Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Ahhh... nie rozumiem ludzi co cytują CAŁY post przy tym utrudniając czytanie na np. telefonie... 

Mniejsza o to...

@[BTS] Duch, No tak, lecz zauważ, że musieli by do października czyli tak jak piszesz 3 miesiące, skończyć 1.28, a błędów rośnie, zamiast ubywać... wydać 1.28 jako już oficjalną, stabilną wersję, przerobić obecne Włochy na taki sam wygląd jaki jest na DLC tak jak to napisali w poście na blogu, aby gracze zdecydowali czy chcą zakupić dodatek, czy nie. Zrobić wewnętrzne beta testy 1.29 które wyłapią większość niewidzialnych ścian, ubytków w kolizjach na drodze itd. następnie wydać betę 1.29 z uaktualnionymi Włochami, przejść przez około 2-3 tygodnie otwartych beta testów i naprawić większość błędów zgłoszonych przez graczy i wydać stabilną wersję. 

 

Mamy już praktycznie połowę miesiąca, a o zakończeniu beta testów nawet nie słychać :) Błędów przybywa niestety na forum :/

Więc obstawiam, że musieli by wydać w połowie lub przedostatni tydzień września betę i ją do 12  października, skończyć, naprawić większość błędów jak pisałem wyżej, wydać stabilną wersje i dopiero wtedy wydać DLC.  Może im się uda, lecz trochę wątpię :P

 

@EDIT
Hmm 12 października to jest czwartek ;) A przeważnie w piątek  są informacje na temat ETSa :D dlc różnie wychodzą :)

Edited by .AMF.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, .AMF. said:

Ahhh... nie rozumiem ludzi co cytują CAŁY post przy tym utrudniając czytanie na np. telefonie... 

Mniejsza o to...

@[BTS] Duch, No tak, lecz zauważ, że musieli by do października czyli tak jak piszesz 3 miesiące, skończyć 1.28, a błędów rośnie, zamiast ubywać... wydać 1.28 jako już oficjalną, stabilną wersję, przerobić obecne Włochy na taki sam wygląd jaki jest na DLC tak jak to napisali w poście na blogu, aby gracze zdecydowali czy chcą zakupić dodatek, czy nie. Zrobić wewnętrzne beta testy 1.29 które wyłapią większość niewidzialnych ścian, ubytków w kolizjach na drodze itd. następnie wydać betę 1.29 z uaktualnionymi Włochami, przejść przez około 2-3 tygodnie otwartych beta testów i naprawić większość błędów zgłoszonych przez graczy i wydać stabilną wersję. 

 

Mamy już praktycznie połowę miesiąca, a o zakończeniu beta testów nawet nie słychać :) Błędów przybywa niestety na forum :/

Więc obstawiam, że musieli by wydać w połowie lub przedostatni tydzień września betę i ją do 12  października, skończyć, naprawić większość błędów jak pisałem wyżej, wydać stabilną wersje i dopiero wtedy wydać DLC.  Może im się uda, lecz trochę wątpię :P

 

@EDIT
Hmm 12 października to jest czwartek ;) A przeważnie w czwartki są informacje na temat ETSa :D 

Chyba w piątek są najczęściej xD

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

@Robert_DRAJWER [BG] Tak samo jak w przypadku DLC Vive La France.

Miasta z podstawki będą przebudowane na nowo (w kolejnej aktualizacji wersji gry) jak np. Paryż.

A jak będziesz chciał wjechać dalej w głąb tych miasteczek, górek i przepięknych widoków to niestety, ale będzie wymagane posiadanie DLC.

Bym powiedział oczywista oczywistość ;).

 

Kilka postów wcześniej było o tym napisane...

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio sobie odpaliłem filmik z przed świąt zeszłego roku dotyczący gabarytów i zauważyłem coś zastanawiającego. Może ktoś poruszał ten temat ale nie pamiętam teraz nic takiego tutaj.

75G5xEt.jpg

 

W grze mamy dostępne naczepy, które mają 4 osie z tyłu oraz nie mają osiek z przodu lub mają jedną ośkę. Na tym filmiku widać, że naczepa ma 2 ośki z przodu. Czyli mamy się jeszcze czegoś spodziewać?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

Ostatnio sobie odpaliłem filmik z przed świąt zeszłego roku dotyczący gabarytów i zauważyłem coś zastanawiającego. Może ktoś poruszał ten temat ale nie pamiętam teraz nic takiego tutaj.

75G5xEt.jpg

 

W grze mamy dostępne naczepy, które mają 4 osie z tyłu oraz nie mają osiek z przodu lub mają jedną ośkę. Na tym filmiku widać, że naczepa ma 2 ośki z przodu. Czyli mamy się jeszcze czegoś spodziewać?

Szanse, że pojawi się w grze są 50/50. Według mnie ta naczepa pewnie została tylko stworzona do celów promocyjnych.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

@H&V I elot360PL Na bank nie powiedzieli ostatniego słowa. Muszą te dlc rozwinąć, bo na dobrą sprawę, ledwo mamy jakiekolwiek utrudnienie w grze. Tylne osie są tak zrobione, że nawet w najciaśniejszych skrętach nie widzę potrzeby wyjeżdżania a przeciwległy pas ruchu. Wierzę, że w przyszłości zostaną dodane ładunki ponadnormatywne zarówno w długości ładunku, szerokości jak i wysokości. I wtedy dopiero zacznie się prawdziwa zabawa, bo może się okazać, że gra będzie nam musiała wyznaczyć trasę omijając kręte landówki czy zaokrąglone wiadukty.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawostka.. Jeden pennant za 0.13 euro(50 groszy)

Heart of Paris - 0.22 euro (http://imgur.com/a/6khHi nie mojego zdj)

https://steamdb.info/app/227300/items/

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Donovan511 [PL] said:

Mi wyskakuje "Wystąpił błąd przetwarzania żądania użytkownika:"  wersja gry 1.27.2.9s

 

Poczytaj co piszą osoby nad tobą to dowiesz się czemu tobie nie działa -.-.

 

1 hour ago, Donovan511 [PL] said:

Sory moje niedopatrzenie 

Nic nie szkodzi mi też czasem zdarza się nie spojrzeć na to co jest napisane wyżej :)

Edited by L3chu

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Robert_DRAJWER [BG] said:

To jest w formie cd - key jak DLC tak te proporczyki z tej strony ?

Nie, niestety nie. Wszystko do zakupu wyłącznie przez steam, co więcej, póki co nie dało się kupić płacąc inną formą płatności niż portfel steam. Zakupione itemki otrzymujesz do ekwipunku i możesz używać w grze.

Warto również zaznaczyć że są niezbywalne i niewymienialne, więc nie mamy możliwości kupić komuś, wymienić się, oddać, sprzedać, cokolwiek. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.