Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Spore zmiany w naczepach w tym z DLC oraz różne poprawki błędów, ulepszenia i aktualizację dźwięków...

Dobrze, że mam miejsce na dysku. Standardowo kopia wersji 1.38 wspieranej przez tmp i zmiany plików podczas przechodzenia z singla na multi.

 

ps. Dzisiaj na godzinę 18:00 pl czasu zaplanowano live-stream z Colorado na twitchu SCS Software: ?https://www.twitch.tv/scssoftware

 

El1OmfZX0AMFUut?format=jpg&name=small

Link to comment
Share on other sites

Przerobka San Francisco? 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kąsacz said:

Jaką trzeba mieć naczepę żeby robić na niej zlecenia z Special Transport? Bo chyba wszystkie przejrzałem te naczepy i żadnego ładunku nie mam.

Niektórych się nie da bo SCS postanowił dać tylko jednoosiowy wózek z przodu naczepy.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

^ 1. Bardzo prawdopodobnie nagrodą za wykonanie nadchodzącego eventu World of Trucks będzie:

Spoiler

Malowanie podobne do tego, które było kiedyś w Hard Truck: 18 Wheels of Steel.

 

hardtruck_truck_2048.png

 

źródło: https://steamdb.info/app/270880/history/?changeid=U:19582272

 

2. Na stronie DLC Colorado na Steamie pojawił się opis dodatku. Co ciekawe tym razem (przynajmniej póki co) nie ma podanej przybliżonej liczby kilometrów. Jest za to ofc. mapa drogowa 

wszystkich dróg w American Truck Simulator z zaznaczonymi drogami Colorado: https://steamcdn-a.akamaihd.net/steam/apps/1209471/extras/Colorado_Road_map_big.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Kąsacz Wydaje mi się iż nikt nie kontroluje (poza graczami po opublikowaniu czyli po fakcie) wpisów na blogów to samo dzieje się z mapami wszelkiej maści.

Można to zauważyć w ważniejszych wydarzeniach jak i mniej interesujących społeczność publikacjach. Gdzieś od 2019r. wiele błędów, w szczególności zapadły w pamięć: kuriozalna mapa z przebudowy Niemiec potem wielokrotnie poprawiany wpis na blogu z wydania Road to the Black Sea i na końcu niedawny blog wraz z filmem o aktualizacji ats 1.39 też ze sporymi problemami.

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to, że się myliłem i za ukończenie nadchodzącego eventu World of Trucks w American Truck Simulator będzie można otrzymać 2 zupełnie inne przedmioty. Natomiast to malowanie z Hard Truck: 18 Wheels of Steel nie miało z tym związku.

Tak czy inaczej nadchodzi wydarzenie World of Trucks w ATS. Być może związane z Colorado:

Spoiler

zMnUk2y.png

Spoiler

.N6xqMV5.png.

 

Dodatkowo przed jutrzejszym wydaniem DLC Colorado otrzymamy jakąś aktualizację gry. Dzisiaj miały miejsce już 3 takowe aktualizacje w gałęzi public_beta ATS gdzie wersja gry to 1.39.1.16s więc prawdopodobnie do ostatnich chwil studio SCS Software będzie chciało poprawić jak najwięcej błędów tak aby aktualizacja public zawierała ich jak najmniej w momencie wydania dodatku.

  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.