Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

36 minutes ago, Kacperovski said:

Spokojnie jak wyjdzie Italia to Skandy się wtedy trochę rozluźni :troll: tylko, że wtedy na makaronach będzie chaos heh, ach ten multi :lol:

Zależy jaka będzie cena Italii bo na Francji to tam nawet na eu2 szału nie ma jeśli chodzi o ilość graczy. 

1 hour ago, Donovan511 [PL] said:

Zależy jaka będzie cena Italii bo na Francji to tam nawet na eu2 szału nie ma jeśli chodzi o ilość graczy. 

Nie wszyscy mają Francję. Zauważ, że SCS wprowadził duble, co na pewno przyczyniło się i przyczyniać się będzie do tego, że ludzie tą Skandynawię kupować będą. Właśnie ze względu na nowość. Trzeba jakiś smaczek graczom narobić. 

Francja - przebudowana stara część Francji, po co? Po to, żeby pokazać, że faktycznie to jest bardzo ładne i wyróżniające się pośród pozostałych terenów. Z Włochami z resztą będzie tak samo. No i może z Polską :v Chyba każdy po cichutku liczy na jakieś odświeżenie Going East :D 

Za to w ATS pustki. A szkoda. Pamiętam zaraz po wyjściu ATSa jak było +1500 osób.  Cała mapa tętniła życiem. Gdzie się nie ruszyłem było pełno aut. A teraz niestety pustki.

9 minutes ago, Muszka G said:

Za to w ATS pustki. A szkoda. Pamiętam zaraz po wyjściu ATSa jak było +1500 osób.  Cała mapa tętniła życiem. Gdzie się nie ruszyłem było pełno aut. A teraz niestety pustki.

Boli to co mówisz, tym bardziej, że ja ATS'a kupiłem dopiero tydzień temu i jak widzę serwer na którym gra 50 osób, to zaczynam żałować tego zakupu ;/

Just now, da9mi5an said:

Boli to co mówisz, tym bardziej, że ja ATS'a kupiłem dopiero tydzień temu i jak widzę serwer na którym gra 50 osób, to zaczynam żałować tego zakupu ;/

To ja mam lepiej bo dostałem od byłem na dzień dzisiejszy dziewczyny :D

W Bergen się zrobił kolejny Duisburg. Wjechałem tam dziś ok 16:00. 80 osób na tabie, do 20 minut czekania w korku przed sygnalizacją, bo oczywiście podczłowieki nie kumają, żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie, kiedy nie ma możliwości jego opuszczenia. Na serwisie kocioł, double nie były w stanie w ogóle wyjechać.

32 minutes ago, [EKARD] bazyliszek [PL] said:

W Bergen się zrobił kolejny Duisburg. Wjechałem tam dziś ok 16:00. 80 osób na tabie, do 20 minut czekania w korku przed sygnalizacją, bo oczywiście podczłowieki nie kumają, żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie, kiedy nie ma możliwości jego opuszczenia. Na serwisie kocioł, double nie były w stanie w ogóle wyjechać.

Przecież to było do przewidzenia. Zamiast zezwolić na całej mapie z tym jeździć to się uparli i jest w jednym miejscu syf.

1 minute ago, Euro3 said:

Przecież to było do przewidzenia. Zamiast zezwolić na całej mapie z tym jeździć to się uparli i jest w jednym miejscu syf.

To nie jest, że się uparliśmy. Sama gra tam generuje zlecenia i w 95% wszyscy i tak by tam jeździli bo nie bawiliby się w edycje miejsc czy inne bajery. Z zażaleniami do SCSu.

20 minutes ago, WooQash said:

To nie jest, że się uparliśmy. Sama gra tam generuje zlecenia i w 95% wszyscy i tak by tam jeździli bo nie bawiliby się w edycje miejsc czy inne bajery. Z zażaleniami do SCSu.

Uwierz mi, że dużo osób bawi się w edycję save lub przez mody. Które to np. podmieniają wszystkich zleceń naczepy na jeden typ. 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now