Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, [RT] Aro32 said:

I tylko tyle  no zawiodłem się sądziłem że scs  doda jakąś nową drogę np na Polsce lub podstawce mapy

 

 

1 hour ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

Zgadzam sie z toba tym bardziej ze sami cos takiego zapowiadali przy okazji prezentacji drogi Tioga Pass "You can look forward to such retouches appearing especially in Europe later this year" 

Podsumowując szału ni ma majtki nie lataja :D

Panowie cierpliwości :) Nie od razu Rzym zbudowano. Drobnymi kroczkami SCS udoskonala grę dla nas słuchając w mniejszym lub większym stopniu to co im podpowiadamy. Ale czasami tak jak czytam wasze wypowiedzi tutaj to co by nie zrobili zawsze jest źle :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apropo tych zdarzeń drogowych, które mamy aktualnie w ATS. Ktoś wie czy MP coś z nimi robiło? Od jakiegoś czasu występują jako zdarzenia-widmo. Są znaki, jest zablokowany pas pachołkami czy coś, ale nie ma tam absolutnie nic, albo ewentualnie stoi pusty motor albo dym z niczego. Nie gram w ATS'a na SP więc ciężko mi to zweryfikować, ale nie ukrywam, że ostatecznie na MP to wyłączyłem bo raz nie jest to zsynchronizowane (nie wiadomo czy w ogóle będzie patrząc na inne aspekty multiplayera, sic są ważniejsze rzeczy jak kemping...), a dwa nie działa prawidłowo (przynajmniej na MP). Nie wiem, może teraz się ktoś tym zajmie skoro zostało to wprowadzone do ETS2.

 

Co do przebudowy podstawy mapy to spodziewałbym się przy okazji wydania najnowszego mapowego DLC.

Edited by WooQash
  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Spat91 said:

Panowie cierpliwości :) Nie od razu Rzym zbudowano.

Człowieku nie bądź śmieszny mamy 2018  i zamiast odrobinę przebudować starą część mapy w ramach Aktualizacji to robią jakieś bezsensowne ewentu lub jakieś badziewne malowania

 

20 minutes ago, WooQash said:

Co do przebudowy podstawy mapy to spodziewałbym się przy okazji wydania najnowszego mapowego DLC.

Wierzysz w świętego mikołaja to ok wierz dalej  wiadomo że Nie przerobią podstawki pod nowe DLC bo stwierdza po co dodadzą może jedną lub kilka nowych dróg i tyle będzie a co do losowych zdarzeń na drodze ok nie mam nic przeciwko przynajmniej będzie się przyjemnie grało na Singlu . teraz robią nowe DLC do ETS2 skończą nowe DLC to mogą się zabrać  w większym lub mniejszym Stopniu do np w polsce Autostrady A1  lub dodać Rzeszów i skończyć A4   lub coś tam jeszcze potem coś innego itd. SCS podchodzi do projektu od ..... strony

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Człowieku nie bądź śmieszny mamy 2018  i zamiast odrobinę przebudować starą część mapy w ramach Aktualizacji to robią jakieś bezsensowne ewentu lub jakieś badziewne malowania

 

Wierzysz w świętego mikołaja to ok wierz dalej  wiadomo że Nie przerobią podstawki pod nowe DLC bo stwierdza po co dodadzą może jedną lub kilka nowych dróg i tyle będzie a co do losowych zdarzeń na drodze ok nie mam nic przeciwko przynajmniej będzie się przyjemnie grało na Singlu . teraz robią nowe DLC do ETS2 skończą nowe DLC to mogą się zabrać  w większym lub mniejszym Stopniu do np w polsce Autostrady A1  lub dodać Rzeszów i skończyć A4   lub coś tam jeszcze potem coś innego itd. SCS podchodzi do projektu od ..... strony

Człowieku dzień otwarty  studia sam podlinkowałeś czemu nie pojechałeś zobaczyć studnia SCS-u od kuchni miałbyś też możliwość powiedzieć co Ci w grze nie odpowiada. Na wszystko tak jak wcześniej wspomniałem musimy cierpliwie poczekać aż w końcu dostaniemy to na co czekamy. A takim biadoleniem jak Twoje nic nie wskóramy. Są różne formy kontakty ze studiem czemu po po prostu nie napiszesz, że nie podoba Ci się to, to, to, to a tamo byś zmienił. :) 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Wierzysz w świętego mikołaja to ok wierz dalej  wiadomo że Nie przerobią podstawki pod nowe DLC bo stwierdza po co dodadzą może jedną lub kilka nowych dróg i tyle będzie a co do losowych zdarzeń na drodze ok nie mam nic przeciwko przynajmniej będzie się przyjemnie grało na Singlu . teraz robią nowe DLC do ETS2 skończą nowe DLC to mogą się zabrać  w większym lub mniejszym Stopniu do np w polsce Autostrady A1  lub dodać Rzeszów i skończyć A4   lub coś tam jeszcze potem coś innego itd. SCS podchodzi do projektu od ..... strony

 

Ciężko nie wierzyć w coś, co sam SCS potwierdził, że zmiany na podstawie mapy się pojawią. Nie spodziewam się przebudowy miast jak Paryża czy Milanu, ale drobne zmiany w ciągach komunikacyjnych jak przebudowa węzłów autostrad to na pewno będą (na pewno nie wszędzie, ale zawsze to coś).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HaQOfficial said:

Więc to raczej logiczne że jeśli miało by zostać coś przebudowane/dodane w Europie w tym patchu to było by to napisane na blogu tak samo jak z Tioga Pass.

Pisząc "szału ni ma majtki nie latają"  nie miałem na myśli tego czego brakuje w patchu lecz jego aktualna zawartość na dzień dzisiejszy.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, że zmienię temat, ale muszę powrócić do kempingu.

 

Czy tylko ja zauważyłem, że po jego wprowadzeniu:

a ) gra bardziej laguje zwłaszcza w miejscach gdzie występuje ta doczepka,

b ) gra ładuje się dwukrotnie, trzykrotnie dłużej po wprowadzeniu kempingu,

c ) występują notoryczne błędy w konsoli gry dotyczące tego kempingu.

 

qdko8.png

 

Czy dobrym ruchem było wprowadzenie tej doczepy pomimo tak dziwnych błędów? Ktoś to w ogóle sprawdzał? Za czasów wprowadzenia Scoutów pamiętam przez kilka dni była testowa wersja dla członków teamu, tutaj chyba tego zabrakło. Dlaczego wprowadzenie tej innowacji odbywa się kosztem wszystkich przez niepotrzebne błędy w konsoli, dłuższe ładowanie gry i niepotrzebne lagi? Pomijam fakt, że Scout nie jest wyposażony w hak nawet i doczepa łączy się przez WiFi do samochodu...

 

Ja wiem zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że to modyfikacja za darmo itd. ale dlaczego w tej darmowej aktualizacji mamy otrzymywać coś z błędami? Samo MP nie jest idealne - wszyscy to wiemy doskonale - ale jest grywalne, a po wprowadzeniu tego kempingu ta grywalność spadła (mało bo mało ale spadła). Nie lepiej byłoby poświęcić czas, który poświęciło się na tworzenie definicji do tego ustrojstwa na inne ważniejsze rzeczy, o które społeczność i gracze proszą od dłuższego czasu? Doskonale rozumiem, że wprowadzając inną ważniejszą rzecz należałoby poświęcić x-razy więcej czasu niż na samym wprowadzeniu definicji itd. do doczepki, ale ziarnko do ziarnka itd. Nikt nie karze nikomu zrobić coś w jeden dzień, można podłubać coś dzisiaj, potem trochę i tak z tego po trochu zrobi się coś konkretnego, a póki co poprawiane są tylko błędy (jeśli takie występują - do tego zastrzeżeń nie mam oczywiście) albo są wprowadzane w ostatnim czasie tylko i wyłącznie kontrowersyjne rzeczy jak /fix, kemping, ograniczniki prędkości przez które społeczność mocno się podziela na zwolenników danych rzeczy albo przeciwników. Założę się o 1000zł, że gdyby do MP wprowadzono synchronizacje różnych rzeczy, o które zabiega społeczność jak np. synchronizacja bramek (która była przecież i społeczność nie wie dlaczego zniknęła), synchronizacja pogody (poruszane kiedyś na fanpage'u - owszem ankieta to nie zapowiedź ale po co poruszać temat skoro nie da/nie chce się go zrobić?), synchronizacja bram do spedycji itd. można by wymieniać. Owszem, nie mówię tutaj o tak egzotycznych rzeczach jak dodanie ciężarówki np. jakiegoś Renault Range T z modyfikacji albo nawet serwer z ProMods'em bo owszem to graczy uszczęśliwiłoby najbardziej, ale jest mało realne. Synchronizacja rzeczy jest chyba bardziej realniejsza patrząc na to, że da się zrobić synchronizacje pociągów na przykład albo wcześniej bramek.

 

Póki co społeczność ciągle potrafi narzekać (ja najbardziej przecież) - pomijam fakt afery z polską częścią teamu, bo to inny temat kaloszy - ale dlaczego to jest dziwne dla niektórych? Może dlatego, że dla innych niektórych są to rzeczy, których nie będą używać, bo niektórych nie rajcuje Scout na przykład. Dlaczego nie można dać żadnego powodu do pochwalenia zespołu deweloperów za ich pracę przez znaczną część społeczności (90+%)? Póki co zdania są podzielone mniej więcej na połowie, bo części się coś podoba, a części nie. Dodając coś co znacznie umiliłoby rozgrywkę i korzystaliby na tym wszyscy bez wyjątku, założę się, że mało kto znalazłby się co by narzekał na to nawet najwięksi krzykacze.

  • Like 1
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Warto dodać że w open becie 1.31 pojawiło się również 9 nowych tras DLC Special Transport:

Napoli - Terni 341km

Trelleleborg - Esbjerg 336km

Linz - Brno 298km

Cardiff - Birmingham 247km

Szeged - Debreczyn 247km

Dijon - Genewa 227km

Palermo - Catania 177km

Londyn - Felixstowe 147km

Nice - Nice 83km

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, WooQash said:

Wybaczcie, że zmienię temat, ale muszę powrócić do kempingu.

 

Czy tylko ja zauważyłem, że po jego wprowadzeniu:

a ) gra bardziej laguje zwłaszcza w miejscach gdzie występuje ta doczepka,

b ) gra ładuje się dwukrotnie, trzykrotnie dłużej po wprowadzeniu kempingu,

c ) występują notoryczne błędy w konsoli gry dotyczące tego kempingu.

 

qdko8.png

 

Czy dobrym ruchem było wprowadzenie tej doczepy pomimo tak dziwnych błędów? Ktoś to w ogóle sprawdzał? Za czasów wprowadzenia Scoutów pamiętam przez kilka dni była testowa wersja dla członków teamu, tutaj chyba tego zabrakło. Dlaczego wprowadzenie tej innowacji odbywa się kosztem wszystkich przez niepotrzebne błędy w konsoli, dłuższe ładowanie gry i niepotrzebne lagi? Pomijam fakt, że Scout nie jest wyposażony w hak nawet i doczepa łączy się przez WiFi do samochodu...

 

Ja wiem zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że to modyfikacja za darmo itd. ale dlaczego w tej darmowej aktualizacji mamy otrzymywać coś z błędami? Samo MP nie jest idealne - wszyscy to wiemy doskonale - ale jest grywalne, a po wprowadzeniu tego kempingu ta grywalność spadła (mało bo mało ale spadła). Nie lepiej byłoby poświęcić czas, który poświęciło się na tworzenie definicji do tego ustrojstwa na inne ważniejsze rzeczy, o które społeczność i gracze proszą od dłuższego czasu? Doskonale rozumiem, że wprowadzając inną ważniejszą rzecz należałoby poświęcić x-razy więcej czasu niż na samym wprowadzeniu definicji itd. do doczepki, ale ziarnko do ziarnka itd. Nikt nie karze nikomu zrobić coś w jeden dzień, można podłubać coś dzisiaj, potem trochę i tak z tego po trochu zrobi się coś konkretnego, a póki co poprawiane są tylko błędy (jeśli takie występują - do tego zastrzeżeń nie mam oczywiście) albo są wprowadzane w ostatnim czasie tylko i wyłącznie kontrowersyjne rzeczy jak /fix, kemping, ograniczniki prędkości przez które społeczność mocno się podziela na zwolenników danych rzeczy albo przeciwników. Założę się o 1000zł, że gdyby do MP wprowadzono synchronizacje różnych rzeczy, o które zabiega społeczność jak np. synchronizacja bramek (która była przecież i społeczność nie wie dlaczego zniknęła), synchronizacja pogody (poruszane kiedyś na fanpage'u - owszem ankieta to nie zapowiedź ale po co poruszać temat skoro nie da/nie chce się go zrobić?), synchronizacja bram do spedycji itd. można by wymieniać. Owszem, nie mówię tutaj o tak egzotycznych rzeczach jak dodanie ciężarówki np. jakiegoś Renault Range T z modyfikacji albo nawet serwer z ProMods'em bo owszem to graczy uszczęśliwiłoby najbardziej, ale jest mało realne. Synchronizacja rzeczy jest chyba bardziej realniejsza patrząc na to, że da się zrobić synchronizacje pociągów na przykład albo wcześniej bramek.

 

Póki co społeczność ciągle potrafi narzekać (ja najbardziej przecież) - pomijam fakt afery z polską częścią teamu, bo to inny temat kaloszy - ale dlaczego to jest dziwne dla niektórych? Może dlatego, że dla innych niektórych są to rzeczy, których nie będą używać, bo niektórych nie rajcuje Scout na przykład. Dlaczego nie można dać żadnego powodu do pochwalenia zespołu deweloperów za ich pracę przez znaczną część społeczności (90+%)? Póki co zdania są podzielone mniej więcej na połowie, bo części się coś podoba, a części nie. Dodając coś co znacznie umiliłoby rozgrywkę i korzystaliby na tym wszyscy bez wyjątku, założę się, że mało kto znalazłby się co by narzekał na to nawet najwięksi krzykacze.

 czas wczytywania gry/save zmienił sie już po update scs z ostatnim eventem, co do kempingu po za tym co wymieniłeś trzeba dodać te przyczepki  są również na eu1 po co ? nie wiem, zapewne jest to globalne co i to się da na pewno zmienić!
wracając do tematu  kempingu na eu1 powoduje to że jak wejdziesz na sp to z automatu leci teleport do garażu z informacja "wykryto zmiany w grze  ... 

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MarkON said:

Warto dodać że w open becie 1.31 pojawiło się również 9 nowych tras DLC Special Transport:

Napoli - Terni 341km

Trelleleborg - Esbjerg 336km

Linz - Brno 298km

Cardiff - Birmingham 247km

Szeged - Debreczyn 247km

Dijon - Genewa 227km

Palermo - Catania 177km

Londyn - Felixstowe 147km

Nice - Nice 83km

zaczynam żałować to zakupiłem śmiech na sali scs mogło by dodąc tak po 1000km a nie np 83 co to jest

Link to comment
Share on other sites

@[EKARD] Donovan511 [PL] Koleżance chodziło kiedy wyjdzie oficjalna wersja gry, o tym że beta wyszła można zobaczyć kilka postów wyżej.

@ZosiazMarsaData wyjścia aktualizacji jest nieznana, gdyż nie wiadomo ile błędów będzie posiadało 1.31, trzeba więc być cierpliwym.

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

Beta wyszła wczoraj 

 

Nie pytałam o betę :)

 

4 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

@[EKARD] Donovan511 [PL] Koleżance chodziło kiedy wyjdzie oficjalna wersja gry, o tym że beta wyszła można zobaczyć kilka postów wyżej.

@ZosiazMarsaData wyjścia aktualizacji jest nieznana, gdyż nie wiadomo ile błędów będzie posiadało 1.31, trzeba więc być cierpliwym.

 

Dziękuję za odpowiedź na temat :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.