 2 pasmowa.

Zapomniałeś napisać jeszcze by dodali Rzeszów  to miasto powinno być w momencie premiery Going East

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kapi25606 said:

Poza tym jest kilka miast i to nie miasteczek tylko wojewódzkich których nie umieścili w going east np.: Kielce, Bydgoszcz, Toruń,Gorzów Wielkopolski, Częstochowa. Jak już mają odświeżać mapę polski to niech dodadzą miasta i autostrady odrazu bo 7 też jest odcinkami już 2 pasmowa.

 

2 hours ago, [RT] Aro32 said:

Zapomniałeś napisać jeszcze by dodali Rzeszów  to miasto powinno być w momencie premiery Going East

Panowie bądźcie cierpliwi nie od razu Rzym zbudowano. Tak Aro wiem premiera gry miała miejsce sześć lat temu ale co aktualizacje dodawane jest coś nowego. Pamiętajmy że studio ma zamiar odświeżyć również Going East więc może przy okazji jakieś miasto zostanie dodane :)

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że póki co odświeżenie Niemiec wygląda tak:
- Całkowicie przebudowany Hamburg z nowym układem drogowym,

- Pozostałe drogi mają identyczny układ (po za skrzyżowaniem węzłów) ale z odświeżonymi teksturami.

Także to jest prawda, że przebudowa chociażby A1 jest wątpliwa. Wszystko zależy od tego czy "im się będzie chciało" albo "czy w ogóle wiedzą o tym". Może warto by było podgrzać ten temat na Forum SCS, aby wiedzieli o tym. Tutaj sprawa tego ronda z ATS z tego co widziałem była poruszana przy okazji wersji 1.29, a teraz już mamy 1.31 i 1.32 na horyzoncie się pokazuje.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, WooQash said:

- Całkowicie przebudowany Hamburg z nowym układem drogowym,

Przyjrzyj się materiałom od scs dokładnie i przeanalizuj z kształtem obecnego hamburga bo ja bym tego "całkowitą" przebudową nie nazwał tak naprawdę stara część jest tak jak była tylko zmieniono wjazdy do niej i zmieniono węzeł autostrad wokół miasta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=247766

Nie chcę narzekać, ale wychodzi na to że SCS-owi się po prostu nie chce i mają lenia  ja rozumiem  życie prywatne  bla bla bla ale na forum jeden gościu z teamu Promods zrobił jedno Państwo w ciągu (o ile dobrze liczę) pół roku i udowodnił że można no to sorry coś tu jest nie halo

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Aro32 Po pierwsze, zrobił to korzystając z assetów, prefabów i innych materiałów, jakie zostały stworzone przez SCS. Nie widzę tam na screenach na FP niczego nowego w tym względzie. SCS prefaby, tekstury itp. robi samodzielnie, a takich liczba takich materiałów idzie w setkach, a nawet bardziej w tysiącach. Po drugie, SCS robi pracę grupowo, a MapEditor nie zapewnia wsparcia pracy wielu osób w tym samym czasie. W takim przypadku każdy sektor musi być tworzony osobno przez różnych mapmakerów, a potem wszystko musi być łączone w całość. Wtedy też trzeba poprawić różne rzeczy np. spójność zarówno drogową, jak i estetyczną. Po trzecie, optymalizacja. Gościu jest z ProMods, a myślę, że co niektórzy gracze wiedzą, jak tam podchodzą do tej kwestii. Pisze, że ponoć mapa jest lekka, ale nie wiadomo, jak on to określił tzn. na jakiej zasadzie. SCS musi wydawać swoje tereny zoptymalizowane, bo koniec końców gracze by ich zjedli. Skoro uważasz, że "coś tu jest nie halo", to mogę ci polecić wycieczkę do Pragi ;) Może wpadniesz w taki wir pracy, że przestaniesz wygadywać głupoty. Albo przynajmniej poznasz realia, ale wtedy też powinieneś przestać wygadywać głupoty :) 

  • True Story 2

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Imperator Tracz said:

@[RT] Aro32 Po pierwsze, zrobił to korzystając z assetów, prefabów i innych materiałów, jakie zostały stworzone przez SCS. Nie widzę tam na screenach na FP niczego nowego w tym względzie. SCS prefaby, tekstury itp. robi samodzielnie, a takich liczba takich materiałów idzie w setkach, a nawet bardziej w tysiącach. Po drugie, SCS robi pracę grupowo, a MapEditor nie zapewnia wsparcia pracy wielu osób w tym samym czasie. W takim przypadku każdy sektor musi być tworzony osobno przez różnych mapmakerów, a potem wszystko musi być łączone w całość. Wtedy też trzeba poprawić różne rzeczy np. spójność zarówno drogową, jak i estetyczną. Po trzecie, optymalizacja. Gościu jest z ProMods, a myślę, że co niektórzy gracze wiedzą, jak tam podchodzą do tej kwestii. Pisze, że ponoć mapa jest lekka, ale nie wiadomo, jak on to określił tzn. na jakiej zasadzie. SCS musi wydawać swoje tereny zoptymalizowane, bo koniec końców gracze by ich zjedli. Skoro uważasz, że "coś tu jest nie halo", to mogę ci polecić wycieczkę do Pragi ;) Może wpadniesz w taki wir pracy, że przestaniesz wygadywać głupoty. Albo przynajmniej poznasz realia, ale wtedy też powinieneś przestać wygadywać głupoty :) 

Troszeczke mijasz sie z prawda :) Przypomne ci ze wiekszosc "nowych prefabow" w dlc francja pochodzila z dlc skandynawia :) Do tej pory chyba najwiekszym dlc na ktorym bazuje scs jest wlasnie to dlc ktore bylo krokiem milowym przy tworzeniu kolejnych. Nie jest tak ze scs tworzy od podstaw dla kazdego dlc nowe krzaki ulice itd nie korzystajac z dobrodziejstw poprzednika. Dodaja tylko specyficzne budowle i roslinnosc wiec nie przesadzajmy z tym czego oni tam nie dodaja czego nie bylo by w poprzednich dlc. 

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Aro32 Spozniles... 

 

Widac te Al skreca do firmy (ostatni pic). Fajnie ze dodali lancuch premyslowy

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.