Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Promy, jedyne sensowne rozwiązanie, prawdopodobne połączenia morskie bazując na tych realnych:
Travemunde, Niemcy -> Lipawa, Łotwa
Travemunde, Niemcy -> Windawa, Łotwa
Travemunde, Niemcy -> Ryga, Łotwa
Travemunde, Niemcy -> Helsinki, Finlandia
Kilonia, Niemcy -> Kłajpeda, Litwa
to chyba wszystkie możliwe kombinacje

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Nextej  Travemunde nie ma w grze.. No to Rostock..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, to wątpię że ktoś kto nie posiada DLC Going East czy Skandynawii nagle kupi nadchodzące DLC... Chyba że obywatel owych krajów. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LamAll said:

Szczerze, to wątpię że ktoś kto nie posiada DLC Going East czy Skandynawii nagle kupi nadchodzące DLC... Chyba że obywatel owych krajów. 

DLC Going East jest cheap price... (-75%, 5 lat)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Port dostępnym razem z DLC Skandynawia? No nie wiem.

Tak razem z Skandi, ale byl w base jako ukryte. Jesli dodaje zwomu port i polaczyc z dlc baltic

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Nie wiem czy wiekszosc graczy jest swiadomych ale moze byc to najbrzydsze dlc. Na screenach dominuja same laki i lasy z kilkoma domostwami a ze scs skupia sie na terenach przemyslowych w okol mias to moze nie byc szalu :) Taki specyfika wschodnio - polnocnej europy :D 

  @[RT] Trybcio86 myślę,  że za szybko oceniasz iż może to być najbrzydsze mapowe dlc :) Ciężko jest na podstawie kilku screenów ocenić jak będzie wyglądała cała mapa. Zacytuję tu jedno z naszych polskich porzekadeł, które brzmi ,,nie oceniaj książki po okładce" :D poczekajmy aż dlc wleci na nasze dyski i wtedy wszyscy jako fani ets-a ocenimy czy jest ono takie jak sugerujesz czy może wręcz odwrotnie :)

  • Like 2
  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Spat91 said:

  @[RT] Trybcio86 myślę,  że za szybko oceniasz iż może to być najbrzydsze mapowe dlc :) Ciężko jest na podstawie kilku screenów ocenić jak będzie wyglądała cała mapa. Zacytuję tu jedno z naszych polskich porzekadeł, które brzmi ,,nie oceniaj książki po okładce" :D poczekajmy aż dlc wleci na nasze dyski i wtedy wszyscy jako fani ets-a ocenimy czy jest ono takie jak sugerujesz czy może wręcz odwrotnie :)

skorzystaj z satelitarnej mapy googla i sam sie przekonasz jak to w rzeczywistosci wyglada :) Jedynie nadbaltyckie obrzeza oferowac beda ciekawy klimat a czym bardziej na wschod tym dalej w las :) Nawet na pro modsie te tereny sa bez szalu wiec ja osobiscie nie nastawiam sie na bog wie co. Biorac pod uwage jeszcze szkale mapy i wielkosc panstw ( gdzie litwa lotwa i estonia maja mniej razem mniej wiecej wielkosc polski) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Nawet na pro modsie te tereny sa bez szalu

Bo w większości robiły je osoby spoza ProMods, przecież to wszystko jest autorstwa zespołu Project Balkans. Spójrz na całą Polskę (Pomijając tereny przebudowane po odłączeniu się teamu PR), gdybyś nie wiedział że ona cała jest autorstwa Poland Rebulding to też byś mówił że ProMods nie popisał się przy przebudowie Polski?

Link to comment
Share on other sites

Elot ja cie prosze przestan odwracac kota ogonem :) Kazdy dobrze wie ile PM zagarnal projektow ktore nie byly ich autorstwa a zostaly w projekcie na stale . To nie zmienia jednak faktu ze topografia terenu na tych terenach juz nie jest tak ciekawa jak na poludniu czy polnocy. Na screenach widac ze przewazaja laki i lasy i male wioski przelotowe. To czesc europy nie jest tak finezyja na zachod :P

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

 To nie zmienia jednak faktu ze topografia terenu na tych terenach juz nie jest tak ciekawa jak na poludniu czy polnocy. Na screenach widac ze przewazaja laki i lasy i male wioski przelotowe. To czesc europy nie jest tak finezyja na zachod :P

I na tej podstawie stwierdzasz że najnowsze DLC Mapowe może być brzydsze od nawet Going East? No daj spokój.

 

22 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Nie wiem czy wiekszosc graczy jest swiadomych ale moze byc to najbrzydsze dlc.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

I na tej podstawie stwierdzasz że najnowsze DLC Mapowe może być brzydsze od nawet Going East? No daj spokój.

 

To byl skrot myslowy. Chodzilo mi o to ze bedzie ono porownywalne do GE (moze ciutke lepsze) ale brzydsze pod wzglegem krajobrazowym od 3 ostatnich dlc. Zreszta za jakis czas sie okaze czy moje slowa beda mialy pokrycie w tym co pokaze scs. No tym koncze moj wywod.

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

To byl skrot myslowy. Chodzilo mi o to ze bedzie ono porownywalne do GE (moze ciutke lepsze) ale brzydsze pod wzglegem krajobrazowym od 3 ostatnich dlc. Zreszta za jakis czas sie okaze czy moje slowa beda mialy pokrycie w tym co pokaze scs. No tym koncze moj wywod.

Dla Ciebie brzydsze na innych ładne mnie sie osobiście podoba taki klimat musi być w pewien sposób zróżnicowanie europa sama w sobie nie jest jednolita wszystko kwestia gustu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Imperator Tracz said:

@[PHT]elot360PL Akurat Poland Rebuilding robi na terenach Polski lepszą robotę od ProMods, więc dla PM "zagarnięcie" tych terenów wyszło na plus :)

 

Kwestia gustu. Według mnie PM tworzy wolniej, ale dokładniej, przez co w ostateczności wygląda to zgrabnie. Miejmy nadzieję, że w wersji 2.3 będzie ta różnica widoczna w postaci przebudowanego Poznania.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Imperator Tracz said:

@[PHT]elot360PL Akurat Poland Rebuilding robi na terenach Polski lepszą robotę od ProMods, więc dla PM "zagarnięcie" tych terenów wyszło na plus :)

Dwie sprawy. O których terenach mówisz i, najważniejsze, o którym zespole PR mówisz bo to co jest teraz to jest praktycznie nowy zespół (Poza dwiema osobami)

 

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

To byl skrot myslowy.

To wiele tłumaczy, przepraszam.

 

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Chodzilo mi o to ze bedzie ono porownywalne do GE (moze ciutke lepsze) ale brzydsze pod wzglegem krajobrazowym od 3 ostatnich dlc.

Wymagać od SCSu by zrobił coś pięknego w rejonach które w realu są co najmniej nudne? (Nigdy na Bałkanach nie byłem więc sugeruje się między innymi twoją opinią)

Co najmniej można ubolewać nad tym czemu zabrali się za tamtejsze tereny a nie np za Bałkany które w realu wyglądają miejscami całkiem widowiskowo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.