Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Tak na dobrą sprawę nie wiem po co był organizowany ten wczorajszy stream studia podczas, którego tak na prawdę zostało pokazane oraz powiedziane wszystko to co już widzieliśmy/słyszeliśmy. Aczkolwiek jako chyba jedyną ciekawostkę, którą udało mi się wyłapać to mała słowna wtopa Carthoo, który chciał udać się na Korsykę, której jak dobrze wiemy na chwilę obecną nie ma. Według mnie wtopa ta tylko potwierdziła przypuszczenia co nie których z was, że prędzej czy później będziemy mogli dostarczać ładunki na w/w wyspę :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Spat91 said:

Tak na dobrą sprawę nie wiem po co był organizowany ten wczorajszy stream studia podczas, którego tak na prawdę zostało pokazane oraz powiedziane wszystko to co już widzieliśmy/słyszeliśmy. Aczkolwiek jako chyba jedyną ciekawostkę, którą udało mi się wyłapać to mała słowna wtopa Carthoo, który chciał udać się na Korsykę, której jak dobrze wiemy na chwilę obecną nie ma. Według mnie wtopa ta tylko potwierdziła przypuszczenia co nie których z was, że prędzej czy później będziemy mogli dostarczać ładunki na w/w wyspę :)

 

Muszą wymienić prowadzącego, strasznie przynudza, Carthoo jak zwykle uratował stream :v

Link to comment
Share on other sites

Następca Iveco Stralis uchwycony na testach w Polsce :)  Ciekawe czy dane nam będzie kiedyś pojeździć nim w ETS-ie :thinking:

Spoiler

3ymreQL.jpg

 

 

Jeśli chodzi o nowe mosty mam wielką nadzieję, że dźwięk spod kół naszych wirtualnych trucków podczas pokonywania tego konkretnego mostu załączonego w spoilerze będzie inny niż podczas pokonywania tego wylanego asfaltem. Myślę że osoby, które grały w GTA V na pewno będą kojarzyły dźwięk, o który mi chodzi.

Spoiler

cOwIHoH.jpg

 

 

Wydaję mi się, że studio mogło by zajrzeć do ,,konkurencyjnej" firmy, która odpowiada za produkcję Fern busa i posłuchać ich dźwięków podczas jazdy  po różnych nawierzchniach np. po tak zwanych ,,kocich łbach", patatajkach, autostradzie, tunelu czy w końcu mostem. Zdaję sobie sprawę, że za jakiś czas studio ma zamiar zmienić silnik dźwiękowy i wtedy takie dźwięki będą normalnością jednak one powinny być już dziś w grze, a wszyscy tutaj zebrani dokładnie wiemy, iż tak nie jest.  @MATAMET Ty jako audiofil chyba zgodzisz się ze mną, iż dźwięk wydobywający się z pod kół naszego autokaru we w/w produkcji jest na prawdę na całkiem przyzwoitym poziomie. Mi osobiście najbardziej podoba się dźwięk, który możemy usłyszeć jadąc wiaduktem czy też mostem. Właśnie takich dźwięków brakuje mi zarówno w ETS-ie jak i ATS-ie :( 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, KapitanLuk@$ said:

1.35 ogłosili i cisza  kiedy to wprowadzą 

Wydaje mi się, że na początku następnego miesiąca będzie dostępny.

Pamiętajmy, że w tej wersji SCS dodaje wsparcie dla DX11, w związku z czym beta testy będą trwać dopóki wszystko nie będzie gotowe do wystawienia oficjalnej wersji.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, KapitanLuk@$ said:

Ogólnie  widzę że szybko wprowadzą bo na forum scs  i poszły poprawki  i został im jakieś dwa błędy  i  będzie gotowe 

Na tą chwilę zgłoszonych błędów do naprawy zarówno w Open Becie Euro Truck Simulator 2 jak również American Truck Simulator jest dużo więcej. 

Dodatkowo w działach Bugs w/w gier widać tylko błędy zgłoszone przez graczy, natomiast pozostałe błędy wyłapane przez personel SCS, senior/beta testerów są przekazywane ich wewnętrznymi kanałami informacji i ich nie widzimy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I to jest to, co już powinno być na większości dróg tego typu!
Pęknięcia itp, tym bardziej na ostatnim dlc 

Quote

eut2_hq_5ce659a8_09.jpg

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, WarMaz said:

Jestem niestety prawie pewien, ze tych nierówności nie odczujemy, jestem wręcz bardzo pewny ze będą jedynie optycznie ładne.

niby tylko efekt graficzny ale jednak moje oko juz cieszy, w Bałtyku to po za autostradami to raczej wszędzie tak powinno byc 

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.