Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Los Angeles / Port Angeles

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pojazd, który był (jako ładunek) na zdjęciu jednego z ostatnich wpisów na blogu: Washington: Logging Roads Preview

Spoiler

ats_20190606_150628_00---ats_20190606_15

można zobaczyć na niektórych tartakach Oregonu:

Spoiler

F65mjn4.jpg

 

Istnieje więc szansa, że takowy ładunek pojawi się wkrótce w ATS w jakiejś formie (darmowa aktualizacja lub DLC). Choć z drugiej strony umieszczenie tego pojazdu na naczepie mogło być tylko i wyłącznie na potrzeby wpisu na blogu podobnie jak to miało miejsce kilka miesięcy temu kiedy SCS na blog wrzucił screen b-doubla na włoskiej landówce.

 

Mnie zastanawia natomiast fakt iż na 2 dni przed premierą Waszyngtonu, a co za tym idzie prawdopodobnego wydania wersji 1.35 studio SCS wciąż nie poradziło sobie z błędami w okolicach tartaków:

Zarówno w Waszyngtonie(co było widać podczas wczorajszego live SCSu) jak i w Oregonie pojawiają się podobne błędy:

Spoiler

bwbtCKP.png

lKcrw6n.png

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarkON said:

Pojazd, który był (jako ładunek) na zdjęciu jednego z ostatnich wpisów na blogu: Washington: Logging Roads Preview

  Reveal hidden contents

ats_20190606_150628_00---ats_20190606_15

 

Istnieje więc szansa, że takowy ładunek pojawi się wkrótce w ATS w jakiejś formie (darmowa aktualizacja lub DLC).

 

Mowisz ze masz DLC

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WillyKrK said:

Cześć, mam takie pytanko. Ponad dwa lata nie odpalałem gry i w końcu mam dostęp do PC przez co myślę nad powrotem do pojeżdżenia w wolnych chwilach, jednak jestem ciekawy czy po tym okresie czasu ruszyło coś z ekonomią wewnętrzną lub spedycjami?  Jakieś większe zmiany?

w tej materii oprocz wlasnych naczep wszystko bez zmian :/

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K?sacz said:

Ciekawe jak to będzie z dublami w Niemczech i w Holandii na multi :D

Obawiam sie że TMP nie stanie na wysokości wyzwania i nadal będzie wciskać kit "no bo C-D " itp
 Dochodzi kwestia dx11 oraz F7 do którego doszła jedna opcja nie dośc chyba wygodna pod TMP

  • True Story 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Jest już 1.35 ATS :)

Co do MP to trochę szkoda, że tak duży update pojawił się dzisiaj dzień przed wydaniem Waszyngtonu. Zazwyczaj nowe DLC można było zwiedzać na MP kilka godzin po wydaniu. Jedyny+ tego oczekiwania iż na singlu zobaczy się to co studio przygotowało (AI, losowe zdarzenia, objazdy itd.).

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się aby było jakoś dużo rzeczy, które wymagają atencji. DX11 w TruckersMP na pewno wspierane nie będzie (no chyba, że jakimś cudem i przez to tak długo to idzie, ale nie wydaje mi się chociażby dlatego, że DX11 w ETS2/ATS nie jest w 100% gotowe i może zawierać bugi, niedociągnięcia itd.) Co do nowej funkcji pod F7? Nie widzę problemu. O ile "refueling" problemem nie jest na pewno, to modyfikacja naczepy może już i tak, ale od czego jest Ghost Mode? Gadająca nawigacja w żaden sposób nie ingeruje w TruckersMP. Problemem zapewne też nie jest nowy system kontrolerów, skoro F1/F4 nie działa w czasie jazdy, skoro F7 nie powoduje zatrzymania ciężarówki, to odłączenie kontrolera też nie powinno być problematyczne, co najwyżej MOŻNA BY dodać opcję autokicka albo Ghost Mode przy odłączeniu się kontrolera aby zapobiec wypadkowi.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Praktycznie przesądzone jest, że  dzisiaj oprócz Waszyngtonu pojawi się coś jeszcze do ATSa:

Wpis z wczoraj na twitterze dev SCS:

1yMXTUq.png

https://twitter.com/tomasduda/status/1138165177369747459

 

Wiele wskazuje na to iż popołudniu tajemnicza nazwa na SteamDB "dřevson paradajs" zmieni się w "Forest Machinery".

Quote

key[]: "package_ats_forest_harvesting"

val[]: "DLC - Forest Machinery"

 

key[]: "onlineid_us_forest_harvesting"

val[]: "@@package_ats_forest_harvesting@@"

 

Natomiast w przyszłości po aktualizacji MP pod 1.35 w okolicach tartaków Waszyngtonu oraz Oregonu będzie spory ruch. Swoją drogą bardzo ciekawie będzie na tej drodze: Washington: Logging Roads Preview gdy na zakręcie spotkają się dwa takie zestawy.

 

 

 

52 minutes ago, K?sacz said:

O, wreszcie ktoś wpadł na pomysł, żeby przetłumaczyć te nowe osiągnięcia na Steamie. :)

:Tru:Dokładnie, między innymi:

"Ferry Tales" - Use a ferry to cross the water (requires Washington DLC)

to:

0aPbC4w.png:D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.