Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

ehe, 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, K?sacz said:

A co do eventu... A naczepy z Heavy Cargo Pack też się liczą do tego eventu?

A co do nagrody to faktycznie trochę słabo, tylko tło na menu główne. Wolałbym coś do kabiny albo jakiś kolorek do ciężarówki. :D

ATS nie ma DLC na akcesorie do kabiny....

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Aves said:

ehe, 

 

Testowałem to dlc na WGW i będzie to oddzielne dlc nie żadna aktualizacja, fajnie sie zachowują piloci bo jak wyjeżdzasz z firmy blokują drogę abyś mógł spokojnie wyjechać, ma trasie jak mijasz jakiś samochód lub Ciężarówkę zbliżają sie mocno do lewej krawędzi drogi nawet lekko przekraczają, naprawde to dlc wprowadza ciekawsza rozgrywkę z gabarytem i cala drogę jedzie dwoch pilotów jeden przedemna drugi za mną.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Piotrek9494 said:

Testowałem to dlc na WGW i będzie to oddzielne dlc nie żadna aktualizacja, fajnie sie zachowują piloci bo jak wyjeżdzasz z firmy blokują drogę abyś mógł spokojnie wyjechać, ma trasie jak mijasz jakiś samochód lub Ciężarówkę zbliżają sie mocno do lewej krawędzi drogi nawet lekko przekraczają, naprawde to dlc wprowadza ciekawsza rozgrywkę z gabarytem i cala drogę jedzie dwoch pilotów jeden przedemna drugi za mną.

A powiedz mi Piloci dostosowują się do Twojej prędkości czy ty musisz dostosować się do prędkości pilotów?

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci tak jechalem dosyc spokojnie ale jak przyśpieszałem to Piloci też przyspieszyli ale czasem zdarzylo sie ze musialem przyhamować, ale sądzę ze dziala to miejwiecej tak ze wlasnie piloci jadą tyle co my. I ogólnie powiem wam wszystkim że mega jest też ten caly stojak symulujący zachowanie ciężarówki, np jak hamowałem mocno to czulem jak „kabina” nurkuje, ciekawe bylo to uczucie tak samo bylo np jak skręcałem to przechylało sie na boki.

Link to comment
Share on other sites

Rambo muszę Cie zmartwić, o tym że to dlc będzie na MP wiem od dłuższego czasu. 

Zapewne bd to działać podobnie do dubli że po za dany obszar nie da się wyjechać.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Drodzy Panowie.

Takie spekulacje nie mają sensu. Nasi Deweloperzy znajdą rozwiązanie, nie pozostawia to wątpliwości. Spekulacje są bezsensowne, gdyż na razie nawet nie ma oficjalnie tego DLC. O wszystkim będziecie informowani tak jak to było z dublami. Na razie tak jak mówiłem warto czekać na oficjalne wiadomości o tym DLC. 

Pozdrawiam 

Daniellus 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [BTS] Duch said:

Rambo muszę Cie zmartwić, o tym że to dlc będzie na MP wiem od dłuższego czasu. 

Zapewne bd to działać podobnie do dubli że po za dany obszar nie da się wyjechać.

Mnie tym nie zmartwisz i napisałem tam przecież "chyba", a nie że na pewno. ;) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MATAMET said:

Mocno wątpię w obecność tego DLC na multiku, technicznie to chyba nie do rozwiązania, chyba że to będzie na zasadzie osobnych stancji ale wtedy to kompletnie sensu nie ma.

Jak nie do rozwiązania? Wystarczy, że mwl zrobi to jak z double'ami. Wyjazd poza określony teren oznacza kick z serwera. I wtedy bezproblemów możemy wyłączyć cały obszar od Calais po Rotterdam, Osnabruck i Frankfurt. To najbardziej zatłoczony obszar i myślę, że wszyscy się z tym zgodzą. Wjazd na Anglię od strony Francji i Skandynawii i po problemie.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [EKARD] bazyliszek [PL] said:

Jak nie do rozwiązania? Wystarczy, że mwl zrobi to jak z double'ami. Wyjazd poza określony teren oznacza kick z serwera. I wtedy bezproblemów możemy wyłączyć cały obszar od Calais po Rotterdam, Osnabruck i Frankfurt. To najbardziej zatłoczony obszar i myślę, że wszyscy się z tym zgodzą. Wjazd na Anglię od strony Francji i Skandynawii i po problemie.

Popieram słowa kolegi poniewaz w obszerze calais jest taki ruch że szok i mogło by to zaszkodzic jeszcze bardziej i spowodowac wieksze korki niz sa teraz

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [EKARD] bazyliszek [PL] said:

Jak nie do rozwiązania? Wystarczy, że mwl zrobi to jak z double'ami. Wyjazd poza określony teren oznacza kick z serwera. I wtedy bezproblemów możemy wyłączyć cały obszar od Calais po Rotterdam, Osnabruck i Frankfurt. To najbardziej zatłoczony obszar i myślę, że wszyscy się z tym zgodzą. Wjazd na Anglię od strony Francji i Skandynawii i po problemie.

 

 

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi...Tu nie chodzi o to czy ty będziesz wyjeżdżał poza wyznaczoną trasę tylko o to że policja blokująca drogi będzie blokować innych graczy. Jak chcesz to rozwiązać? Gracze będą kickowani? Bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

Zacytuję tutaj użytkownika Xyzan  na pewnym forum (a jego słowa się wam nie spodobają):

Quote

Byłem, gadałem z SCSem. Będziesz pobierać ładunek-scenariusz. Będzie kilkanaście scenariuszy przewozów ponadnomratywnych (kilkanaście tras) Coś w rodzaju misji. Dostaniesz auto z ładunkiem, przed i za tobą będą jechać piloci którzy będą blokowac ruch, będą dodatkowi ludzie, jak podnoszący tyczkami kable, czy rozmontowujący słupki (wszystko w scenariuszu, jak będziesz jechać tą samą trasą z normalną naczepą, to nie ich będzie). Nie masz możliwości zmiany trasy, jedziesz zaplanowanym tunelem (tak jak w realu) a zboczenie z trasy spowoduje 'przegranie' dostawy i wczytanie checkpointu autosave'a. Tak przynajmniej naświetlił mi to pracownik SCS.

 

  • Thanks 2

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

i tak to ma wyglądać na sp  wiadomo są tereny na których przejazd jest nie możliwy z przyczyn technicznych (wiadukty etc) na mp bd podobna sytuacja tylko bez tej całej otoczki  (piloci etc) zjedziesz z trasy to nie dojedziesz do celu/ dostaniesz być może kika lub tak jak to na sp wczyta cię w ostatnim bezpiecznym miejscu)

Niema co gdybać, trzeba czekać na wydanie w/w dodatku.

Co mnie niezmiernie cieszy to nowe bramki z możliwością objazdu ich właśnie z gabarytem, to znak że jednak teren transportu omawianego dlc nie będą aż takie małe ,oby tylko na starych terenach bramki również zostały zmienione.  

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Jak ty widzisz takie ładunki ponadgabarytowe na EU2? Tam co chwila kogoś się mija a jak wiadomo taki ładunek zajmuje więcej niż pas drogi a co z dojeżdżaniem do spedycji w mieście? - Nie widzę szans na wprowadzenie tego na MP chyba że będą widoczni piloci i będą blokować drogę bo to jedyne mi przychodzące do głowy rozwiązanie ( nie wspominając że pojawiły by się i inne problemy z wprowadzeniem tego na MP ) - to nie to samo co DLC Heacy Cargo Pack gdzie nie ma potrzeby blokowania drogi itp

 

Poza tym jeśli potwierdzi się doniesienie z tymi z góry ustalanymi trasami to wykluczenie poszczególnych dróg nie wchodzi w rachubę 

Edited by Haniballl
Link to comment
Share on other sites

pilot to AI a jak dobrze wiesz AI nie ma na mp  tu jest mowa tylko o samych naczepach!

Jak sam deweloper powiedział to da się zrobić na MP, sprawa że na eu2 to większość dzieci co nie potrafią normalnie grac to inna sprawa.

Ja na tym kończę temat bo nie potrzebny spam się robi.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haniballl said:

Jak ty widzisz takie ładunki ponadgabarytowe na EU2? Tam co chwila kogoś się mija a jak wiadomo taki ładunek zajmuje więcej niż pas drogi a co z dojeżdżaniem do spedycji w mieście? - Nie widzę szans na wprowadzenie tego na MP chyba że będą widoczni piloci i będą blokować drogę bo to jedyne mi przychodzące do głowy rozwiązanie ( nie wspominając że pojawiły by się i inne problemy z wprowadzeniem tego na MP ) - to nie to samo co DLC Heacy Cargo Pack gdzie nie ma potrzeby blokowania drogi itp

 

Poza tym jeśli potwierdzi się doniesienie z tymi z góry ustalanymi trasami to wykluczenie poszczególnych dróg nie wchodzi w rachubę 

Widzisz przyjacielu. Tu powinno się nam, jako graczom włączyć coś takiego jak myślenie. Skoro wiesz, że masz bardzo długi ładunek to zajedź tak, żeby się z nim wyrobić. Nie wyrobisz się skręcając z prawego pasa w prawo? Skręć w prawo z lewego pasa, ale uważaj, żeby nie wymusić pierwszeństwa. Prawo dopuszcza taką możliwość.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.