Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie. Skoro poradzili sobie szybko z Krone oraz gabarytowymi, to Schwarzmuller nie będzie problemem zwłaszcza, że były już w grze.
 

Korzystając z okazji poruszenia tematu opublikuję swoją opinię na ten temat, którą opublikowałem na Discordzie Polskich Wirtualnych Spedycji:

 

Quote

 

Każdy ma swoją cierpliwość, takich opóźnień i takiego braku informacji nie było dawno. Wystarczyłoby głupie "nie mam czasu", "nie mogę teraz", albo "są problemy, będzie później" i tyle, wiadomo by było na czym stoimy, a tak nie wiemy nic, więc każdy zakłada własny scenariusz od opierniczania się po odejście RootKiller'a z SCS'u. Nie wymagamy dużo, głupiej jednej informacji, bo nawet weterani powoli dostają do głowy już.

 

Ja rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu, mogę zrozumieć nawet "wywalone" w to, ale czy dużym oczekiwaniem byłoby wysłanie publicznie krótkiej i treściwej informacji? Może TruckersMP jest już zbyt profesjonalny żeby takie notki wystawiać i nie przystoi, bo może tak ktoś to widzi, ale widząc ten cały "profesjonalizm" scyzor się w kieszeni otwiera.

 

I nie, nie chodzi o informację "kiedy", bo nikt tego nie wie. Wystarczy informacja, że "pracuję, ale nie mam dużo czasu" albo cokolwiek podobnego, żeby było wiadomo czy pracuje nad nią czy nie, czy jest jakiś problem czy nie.

 

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
  • HaulieLove 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash Pamiętaj, że przy TruckersMP pracuje nie tylko mwl4, ale także grono innych ludzi, więc fakt nieuruchamiania ATSa od jakiegoś czasu o niczym nie świadczy.

 

Inna sprawa jest też taka, że aktualizacja 1.35 do obu gier przyniosła sporo nowości i na to też trzeba czasu (przy czym trzeba pamiętać, że update do ATSa pojawił się poniedziałek wieczorem). Weź też pod uwagę, że TruckersMP jest projektem czysto hobbystycznym, a deweloperzy mają swoje życie, swoją pracę, a aktualizacją mogą się zająć dopiero w czasie wolnym. Ja się mwl4'owi nie dziwię, że może poświęcać jeszcze mniej czasu na ten projekt biorąc pod uwagę fakt, że normalnie pracuje przy produkcji gier, a gapienie się w monitor nie jest ani dobre dla wzroku, ani dla umysłu.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

@Imperator Tracz o ile wiem to jeśli chodzi konkretnie o portowanie, to jest to tylko i wyłącznie działka mwl'a. Reszta odpowiedzialna jest za serwery, forum, stronę, API itd. Wiadomo, że bazę robi się zazwyczaj na ETSie, ale skoro ATS nie jest uruchamiany od 6 dni od dnia premiery to świadczyć może to tylko i wyłącznie o tym, że daleko nam do wydania nowej wersji MP.

 

Tutaj na prawdę nie chodzi o to by punktować mwl'a za to dlaczego tak długo robi. Mogą to być problemy techniczne, a może to być lenistwo, słabo większość to obchodzi. Chcielibyśmy otrzymwać krótką i treściwą informację, czy pracuje nad tym, a jeśli tak to czy są problemy. To nam absolutnie wystarczy i zaspokoi. Gadanie, że deweloperzy mają swoje życie... każdy je ma, tutaj chodzi o komunikację ze społeczeństwem, dać głupie info co się dzieje, a nie aby ich pospieszać czy negować za co. Na moje mogą sobie siedzieć na Wyspach Kanaryjskich z laptopem i spijać drinki, na prawdę nie obchodzi mnie to. Wszyscy oczekują informacji co się dzieje (niektórzy, kiedy zostanie wydane, ale jako osoba myśląca bardziej programistycznie wiem doskonale, że to pytanie nie ma odpowiedzi) i tylko tyle. Jeśli poświęca mało czasu temu projektowi - spoko, ale niech to powie/napisze, wtedy nikt pretensji nie będzie miał, a tak to my jako społeczność nie wiemy nic i każdy snuje swoje teorie spiskowe, która powodują już o ból głowy.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash Czy daleko do wydania nowej wersji MP, to nie byłbym taki pewien ;) Poniżej wypowiedź Michała z pewnego portalu, na którym czasem Ciebie też można spotkać :) 

Quote

Co do aktualizacji to ponad tydzień już nad nią pracuję, wewnętrznie już testujemy, ale nadal są crashe na dx11. Dużo zmian niestety (co pokazuje screenshot).

 

48075511526_63874829e6_o.jpg

 

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że mój poprzedni post został zmoderowany, co może świadczyć o tym, że niekoniecznie chce się tym chwalić szerszemu gronu. Z kolei ta wiadomość wyszła podczas zupełnie innej dyskusji na inny temat, podczas której mwl4 odpowiedział w ten sposób na moje luźno zadane pytanie.

 

EDIT: Post powrócił na swoje miejsce.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Ja się do wykopu nie przyznaję i nie śledzę go na bieżąco. A źródło to dla mnie wiarygodne jak pogodynka co będzie za pół roku. Nie mniej super, że o takich rzeczach pisze twórca na takim portalu jakim jest wykop, a nie dowiadujemy się tego z oficjalnego Forum czy strony tego projektu... Chapeau bas.

I czy się komuś z moderacji to podoba lub nie linkuję!

https://www.wykop.pl/wpis/42050959/eryk-dwornicki-z-scs-software-oglosil-ze-odchodzi-/#

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2019 at 2:13 PM, K?sacz said:

Czyżby

  Reveal hidden contents

Utah

? :D

https://steamdb.info/app/1104880/subs/

 

Teraz nazywa się "Mrazíkovo" :) 

WDrEUUa.png

 

 

Co do innych DLC to za tajemniczą nazwą na SteamDB DLC "S" kryje się "Steering Knobs" do obu gier ats i ets2 jest on bezpłatny i niezależny od DLC Steering Creation Pack.

Porównanie ze steamDB: 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, K?sacz said:

2 nowe osiągnięcia pojawiły się do ATS

bAuzNCZ.png

Co to jest?

https://steamdb.info/depot/1104880/

 

Dla Forest Machinery DLC

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bo gracze chca osiagnieca dla FM... takich bylo Heavy Cargo czy Special Transport.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.