Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

@RaneMoro Ja to jest tandem jak to stwierdziłeś  to ja jestem Szefem Studia SCS . Osobiście wolałbym żeby tandemy  w grze się w ogóle nie pojawiły bo scs idzie od .... strony do tej gry

Debatujcie teraz nad tym czy to tandem skoro dałem 100% dowody, że to 8x4 + ten obrazek od @.AMF.. Który tandem ma na zabudowie jakieś aerodynamiczne wstawki?

@[RT] Aro32

Dlaczego? Wszyscy gracze ETS2 czekają na tandemy, a SCS je zapowiedziało lecz narazie jest cisza.

Osobiście ja wolę jeździć tandemem niż zwykłym zestawem, ponieważ jest z tego większa frajda ;) 

Na obecną chwilę nie ma dowodów ze to nie jest tandem, ani dowodów że to jest 8x4, można obstawić te dwie wersje, natomiast ta różowa linia na jednym ze screenów naprawdę nic nie mówi, może to być jakiś cień zbiornika paliwa. Również nie widać czy ta 'zabudowa' się kończy, czy jest to paka tej ciężarówki... Szpara między tą obudową a kabiną moim zdaniem jest zbyt duża jak na 8x4. Pozostało czekać i się okaże :P 

Umysł podpowiada że to 8x4, natomiast serce chcę tandemy. 

• Haha 1
  • True Story 2

Natomiast ja w pełni zgadzam się z tym co napisał @WooQash, ,że to jest 8x4.

Po maksymalnym rozjaśnieniu zdjęcia i kontrastowaniu, które udało mi się uzyskać, wyraźnie widać po dokładniejszym przyjrzeniu się, że to jest 'dobudówka'. 

Czerwień się kończy, zaczyna "niebieskawe"(bardziej fioletowe) tło, które przechodzi w czerń :P.

Edit : Im dokładniej przyglądam się temu zdjęciu, tym bardziej wydaje mi się, że za tą dobudówką, jest coś jeszcze. Hmm..., ciekaw jestem co. Czas pokaże :rolleyes:.

Edited by Kacperovski

Zeby byly tandemy musza byc wlasne naczepy i zmieniona ekonomia oraz system rozgrywki. Bo jak sobie to wyobrazacie ? Jedynie takie zestaw moglby byc dostepny w szybkich zleceniach. Inaczej to by dzialalo tak prostacko jak teraz na modach a nie oto chyba chodzi. 

No ale jakby SCS robiło tandemy, to nie zrobili by tego "od tak" i na dodatek przez dwa tygodnie lub trzy. Ogłoszone zostało już ponad rok temu (albo dwa lata temu), że tandemy będą w grze ale jest cisza.

On 7.03.2018 at 5:37 PM, RaneMoro said:

Wszyscy gracze ETS2 czekają na tandemy, a SCS je zapowiedziało lecz narazie jest cisza.

Osobiście ja wolę jeździć tandemem niż zwykłym zestawem, ponieważ jest z tego większa frajda ;) 

Najlepsza zabawa będzie jak do tandemów wprowadzą przyczepę ze skrętną ośką:D

29 minutes ago, [BTS] Duch said:

Terminarz to on ma nieźle zawalony jak on tam byl parę miesięcy temu a dopiero teraz publikuje film xd

Coś tam tłumaczył w jednym filmie, że nie publikował nic zbytnio przez ostatnie miesiące (tylko prezentacje DLC), ponieważ był w żałobie po śmierci matki.

1 hour ago, K?sacz said:

A naczepa(y) z Heavy Cargo Pack dalej nie działają na multi... To nic, że minęło prawie 3 tygodnie

Ale ten typ naczepy samo co ladunek 'wielkie opony' z Special Transport.... 

1 hour ago, Aves said:

Ale ten typ naczepy samo co ladunek 'wielkie opony' z Special Transport.... 

Mi chodzi o tą naczepę. Nie wiem czy działają inne naczepy z tego DLC, nie sprawdzałem. A pisałem o tym 26 Lutego

I dalej nie działa, wyrzuca z serwera. Nie sprawdzałem malowań z Grudniowego eventu, za pewnie dalej one nie działają.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now