Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

17 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Serio? A ile razy podczas gry zagladasz do czesci sypialnej cabiny ? najbardziej chore dlc jakie chyba mogli wypuscic :D 

Nie wiem jak Ty, ale ja sypialnie widzę średnio co skrzyżowanie.  Może jedziesz i tylko patrzysz na zegary ? 

  • Haha 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [BTS] Duch said:

Nie wiem jak Ty, ale ja sypialnie widzę średnio co skrzyżowanie.  Może jedziesz i tylko patrzysz na zegary ? 

Nie wiem jakie masz ustawienia ze widzisz sleeper jak skrecasz na skrzyzowaniu, ale u mnie patrzac w prawe lustro wyglada to tak. 

EUXPcKi.png

Jak widac  czesc sypialna nie jest obejmowana przez kamere, wiec dla mnie to jest troche dziwne w tym dlc. Zdecydowana wiekszosc tych pierdolkow jest wlasnie tam ulokowana. Troche czeska logika za mocno weszla przy tym :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może po prostu patrzy na sypialnie? Szukasz gościu dziury w niczym. Dlc jest dziwne... Bo co, bo dodali coś do tyłu kabiny? Jeśli tak masz z tym dodatkiem taki wielki roblem to go nie kupij, bo tylko stracisz czas na kupowanie i kasę. Gwarantuje ci że 80% graczy, patrzy na część sypialną pod czas gry, chociażby dla zabicia czasu stojąc na "światłach". Bo skoro ktoś sobie zawiesza flagę w prawdziwej ciężarówce, to dla czego ktoś nie może mieć jej w grze? Ktoś coś ma w prawdziwej ciężarówce, to ja chce mieć to samo w grze zwłaszcza że mam taką możliwość. Zwłaszcza jeśli ktoś nie może pracować jako kierowca, więc sobie dodaje jakiś smaczek w grze, o flagę na ścienia, tablicę z logo czy nawet intalując aplikację które mogą sprawić że gra dla kogoś stanie się w jakimś stopniu realna. Tak to tylko gra, ale dzięki wyobraźni i programą do tej gry można się dobrze bawić i w jakimś % poczuć podobnego blues'a jak w realu. 

  • Like 2
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Patol PL said:

Może po prostu patrzy na sypialnie? Szukasz gościu dziury w niczym. Dlc jest dziwne... Bo co, bo dodali coś do tyłu kabiny? Jeśli tak masz z tym dodatkiem taki wielki roblem to go nie kupij, bo tylko stracisz czas na kupowanie i kasę. Gwarantuje ci że 80% graczy, patrzy na część sypialną pod czas gry, chociaż by dla zabicia czasu stojąc na "światłach". Bo skoro ktoś sobie zawiesza flagę w prawdziwej ciężarówce, to dla czego ktoś nie może mieć jej w grze? Ktoś coś ma w prawdziwej ciężarówce, to ja chce mieć to samo w grze zwłaszcza że mam taką możliwość. Zwłaszcza jeśli ktoś nie może pracować jako kierowca, więc sobie dodaje jakiś smaczek w grze, o flagę na ścienia, tablicę z logo czy nawet intalując aplikację które mogą sprawić że gra dla kogoś stanie się w jakimś stopniu realna. Tak to tylko gra, ale dzięki wyobraźni i programą do tej gry można się dobrze bawić i w jakimś % poczuć podobnego blues'a jak w realu. 

 Czy ja namawiam kogos do niekupowania tego DLC ? Napisalem moja subiektywna opinie i refleksje na temat tego co widze. W ETS to dlc mialo sens w przypadku Renowek, bo tam nie bylo gps w desce. W ats gps jest w kazdej ciezarowce na desce. Tu gps na szybie zaslania lusterko na masce tak samo, jak tabliczka na szybie umieszczona po prawej stronie.  Nie krytykuje zawartosci tylko o zgrozo umiejscowienie. Moze gdyby byla jakas interakcje z sypialnia w postaci obrocenia sie w jej kierunku i mozliwosc polozenia sie spac na postoju mialo by to dla mnie wiekszy sens, ale przy obecnej mechanice zasypiania nie. Jak w ets brakuje tachografo w takich akcesoriach to tu logbooka. Fajnie sie opowiada i czyta o tych odwzorowaniach z reala i wczuwanie sie w wirtualu, ale na boga ile lat bedziemy czekac na tacho zamiast zasypywac nas bezuzytecznymi gadzetami do kabiny. Sorry ale te puzzle nie pasuja do siebie i tu jest najwiekszy problem. 

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Trybcio86 no przecież są pluginy które dodają tachograf które działają na singlu i na mp, wystarczy pobrać, zainstalować i nauczyć się jego obsługi. Jest tego kilka wersji, więc musisz sobie znaleźć taki który będzie dla ciebie grywalny. A co do obrotu kamery na leżankę, to też są na to modyfikacje ale nie działające na mp. Wszystko co potrzeba do urealnienia tej gry w jakimś % jest dostępne na forum scs czy innych stronach zmodami, wystarczy poszukać. Nawet możesz dobie pobrać aplikacie z aplikacji sklep play czy google play na gps w telefonie i w tedy nie będziesz musiał tego montować na szybę czy kupować w nętrze z tym, tylko masz przed sobą na telefonie i kładziesz gdzie ci wygodniej. Wszystko czego potrzeba do tego to chęci do znalezienia ;)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Patol PL said:

@[RT] Trybcio86 no przecież są pluginy które dodają tachograf które działają na singlu i na mp, wystarczy pobrać, zainstalować i nauczyć się jego obsługi. Jest tego kilka wersji, więc musisz sobie znaleźć taki który będzie dla ciebie grywalny. A co do obrotu kamery na leżankę, to też są na to modyfikacje ale nie działające na mp. Wszystko co potrzeba do urealnienia tej gry w jakimś % jest dostępne na forum scs czy innych stronach zmodami, wystarczy poszukać. Nawet możesz dobie pobrać aplikacie z aplikacji sklep play czy google play na gps w telefonie i w tedy nie będziesz musiał tego montować na szybę czy kupować w nętrze z tym, tylko masz przed sobą na telefonie i kładziesz gdzie ci wygodniej. Wszystko czego potrzeba do tego to chęci do znalezienia ;)

Problem w tym ze jest mnostwo modow a sama gra sie nie wiele rozwija. Czesc tego co wprowadza scs juz dawno zostalo dodane w modach przez fanow gry. Otwierane bramy, dodatki do kabiny, rozne kierownice, opony markowe, itd to mody a scs dalej w lesie. Ale jak tam programista ma wiecej do gadania niz szef to dobrze to nie swiadczy.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Problem w tym ze jest mnostwo modow a sama gra sie nie wiele rozwija. Czesc tego co wprowadza scs juz dawno zostalo dodane w modach przez fanow gry. Otwierane bramy, dodatki do kabiny, rozne kierownice, opony markowe, itd to mody a scs dalej w lesie. Ale jak tam programista ma wiecej do gadania niz szef to dobrze to nie swiadczy.

Zadaj sobie proste pytanie, ile z tych modyfikacji w ogóle ujrzałoby światło dzienne gdyby SCS nie dodał jakiejś mechaniki. Właśnie modderzy wykorzystują mechaniki których SCS jeszcze nie wykorzystał na szeroką skalę (A już są zaimplementowane w grze) lub daną mechanikę wykorzystuje w taki sposób by osiągnąć coś zupełnie innego

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2020 at 4:23 PM, [RT] Trybcio86 said:

Nie wiem jakie masz ustawienia ze widzisz sleeper jak skrecasz na skrzyzowaniu, ale u mnie patrzac w prawe lustro wyglada to tak. 

EUXPcKi.png

Jak widac  czesc sypialna nie jest obejmowana przez kamere, wiec dla mnie to jest troche dziwne w tym dlc. Zdecydowana wiekszosc tych pierdolkow jest wlasnie tam ulokowana. Troche czeska logika za mocno weszla przy tym :)

 

I jeszcze trzeba za to zapłacić haha. Niech się wezmą do porządniejszych rzeczy, które leżą.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Patol PL said:

@Karic masz problem? To napisz podanie o pracę w scs o tutaj > https://scssoft.com/jobs/en#job-offers I wieź się za zrobienie porządniejszych rzeczy. Może w tedy zrobią coś porządnego i nie będzie trzeba za to płacić.

z tego co pamietam Graku Map maker poland rebulding zlozyj swoje CV do scs i ich oferta nie byla satysfakcnonujaca zeby pracowac dla nich ( wchodzila tam w gre przeprowadzka do czech ). Gdzies nagrywal o tym filmik. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

z tego co pamietam Graku Map maker poland rebulding zlozyj swoje CV do scs i ich oferta nie byla satysfakcnonujaca zeby pracowac dla nich ( wchodzila tam w gre przeprowadzka do czech ). Gdzies nagrywal o tym filmik. 

Chyba logiczne , że jak chcesz pracowac w zagranicznej firmie to wiąże sie z tym przeprowadzka, to tak jak by pracowac w uk na zmywaku przez internet ?

  • Haha 1
  • Confused 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [BTS] Duch said:

Chyba logiczne , że jak chcesz pracowac w zagranicznej firmie to wiąże sie z tym przeprowadzka, to tak jak by pracowac w uk na zmywaku przez internet ?

Nie wiem czy wiesz ale w branzy IT duzo projektow wykonuje sie zdalnie. To nie jest praca fizyczna. Zawsze poczxatkowa wspolpraca mogla sie odbywac zdalnie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na bank z początku musiałby na miejscu pracować, u nich w firmie a nie w domu. Bo jak inaczej zobaczą jak sobie radzi? Bo raczej podejmując pracę jakąkolwiek, to na bank pracujesz ileś tam czasu na forum firmy żeby zobaczyli czy warto cię zatrudniać. A dopiero potem "może" pozwolą ci na zdalną pracę. A o graku się nie wypowiadam bo nie znam tematu, a na filmie nie musiał wszystkiego mówić. Po za tym, składając podanie do zagraniczniej firmy, trzeba się liczyć z przeprowadzką.

Link to comment
Share on other sites

800km od domu "koniec świata"
Zdalna praca, na start xd
czy ktoś z was już żyje samodzielnie, z dala od domu rodzinnego na własnym utrzymaniu? 
Co do samego scs może by wypadało poprosić o wypowiedz tu @RootKiller 
bo to chyba odpowiednia osoba, wyjechał i pracował w pradze i to dla scs! wiec co nie co może tu powiedzieć.
tak więc Eryku aka @RootKiller poprosimy o drobny komentarz.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, [BTS] Duch said:

800km od domu "koniec świata"
Zdalna praca, na start xd
czy ktoś z was już żyje samodzielnie, z dala od domu rodzinnego na własnym utrzymaniu? 
Co do samego scs może by wypadało poprosić o wypowiedz tu @RootKiller 
bo to chyba odpowiednia osoba, wyjechał i pracował w pradze i to dla scs! wiec co nie co może tu powiedzieć.
tak więc Eryku aka @RootKiller poprosimy o drobny komentarz.

27:30 min tego filmu jest wyrazna mowa o pracy zdalnej w scs. Nie wiem czy ktorys moder nie zaczynaj od pracy zdalenej w scs zanim zdecydowal osiedlic sie w Pradze. Kiedys chyba Eryk o nim wspominal u wujka bohuna.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.