Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Odnośnie Korsyki:

Znane są już promy na Sardynii (w miejscach, w których są połączenia na Korsykę) oraz zdjęcie teaster.

 

Kolejną ciekawą rzecz powiązaną z Korsyką zauważył jeden z użytkowników forum:tmp:: "model/sign/navigation/fr/crs_sr_fr_pmd"

3 hours ago, SkyCry said:

Hi every one ! Loving so far the 1.35 and i was searching in the new files of it when i noticed that signs with the name corsica are in it, the signs shows xxxxx but the names of the files are corsica, so i think that corsica is pretty much comming in a future release, hopefully soon ☺️

unknown.png

 

Quote

Cześć wszystkim ! Kochając do tej pory 1.35 i ja szukaliśmy w nim nowych plików, gdy zauważyłem, że znaki z nazwą Korsyka są w nim, znaki pokazują xxxxx, ale nazwy plików są korsyka, więc myślę, że korsyka jest dość zbliżająca się w przyszłym wydaniu, mam nadzieję, że wkrótce ☺️/tłum.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Wystarczy sprawdzić realną mapę.  Można obstawiać tutaj 2 główne miasta z większym portem promowym czyli to moze być Ajaccio z łącznikiem promowym do Marsylii i Tulonu ( bliskie sobie miasta ) i Bastia która ma łącznik z Niceą, Marsyliąi Tulonem, dodatkowo z włochami w Livorno i Genuą. Dla łącznika z Neapolem jest mniejszy port w Porto Vecchio. 

 

Logicznie to łącznikami byłyby Marsylia i Nicea a z Włoch Neapol i gdyby zrobili port promowy to Genua lub Livorno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Czytam, widzę zarzuty o korporacyjności. Powiem tak: przemyślcie czego chcecie od SCS Software. 

 

Chcecie więcej, lepiej, szybciej? Skoro tak, to SCS Software musi rosnąć. Skoro ma rosnąć, to musi się strukturyzować, dzielić na działy, zespoły, projekty. Inaczej byłby okropny bałagan. To nie jest już firma kilku-kilkunastu ziomeczków, gdzie znasz wszystkich na wylot, gdzie wiesz co u każdego słychać. Przy takiej liczbie osób, nie sposób to ogarnąć.  

Skoro strukturyzacja to idą za tym następstwa śmierdzące korporacją - procesy, terminy, KPI itp. 

 

Powiem Wam z autopsji, z obecnego pracowania w service delivery center dla wielkiej korporacji, że w SCS Software to wszystko jest jeszcze gładko, i daleko SCS do korporacyjnego podejścia. 

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie pomyślałem - w ETS2 zostało im pracy na jakieś 2-3 lata, biorąc pod uwagę częstotliwość wychodzenia nowych mapowych DLC (no chyba że chcą jeszcze rozbudowywać te DLC co już są). Zastanawia mnie czy po zakończeniu wsparcia dla ETS2 przyspieszą prace nad ATS, bo aktualnie to idąc tym tempem nie doczekamy się całych stanów nawet za 10 lat

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to ATS nie powinien wyjść w ogóle w takiej formie jak wyszedł skoro Podstawowo wyszły tylko 2 stany. Potem darmowo Arizona.

 

Jako podstawowa wersja gry powinniśmy otrzymać od razu terytoria Kalifornii, Nevady, Oregonu, Washingtonu, Arizony, Utah i Idaho. A może nawet i Nowego Meksyku, Kolorado, Wyomingu i Montany.

 

Stanów jest dużo i co jak co wydanie wszystkiego i zakupienie to będzie spory wydatek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^ Co do tego wydatku to tak źle nie do końca musi być. Wystarczy zobaczyć na mapę Stanów. Teraz SCS robi te większe stany, ale wystarczy się przyjrzeć się wschodniemu wybrzeżu i tamte stany są zdecydowanie mniejsze. Także wyjadę mi się że to mniejsze będą wydawane w jednym DLC po kilka stanów. A że trzeba będzie zapłacić to już inna sprawa. I tak się zasłonią, że nikt nie każe nam tego kupować.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miko [PL] said:

Tak sobie pomyślałem - w ETS2 zostało im pracy na jakieś 2-3 lata, biorąc pod uwagę częstotliwość wychodzenia nowych mapowych DLC (no chyba że chcą jeszcze rozbudowywać te DLC co już są). Zastanawia mnie czy po zakończeniu wsparcia dla ETS2 przyspieszą prace nad ATS, bo aktualnie to idąc tym tempem nie doczekamy się całych stanów nawet za 10 lat

Daj mi ten kalkulator, a już dziś Ci powiem o ile Cie przeżyję, od 2-3 lat to potrwa produkcja samych Bałkanów, reszte dodaj sobie sam tylko naładuj baterie bo zaś cie ten kalkulator oszuka :lol:

3 hours ago, Miko [PL] said:

No to i tak nie ma żadnego sensu, robić 3 letnią już grę, na silniku który ma dobre 15 lat (chyba nawet więcej) przez kolejne 15 lat. Jeżeli po zakończeniu wsparcia dla ETS2 prace przyspieszą do tych 14 lat, to w ogóle pojawia się pytanie, czy warto się bawić w to przez tyle lat

Silnik ma już ponad 20 lat, przebywając ponad 4 lata na forum mogłeś z grubsza poczytać najważniejsze informacje o pracy studia SCS, a jak już tak wierzysz w to co Ci wpaja YT, to bym chociaż te informacje próbował zweryfikować z innymi źródłami by nie wyjść na typowego snopa.
Wałkowane przez studio, tym bardziej na wszelakich forach poprzez społeczność gry, można by dowiedzieć się że ...
"prace nad nowym silnikiem i nauczenie go wszystkich pracowników w studio, pochłonęło by tyle motogodzin że szybciej studio by zbankrutowało zanim by doszło do efektu w jakim znajduje się obecnie"
Od siebie: podaj mi przynajmniej jeden symulator na nowym silniku który ogarnia to wszystko, co obecnie mamy w ETS2/ATS,  i działa tak płynnie nawet na tak prostym  modzie jak obecnie MP

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, [BTS] Duch said:

Daj mi ten kalkulator, a już dziś Ci powiem o ile Cie przeżyję, od 2-3 lat to potrwa produkcja samych Bałkanów, reszte dodaj sobie sam tylko naładuj baterie bo zaś cie ten kalkulator oszuka :lol:

Silnik ma już ponad 20 lat, przebywając ponad 4 lata na forum mogłeś z grubsza poczytać najważniejsze informacje o pracy studia SCS, a jak już tak wierzysz w to co Ci wpaja YT, to bym chociaż te informacje próbował zweryfikować z innymi źródłami by nie wyjść na typowego snopa.
Wałkowane przez studio, tym bardziej na wszelakich forach poprzez społeczność gry, można by dowiedzieć się że ...
"prace nad nowym silnikiem i nauczenie go wszystkich pracowników w studio, pochłonęło by tyle motogodzin że szybciej studio by zbankrutowało zanim by doszło do efektu w jakim znajduje się obecnie"
Od siebie: podaj mi przynajmniej jeden symulator na nowym silniku który ogarnia to wszystko, co obecnie mamy w ETS2/ATS,  i działa tak płynnie nawet na tak prostym  modzie jak obecnie MP

 

Arma

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, [BTS] Duch said:

Daj mi ten kalkulator, a już dziś Ci powiem o ile Cie przeżyję, od 2-3 lat to potrwa produkcja samych Bałkanów, reszte dodaj sobie sam tylko naładuj baterie bo zaś cie ten kalkulator oszuka :lol:

Silnik ma już ponad 20 lat, przebywając ponad 4 lata na forum mogłeś z grubsza poczytać najważniejsze informacje o pracy studia SCS, a jak już tak wierzysz w to co Ci wpaja YT, to bym chociaż te informacje próbował zweryfikować z innymi źródłami by nie wyjść na typowego snopa.
Wałkowane przez studio, tym bardziej na wszelakich forach poprzez społeczność gry, można by dowiedzieć się że ...
"prace nad nowym silnikiem i nauczenie go wszystkich pracowników w studio, pochłonęło by tyle motogodzin że szybciej studio by zbankrutowało zanim by doszło do efektu w jakim znajduje się obecnie"
Od siebie: podaj mi przynajmniej jeden symulator na nowym silniku który ogarnia to wszystko, co obecnie mamy w ETS2/ATS,  i działa tak płynnie nawet na tak prostym  modzie jak obecnie MP

Jeżeli SCS zalezy głównie na zadowoleniu obecnych graczy, a nie przyciąganiu nowych klientów różnymi wodotryskami, które zapewne zaoferuje nowy silnik, to mogą robić tą grę i 50 lat. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale zanim oni skończą ETS2 i ATS to większość o grze zapomni, sprzedaż spadnie i ostatecznie zostaną z niczym. Oni teraz jadą tylko na tym, że nie mają żadnej konkurencji, dlatego nie śpieszy im się z niczym. No i jak ktoś już wspomniał - każdy stan w ATS jako DLC w cenie ~40-50 zł to jest nieporozumienie. Wychodzi na to, że za grę wydamy +/- 2300 zł, a w momencie ukończenia stanów będziemy mieli okolice 2060 roku pewnie. No może trochę wcześniej jak zaczną robić po 3-4 stany na rok

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miko [PL] said:

Jeżeli SCS zalezy głównie na zadowoleniu obecnych graczy, a nie przyciąganiu nowych klientów różnymi wodotryskami, które zapewne zaoferuje nowy silnik, to mogą robić tą grę i 50 lat. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale zanim oni skończą ETS2 i ATS to większość o grze zapomni, sprzedaż spadnie i ostatecznie zostaną z niczym. Oni teraz jadą tylko na tym, że nie mają żadnej konkurencji, dlatego nie śpieszy im się z niczym. No i jak ktoś już wspomniał - każdy stan w ATS jako DLC w cenie ~40-50 zł to jest nieporozumienie. Wychodzi na to, że za grę wydamy +/- 2300 zł, a w momencie ukończenia stanów będziemy mieli okolice 2060 roku pewnie. No może trochę wcześniej jak zaczną robić po 3-4 stany na rok

Do train symulatora trzeba dac kilkanascie tysiecy za wszystkie dlc wiec co to jest te 2k zl :D

Link to comment
Share on other sites

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aves said:

 

Jak widac SCS woli zrobic swoj live i poinformowac nas o czyms nowym w grze ( choc nie zawsze ) niz  wypuszczac przecieki przez swoich pracownikow u jakiegos tam WB :P Takze chyba WB juz ma jasna odp ze nie ma sensu zapraszyc tych Panow bo nic mu nie powiedza na antenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^ Słuszna uwaga @K?sacz 

Jest już nowe, bardzo ładne malowanie: "DAF Pure Excellence" na aktualnej wersji gry 1.34.0.41s. Lecz z racji braku update:tmp: po tej aktualizacji oczywistą rzeczą jest fakt iż to malowanie nie jest wspierane.

Więc:

  • malowanie na truck = kick
  • malowanie na naczepę można posiadać natomiast inni gracze widzą białą firankę

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.