Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@..Jasiu.. zapewne, ale takich pytań "kiedy 1.35 na MP" nie lubimy - my jako społeczność oraz samo TruckersMP. Tylko jedna osoba w tym Projekcie MOŻE (ale nie musi) wiedzieć kiedy, ale z racji zaangażowania tej osoby w media społecznościowe tego Projektu oraz ilość wolnego czasu do przeznaczenia na ten Projekt, szanse, że się dowiemy się kiedy są bliskie zeru. 100% pewność kiedy będziemy mięli w momencie wydania nowej wersji TruckersMP, a to i nie jest 100% pewne, bo zapewne będą błędy z 2-3 poprawki jak to zwykle bywa. Sytuacja powtarza się nagminnie przy każdej wersji i do znudzenia oglądam to co najmniej po raz 25 od maja 2014 roku, i nadal widzę ciągle te same pytania tylko z innymi cyferkami.

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ..Jasiu.. said:

@WooQash No masz racje ja osobiście nie wiem jak to było z wcześniejszymi aktualizacjami ponieważ na MP jestem dopiero rok.

 

Wystarczająco długo żeby to zauważyć. Co najmniej 3 aktualizacje były w przeciągu ostatniego roku.

Wiele osób jest nowych... prawda jest też taka, że wiele osób ma multikonta, to nie jest usprawiedliwienie.

 

Mało jest informacji na Forum czy stronie o tym? Są one w języku angielskim co prawda, wyświetlają się w sposób widoczny - inny. Z resztą, za dobrych czasów, kiedy udzielałem się sporo na grupach na Facebook'u można było trąbić o tym, że nie wiadomo kiedy aktualizacja, a i tak dziennie pojawiały się takie pytania, bo ludzie nie patrzą, nie chcą nawet patrzeć o szukaniu nie wspomnę.

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

 

Wystarczająco długo żeby to zauważyć. Co najmniej 3 aktualizacje były w przeciągu ostatniego roku.

Wiele osób jest nowych... prawda jest też taka, że wiele osób ma multikonta, to nie jest usprawiedliwienie.

 

Mało jest informacji na Forum czy stronie o tym? Są one w języku angielskim co prawda, wyświetlają się w sposób widoczny - inny. Z resztą, za dobrych czasów, kiedy udzielałem się sporo na grupach na Facebook'u można było trąbić o tym, że nie wiadomo kiedy aktualizacja, a i tak dziennie pojawiały się takie pytania, bo ludzie nie patrzą, nie chcą nawet patrzeć o szukaniu nie wspomnę.

 

Wiadomo, tylko zauważ, że ten wspaniały świat dzieli się na różne typy osób i zawsze znajdzie się delikwent/ka, który/a zada pytanie dość oczywiste co niektórym. Z drugiej strony można poświęcić też chwilę czasu i poszukać informacji nt. aktualizacji. Ale są ludzie i ludzie :P

Link to comment
Share on other sites

Niestety ludzka hm.. ignorancja? pomimo ciągłego pisania odnośnie aktualizacji czy nawet innych rzeczy jest nadmiar duża i jeśli takowe informacje są gdzieś podane to ludzie i tak wolą zapytać. Dodatkowo niektórzy robią to tylko po to, by irytować kolejno poszczególne osoby lub całą grupę. ¯\_(ツ)_/¯

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

witam , kupiłem  bundle na steam Dlc waszynghton + forest machinery na steam  mam ze zakupione , w grze mapa  jest i moge wybrac  z rynku przesylek transport do jednego z nowych miast ale  nie moge wybrać nic z  wotra poniewaz nie pokazuje mi w grze ze  te dlc są  zainstalowane  , wie ktos  jak to dlc polączyć z wotrem ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gracekch said:

witam , kupiłem  bundle na steam Dlc waszynghton + forest machinery na steam  mam ze zakupione , w grze mapa  jest i moge wybrac  z rynku przesylek transport do jednego z nowych miast ale  nie moge wybrać nic z  wotra poniewaz nie pokazuje mi w grze ze  te dlc są  zainstalowane  , wie ktos  jak to dlc polączyć z wotrem ?

 

Jak na tą chwile tego nie zrobisz, jeśli już chcesz to na Singlu, bądź nowej wersji multi jak wyjdzie... :(

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gracekch said:

Dziwna sprawa na steam kupione zaznaczone ptaszkiem ze jest a w grze jak wchodze w przegladarke dlc to nie ma waszynghtonu

Być może steam lub gra ma jakieś problemy, spróbuj sprawdzić spójność i/lub ponownie się połączyć z WoT'rem. Dodatkowo, sprawdź czy poprawnie zaktualizowała Ci się gra. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gracekch said:

W bibilotece jest zainstaloane i mam  mape waszynghton grze  tylko jakis dziwnym trafem  w   grze w przegladarce dlc w manu głównym nie ma

To wtedy sprawdź spójność plików gry w tym może być jakiś problem a jak nie to połącz na nowo ze swoim kontem World Of Trucks.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gracekch said:

W tych opcjach jest podpięte ale w menu głownym nie ma, Kiedys juz tez tak mialem jak Itali kupowalem musiałem pisac do supportu

Spróbuj w takim razie może się jeszcze przejechać na tamte tereny jeśli masz możliwość, jak nie to spróbuj zreinstalować. W ostateczności pisz do Supportu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gracekch said:

Na tereny  moge wjechać bez problemu  wybieram z ładunku przesyłem   trase

W takim razie skoro możesz jeździć to po prostu z tego skorzystaj, może "błąd" się jakoś naprawi. ;)

Jeśli nadal będzie to samo to tak jak mówiłam, spróbować reinstall/sprawdzić spójność.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.