Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Aktualizacja nie jest opisana na forum SCS, na dyskusji steam też cicho...

 

Ja za to zauważyłem na SteamDB, że zrobili już coś w kierunku steam richpresence (nie wiem, czy to dodali w ostatnich aktualizacjach, czy też wcześniej)

hnFSykT.png

 

Patrząc na tweeta, który w marcu ujrzał światło dzienne, możemy zauważyć, iż format tekstu jest taki sam jak na screenach, czyli wychodzi na to, iż wszystko jest gotowe.

 

Pytanie jest tylko jedno: Kiedy w końcu włączą tą funkcję?

 

 

Wracając do tematu eventu: 15 tysięcy ładunków, i można się zgłaszać po odbiór DLC Goodyear. Myślę, że do godziny 19:00 cel zostanie na pewno osiągnięty :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^ Zakładka "Localization" została dodana na SteamDB w okolicach czerwca 2018 roku.

Początkowo była w tej formie:

Spoiler

4q3VMN6.png

Natomiast w okolicach 1 marca 2019r. (czyli w czasie przytoczonego powyżej twitta) zmienione zostało kilka elementów i od tamtej pory wygląda następująco:

Spoiler

CvGdTt6.png

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Wracając do tematu eventu: 15 tysięcy ładunków, i można się zgłaszać po odbiór DLC Goodyear. Myślę, że do godziny 19:00 cel zostanie na pewno osiągnięty :P

 

Odebrać można od samego początku po ukończeniu 10 ładunków, ale nie można pobrać tego DLC.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WooQash said:

 

Odebrać można od samego początku po ukończeniu 10 ładunków, ale nie można pobrać tego DLC.

Po wykonaniu 10 dostaw odbieraliśmy tylko tą zawieszkę

1kaK6Zk.png

 

Wydaje mi się, że jeśli cel społeczności będzie ukończony pojawi nam się drugie powiadomienie tym razem pod tytułem "Goodyear Roll-Out - Your community rewards!" I dopiero wtedy będziemy mogli odebrać to DLC Goodyear.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja po dzisiejszej aktualizacji Euro Truck Simulator 2 (1.35.1.30s) oraz dodaniu DLC Goodyear.

Z oczywistych względów (brak aktualizacji MP) nowe DLC nie jest wspierane. Lecz warto zauważyć kilka kwestii:

  • można wejść na TMP na najnowszej wersji Euro Truck SImulator 2
  • kick tylko z malowaniem (Goodyear) ciężarówki
  • po zakupie opon ciężarówki z paczki nowego DLC kicka nie ma lecz inni gracze (nawet posiadający już nowe DLC) widzą domyślne opony
  • po pomalowaniu naczepy problemów nie ma lecz inne osoby widzą białą firankę zamiast nowego malowania

Warto również dodać jak ktoś trafnie zauważył- nie ma możliwości kupienia w warsztacie/dealerze naczep opon Goodyear na naczepy

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ThePeri said:

XD daj DLC za darmo a Polak jeszcze będzie narzekał. Michelin też produkuje opony do naczep których w grze nie ma i nie widziałem żeby ktokolwiek na to narzekał.

Mi darmowe rzeczy nie odbierają prawa głosu do tego by powiedzieć że czegoś brakuje. O ile mnie pamieć nie myli w evencie z naczepami korne były oponki goodyeara w naczepach

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Mi darmowe rzeczy nie odbierają prawa głosu do tego by powiedzieć że czegoś brakuje.

Następnym razem polecam skorzystać z tego prawa na forum SCSu, zamiast tutaj. Tam miałbyś większą szanse na uzyskanie odpowiedzi dlaczego tak postąpili oraz czy w przyszłości planują je wprowadzić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ThePeri said:

Następnym razem polecam skorzystać z tego prawa na forum SCSu, zamiast tutaj. Tam miałbyś większą szanse na uzyskanie odpowiedzi dlaczego tak postąpili oraz czy w przyszłości planują je wprowadzić.

Cenzor się znalazł :D  "ETS2 & ATS - Dyskusja" co ci to mówi gdzie jesteś ? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Nie ma definicji firmy bo nazwy sie nie wyswietlaja

Definicji? Bardziej bym obstawiał, iż po prostu team grafików jeszcze nie zrobił DDS'u do tej spedycji, bądź chcą przed nami ukryć nazwę spedycji cenzurując ją w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Definicji? Bardziej bym obstawiał, iż po prostu team grafików jeszcze nie zrobił DDS'u do tej spedycji, bądź chcą przed nami ukryć nazwę spedycji cenzurując ją w ten sposób.

Bez plikow def spedycji mozesz sobie na mape naniesc dowolny prefab firmy ale nie bedzie jego nazwy. 

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Trybcio86 Nadal jest 'work in progress'.... nie ma narzekac, co?

Quote

Please note that this state is still work in progress.

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.