Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

16 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

obciążenie serwer 32-37% ( light ) a mi pokazuje komunikat ze przekroczyłem limit pobrań ... próbując pobrać pierwszy part ... 

taka informacja już wyskakiwała zanim promods dal publicznie na stronie. Kilka razy f5 i powinno śmigać

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

obciążenie serwer 32-37% ( light ) a mi pokazuje komunikat ze przekroczyłem limit pobrań ... próbując pobrać pierwszy part ... 

Przekroczenie limitu pobrań wynika z jakiegoś błędu który wykrywa że chcesz pobrać więcej plików jednocześnie niż możesz (Przez to chyba czasami da się pobrać 3 party na raz), jeśli się nie mylę to obciążenie serwera nie jest z tym powiązane. Otwórz w innej przeglądarce i spróbuj jeszcze raz. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2019 at 6:54 PM, Kąsacz said:

No ale Korsyka mogła dostać osiągnięcie jak Sardynia która już miała przed betą.

Dzisiaj rano pojawiło się osiągnięcie na Steamie dotyczące Korsyki.

Aby je zrealizować należy odkryć wszystkie 6 miast znajdujące się na tej nowej wyspie:

XS7vPeF.png

 

ps. Kilka miesięcy temu (w marcu bodajże) pojawił się zwiastun na forum SCS w tym miejscu: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263337&sid=25f6ff93ee944cdbc6673b1f58d0fab5#p1022876

?️

Spoiler

file.php?id=22014&mode=view

Byłem przekonany między innymi po oznakowaniu poziomym oraz otoczeniu, że miejsce na w/w zdjęciu pochodzi z Korsyki lecz osobiście nie udało mi się takowego znaleźć.

Czy ta droga jest już w grze (w open becie 1.36)? Jeśli ktoś znalazł lub wie gdzie jest takowa lokalizacja dajcie znać w komentarzu.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KapitanDuch said:

Natomiast nie wiem jak jest na Utah?

Juz maja ukryte drogi do Utah (4 z Newady i 3 z Arizony)  od 1.35

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.