Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

02.jpg

Rejestracja na Volvo może wskazywać, że to jest albo Ukraina albo Rumunia. Poszukałem w googlach i stare tablice rejestracyjne dla obydwu krajów są podobne. Jednak bardziej jestem pewny tego, że to Rumunia.

^ juz w blogu(bo oni usunieli "BALT" przy parkingu). Cos dls mnie Kraje baltyckie

Edited by Aves
  • Upvote 1

12 minutes ago, terrordrome said:

Rejestracja na Volvo może wskazywać, że to jest albo Ukraina albo Rumunia. Poszukałem w googlach i stare tablice rejestracyjne dla obydwu krajów są podobne. Jednak bardziej jestem pewny tego, że to Rumunia.

Nie sugeruj się rejestracją, to jest domyślna tekstura dla każdego modelu zaparkowanego samochodu która ma imitować bóg wie co.

6PpuByQ.png

JKsRQq7.png

Jeżeli to będzie Ukraina to ciekawe jaką "część" ją dostaniemy. Mam na myśli szczególnie wschód Ukrainy z wiadomych względów. :) 

Nie sugeruj się rejestracją, to jest domyślna tekstura dla każdego modelu zaparkowanego samochodu która ma imitować bóg wie co.

To i tak lepiej jest w ATS. :D W jednym mieście z Nowego Meksyku  jest parking co stoją auta na Kalifornijskich rejestracjach. O.o 

Wracając do zdjęcia podanego przez  @terrordrome architektura przypomina mi tą z Rumunii (byłem przejazdem kilka razy zazwyczaj jadąc przez boczne drogi) Nie zbyt dobry stan utrzymania budowli. Teoretycznie można dorównać do Rosji czy też Ukrainy. Jednak tak jak @RaneMoro wskazał Uaz'a w tle. Nie występuje tylko na Rosji. Z powodu nie zbyt wysokich cen zdarzało się że w Rumuni jeździ. A nawet zaskoczę bo po tamtych drogach zdarza się zauważyć osły czy też konie... Więc ja obstawiam że to Rumunia. ;)

Zgodnie z mapą przedstawioną przez @Avesa ten usunięty/przerobiony screen jest z terenów Łotwy. Także odpowiedź jest jasna. Pytanie tylko dokąd będzie sięgać mapa. Tylko północny wschód? Czy cały wschód będzie zrobiony wraz z Ukrainą?

Jeśli ta kartka ze studia SCS pokazuje zawartość nowego DLC to wypadałoby zapytać SCS czy mają zamiar zrobić Finlandię w całości czy potraktują ją tak samo jak Szwecję i Norwegię i zrobią w połowie. :unsure:

1 minute ago, terrordrome said:

Jeśli ta kartka ze studia SCS pokazuje zawartość nowego DLC to wypadałoby zapytać SCS czy mają zamiar zrobić Finlandię w całości czy potraktują ją tak samo jak Szwecję i Norwegię i zrobią w połowie. :unsure:

a czy oni zrobili jakis kraj ostatnio do konca ?