Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Co ty gadasz? Lille robil MendelSoft(byl pracownik SCS) w czasie wolnego..

  • Upvote 1
  • True Story 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wspomniana osoba, która się tym zajmuje opisała sytuację z przebudową Niemiec oraz wykonywaniem zdalnie odświeżenia francuskich miast (tych znajdujących się na podstawce mapy).

Tutaj cały jego post: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=28&t=129589&p=1297989#p1297989 [4,02,2020] oraz dyskusja z tym związana.

Pozostaną jeszcze Calais i Lyon w przyszłych aktualizacjach.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie zakończenie wydarzenia, a być może i aktualizacja związana z nowym mostem.

 

Tak swoją drogą TMP wydało update w nocy i letni mod od Grimes'a: New Summer Graphics/Weather v3.5 (1.37) https://grimesmods.wordpress.com/2017/05/16/new-summer-environment/ jest obsługiwany. Wystarczy wrzucić pliki do folderu ETS2MP/mod ;) 

 

Ponadto nie ma już kicka przy próbie pobrania ładunku ciężarówki Kenworth w ATS MP.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hejo, pytanie mam. Dziala wam chat w grze? Mi nie i dlatego pytam. Klikajac y nic nie wyskakuje, chyba ze mam sklerozę chociaż wątpię :D Restart gry nie pomaga

1 minute ago, Paku1337 said:

Hejo, pytanie mam. Dziala wam chat w grze? Mi nie i dlatego pytam. Klikajac y nic nie wyskakuje, chyba ze mam sklerozę chociaż wątpię :D Restart gry nie pomaga

dobra, udalo sie. Nie ważne. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Według mnie ciekawsza opcją byłoby gdyby dało radę umożliwić każdemu graczowi aby widział np. malowanie, lub naczepę, lub części z dlc którego sam nie posiada ale mimo wszystko nie mógłby z tego korzystać. Na pewno by to poprawiło wygląd i nie byłoby tych wielkich szarych klocków z buy dlc krone, lub pustych ciężarówek. Zastanawianie tylko to czy nie jest to spowodowane jakimiś ograczeniami w grze? 

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2020 at 3:53 PM, Borówczak said:

Według mnie ciekawsza opcją byłoby gdyby dało radę umożliwić każdemu graczowi aby widział np. malowanie, lub naczepę, lub części z dlc którego sam nie posiada ale mimo wszystko nie mógłby z tego korzystać. Na pewno by to poprawiło wygląd i nie byłoby tych wielkich szarych klocków z buy dlc krone, lub pustych ciężarówek. Zastanawianie tylko to czy nie jest to spowodowane jakimiś ograczeniami w grze? 

Tak, dosyć poważnymi. Abyś widział zawartość której nie masz dostępnej domyślnie, musiałbyś mieć coś co tą zawartość tobie dostarczy. Aby to działało tak jak chcesz to modyfikacja TruckersMP musiałaby mieć w sobie wszystkie pliki poszczególnych płatnych dodatków, co byłoby kradzieżą.
I tak rozwiązali to w całkiem dobry sposób, lepsze to niż posiadanie DLC z którego nie można skorzystać bo nie jest wspierane przez multika (Ktoś pamięta jak długo czekaliśmy aż DLC Schwarzmuller będzie dostępne?).

Link to comment
Share on other sites

Witam
 

1. Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę czy też skupiono się głównie na dealerze Western Star'a.
Mianowicie w American Truck Simulator od wersji (co najmniej) 1.37 na ukrytych terenach Portland istnieje Zakład Produkcyjny Western Star.
Cały prefabrykat przypomina ten z życia realnego, widać wiele charakterystycznych elementów. Choć z oczywistych względów na ten moment brakuje szyldu.
Przygotowałem małe porównanie swojego zdjęcia z gry wraz ze screen'em z Google Maps(IRL) tegoż zakładu: https://www.daimler.com/career/about-us/locations/location-detail-page-50816.html

IRL 06.2019: PersilE.jpg

 

     ATS 1.38: xUpOK0R.jpg

 

Widok z drugiej strony: NupZOYV.jpg

 

Co ciekawe nieopodal jest salon i serwis Kenworth Trucks więc Portland w ATS będzie kojarzone już nie tylko z jedną marką.

 

2. W jednej z wersji Open Bety ATS 1.38 pojawiło się również coś nowego związane z doradcą drogowym w Klawisze i Przyciski:

Spoiler

EsgEJ5s.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.