Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Ciekawi mnie ten nowy silnik dzwiekowy ciekawe czy oprócz na otoczenie itp wpłynie też to na odgłosy ciężarówek w wewnątrz kabinie 

 

Na moment zbaczajać z tematu

 

Orientuje się jakiś jest średni czas sprawdzania raportu w jezyku angielskim? mam takiego gogadka nagrane i kilka dni temu dałem raport na niego na forum nic opisu sam link do filmu i do dziś nie rozpatrzone

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2020 at 7:22 PM, HanibaII243 said:

Ciekawi mnie ten nowy silnik dzwiekowy ciekawe czy oprócz na otoczenie itp wpłynie też to na odgłosy ciężarówek w wewnątrz kabinie 

 

Na moment zbaczajać z tematu

 

Orientuje się jakiś jest średni czas sprawdzania raportu w jezyku angielskim? mam takiego gogadka nagrane i kilka dni temu dałem raport na niego na forum nic opisu sam link do filmu i do dziś nie rozpatrzone

 

Chyba nie ma czegoś takiego jak "średni". U mnie bywało i 2 tygodnie jak zgłaszałem np. gościa ze swastyką jako awatar. A bywało że tego samego dnia. Nie ma jakiejś reguły, a przynajmniej ja nie dostrzegam. 

Ale spokojnie, co się odwlecze to nie uciecze ;) 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, jubiiq said:

Witam,

jestem w sumie nowy w MP i mam pytanie...

Jakim modem mogę sobie dodać proporczyki itd w kabinie na MP?

Widzę, że streamerzy na Twitchu mają mody, ale moje z single nie działają...

Cześć

Mody nie działają w trybie wieloosobowym.

Jest wiele proporczyków. Na przykład flagi dostępne na rynku Steam: https://steamcommunity.com/market/search?q=&appid=227300

Wiele zawierają również poszczególne DLC między innymi:

Więc aby posiadać proporczyk na TruckersMP powinieneś nabyć dowolny na rynku Steam lub/i zakupić wybrane DLC, które w zestawie posiada takowy przedmiot lub/i oczekiwać wydarzeń World of Trucks podczas, których proporczyki są nagrodami za ukończenie eventu.

Pozdrawiam

MarkON

  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MarkON said:

Cześć

Mody nie działają w trybie wieloosobowym.

Jest wiele proporczyków. Na przykład flagi dostępne na rynku Steam: https://steamcommunity.com/market/search?q=&appid=227300

Wiele zawierają również poszczególne DLC między innymi:

Więc aby posiadać proporczyk na TruckersMP powinieneś nabyć dowolny na rynku Steam lub/i zakupić wybrane DLC, które w zestawie posiada takowy przedmiot lub/i oczekiwać wydarzeń World of Trucks podczas, których proporczyki są nagrodami za ukończenie eventu.

Pozdrawiam

MarkON

 

Oooo, bomba! Dodatki mam wszystkie, ale tych pojedyńczych proporczyków nie widziałem do kupienia. 

Dzięki mistrzu! Do zobaczenia w trasie ;)

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

 

Prosił bym o zachowanie poziomu w dyskusji @.MM. @[BTS] Duch

Rozumiem że nie jesteście zadowoleni z uwagi na fakt iż Community Management postanowiło usunąć wszystkie sekcję VTC (VS-ki), ale jeśli chcecie o tym dyskutować, proszę o nie obrażanie / wyzwanie nikogo. 

 

Dziękuje, 

Chris [PL] TruckersMP Community Moderator 

banner

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, .MM. said:

@Chris [PL] nie wiedziałem że słowo "Baran" to jest ubliżanie ? To odrazu zamknicie całe forum, bo tu nic się nie dzieje. Teraz  to już nikt  nie zajrzy na owe forum nawet  pies z kulawą nogą 

 

Zażalenia powinieneś kierować do Upper Staff. Niestety nie wszystko zależy od nas. Chcesz dowiedzieć się więcej to napisz Feedback. Nie tylko Tobie zmiany się nie podobają także... ?‍♂️

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Dołączę się do dysputy na temat likwidacji działu z firmami, choć widzę że większość dyskusji zniknęła.

 

Jest to moim zdaniem decyzja BŁĘDNA. Było to wygodnie, prosto, przejrzyście i bez kłopotów - po co było to zmieniać skoro działało? Nie ma pilniejszych rzeczy do roboty? Nie ma błędów w TMP ani innej roboty? ;) 

 

Zwłaszcza słabe jest zmienianie na obecny system VTC, który jest mniej intuicyjny, zmusza ludzi do pisania w kilku miejsc (o firmach w systemie VTC, o innych rzeczach na forum), utrudnia użytkownikom poszukiwanie firm. Do tej pory wystarczyło jedno spojrzenie na forum by zobaczyć jakie VTC istnieją i są aktywne (ich tematy były na górze), by sobie obejrzeć zasady, regulaminy, porównać malowania itp. A teraz trzeba się będzie naklikać i naszukać. SŁABO. Gorzej niż było. 

 

Do tego moje starannie prowadzone od roku archiwum konwojów z fabułą (gotowe pomysły które każdy mógłby sobie wykorzystać by zrobić konwój) poszły do kosza - rok pracy, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem opisywany każdy konwój w Quality Logistics. Ktoś to sobie wywala do kosza ot tak, bez pytania ani zastanowienia.Nawet się nie wysilono by to zmigrować w nowe miejsce, lata uzupełniania tematu przez VSki idą do kosza. Odechciewa się cokolwiek robić, odechciewa się działać w tej społeczności. Zwłaszcza, że nie ma żadnych gwarancji że za rok czy dwa ktoś znowu bez pytania userów o zdanie nie wywali do kosza nowego systemu i roku pracy. Przecież już raz to zrobiono.

Tu dochodzimy do SEDNA problemu, do PRZYCZYNY: Znowu nikt nie pyta graczy, użytkowników, tych dla których to jest robione. 

 

Feedbacka z pewnością wyślę. Zobaczymy czy to coś zmieni. 

Zachęcam by to samo zrobili przedstawiciele innych VSek i zwykli użytkownicy.

  • Upvote 5

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Nowy post na blogu SCS: ETS2 1.37 - Rework of French Cities

https://blog.scssoft.com/2020/02/ets2-137-rework-of-french-cities.html

 

ps.

Gdyby ktoś zastanawiał się dlaczego studio ponownie umieszcza na swoim kanale youtube filmy/zwiastuny "starych" DLC. Community Manager SCS opublikował informację/wyjaśnienie

New-old videos on youtube (explanation)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.