Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

^ Niewykluczone aczkolwiek ciężko na tą chwilę przewidzieć ile błędów zostanie zgłoszonych w najbliższym czasie i kiedy upora się z nimi studio. 

 

Wielce prawdopodobne natomiast, że po updacie 1.35 ATS na serwerach :tmp: będzie sporo graczy. Gdy dojdzie do tego intensywnie promowany oraz w jakiś stopniu testowany Waszyngton to w czerwcu zapowiada się spora frekwencja, która zdarza się 2-3 razy do roku: po większych updatach oraz po wydaniu dodatku mapowego. Także przynajmniej te kilkanaście dni dla osób lubiących jazdę w ATSie, a narzekających na małą ilość graczy będzie idealną okazją do poruszania się po amerykańskich szlakach.

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kilka słów o własnych naczepach Schwarzmüller:

6iV1meR.png

Quote

Małe pytanie: 
DLC Schwarzmüller ma obejmować 5 typów przyczep, dlaczego nie wszystkie są dostępne jako własne? Mogę kupić tylko 3 z nich. 

 

Możesz posiadać tylko te typy naczep typu schwarzmuller, które do tej pory są konwertowane na własne typy - kurtyna, chłodnia, log. 
reszta zostanie dodana, gdy dany typ będzie również posiadany jako ogólne przyczepy./tłum.

 

To wyjaśnia dlaczego póki co nie ma możliwości zakupu m.in. własnej cysterny Schwarzmüller. 

 

Link to comment
Share on other sites

rKiklpJ.png

 

 

Czy pracownicy studia SCS'u mają wpisane w umowie, że w jakichkolwiek publicznych wywiadach, spotkaniach czy relacjach muszą zachowywać się w sposób śmieszkowy, a na każde pytanie odpowiadać wymijająco?

 

Nagrywam z kimś film i nie wiem kiedy będzie jego publikacja? Serio? W dodatku osoba, która robi to n-ty raz i robiła to też nie będąc pracownikiem SCS'u, a deweloperem ówczesnego ETS2MP kiedy MP nawet publiczne nie było jeszcze.

 

Na prawdę mam uwierzyć w to, że "on nie wiedział"? Zero chęci do podjęcia dyskusji tylko zakończenie tematu. Może to i dobrze, że odchodzi ze studia, jednego śmieszka mniej w takim razie.

 

Mam osobiście wrażenie, że SCS schodzi z dobrego i smacznego toru. Po takim komentarzu śmiem powiedzieć wprost, że to stracone około 2h oglądania (na przyspieszeniu 1.75x). Nie dość, że nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy (po za gadającym GPS'em, o którym mowa w wersji 1.35 czego nikt ze studia nie zanegował, a open_beta nie ma tego czegoś), a słuchaliśmy ciągłego śmieszkowania, które w mojej ocenie, po takich komentarzach jest już powyżej akceptowalnego limitu.

 

Także ja dziękuję za jakiekolwiek filmiki ze studiem SCS i dziękuję za jakiegokolwiek informacje o nowościach przed premierą nowej wersji gry, bo czym dalej idą tym więcej szaszoru robią tworząc przez ludzi oglądający różne materiały, a jak przychodzi do konfrontacji ze studiem to nagle woda w ustach i pomidor...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash Duchu Ci napisal jak dlugi jezyk ma WB i w filmie o ktorym mowisz. Eryk sie przyznal, ze za pewne informacje przekazane WB, ktore wyplynely od niego mieli nieprzyjemnosci, wiec  trzeba robic smieszki i odbijac pileczke w kazdy mozliwy sposob by nie narobic sobie klopotu. Takze chyba skonczyla sie dobra wspolpraca miedzy tymi panami przynajmniej na antenie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@WarMaz Dokładnie tak jak mówisz.

Może tak trochę bardziej obrazowo ja widzę to tak:

 

Podczas nagrywania filmu z Bohunem 08.05 można powiedzieć, że bardzo prawdopodobne były następujące rzeczy:

  • premiera nagrywanego filmu będzie w niedzielę
  • premiera filmu oficjalnego SCS-u będzie w piątek (zakładam, że panowie z SCS-u mieli tą informację)
  • wujek Bohun jest osobą zaufaną i się nie wygada.

Przyjmijmy jednak, że każdy punkt powyższy ma szanse realizacji 8 do 10. Żeby wszystko poszło bez przypsu to każdy z punktów musi się udać. Szansa, że wszystko pójdzie OK to 0,8*0,8*0,8 = 0,512.

^^ Czy mając takie prawdopodobieństwo szczęśliwej realizacji nadstawialibyście głowę? Poza tym dlaczego to Wy (występując w roli reprezentantów studia SCS) mielibyście się nadstawiać. Może niech Bohun sam podpisze ze studiem SCS odpowiednią umowę o dochowaniu tajemnicy co do niektórych rzeczy i sprawa rozwiąże się wtedy sama. Bez takiej umowy to te nagranie to taki bardzo duży konflikt interesów. Z jednej strony jedna osoba bez żadnej odpowiedzialności chce mieć wszystko, nabijając sobie przy tym wyświetlenia na swoim kanale. Z drugiej strony, być może nie mając z tego w ogóle nic, angażuje się 4 godziny swojego życia, ryzykując przy tym obarczenie bardzo wysoką karą, kiedy ktoś uzna, że gębę otworzyło się jednak za szeroko.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Przyznaję Ci rację Karol gdyż  takie  oczekiwanie że Wujek Bohun  coś powie  graniczy z cudem  . Oglądałem swego czasu Wujka Bohuna  i powiem tak że wszystko co nagrywa to w ramach rozrywki  czy przyjacielskich pogawedkach.  Nic na siłę  nie  możemy  wymagać.  Studio  Scs  ma swoje pewne  granice  i  dopóki  nie dostaną zielonego światła to nic  nie  może wyjść na zewnątrz 

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy za bardzo podchodzą pesymistycznie do Studia Scs-u  . Naprawdę  trochę cierpliwości.  Boicie się że nie będziecie mieli o czym rozmawiać na swoim kanale na Youtube czy Twitchu  . Wystarczy trochę poczekać. Już sami  widzicie że juz jest  OP  ETS2 i ATS  czyli lada moment  może tydzień,  może  2 a update  1.35 wyjdzie 

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2019 at 12:12 PM, WooQash said:

rKiklpJ.png

 

 

Czy pracownicy studia SCS'u mają wpisane w umowie, że w jakichkolwiek publicznych wywiadach, spotkaniach czy relacjach muszą zachowywać się w sposób śmieszkowy, a na każde pytanie odpowiadać wymijająco?

 

Nagrywam z kimś film i nie wiem kiedy będzie jego publikacja? Serio? W dodatku osoba, która robi to n-ty raz i robiła to też nie będąc pracownikiem SCS'u, a deweloperem ówczesnego ETS2MP kiedy MP nawet publiczne nie było jeszcze.

 

Na prawdę mam uwierzyć w to, że "on nie wiedział"? Zero chęci do podjęcia dyskusji tylko zakończenie tematu. Może to i dobrze, że odchodzi ze studia, jednego śmieszka mniej w takim razie.

 

Mam osobiście wrażenie, że SCS schodzi z dobrego i smacznego toru. Po takim komentarzu śmiem powiedzieć wprost, że to stracone około 2h oglądania (na przyspieszeniu 1.75x). Nie dość, że nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy (po za gadającym GPS'em, o którym mowa w wersji 1.35 czego nikt ze studia nie zanegował, a open_beta nie ma tego czegoś), a słuchaliśmy ciągłego śmieszkowania, które w mojej ocenie, po takich komentarzach jest już powyżej akceptowalnego limitu.

 

Także ja dziękuję za jakiekolwiek filmiki ze studiem SCS i dziękuję za jakiegokolwiek informacje o nowościach przed premierą nowej wersji gry, bo czym dalej idą tym więcej szaszoru robią tworząc przez ludzi oglądający różne materiały, a jak przychodzi do konfrontacji ze studiem to nagle woda w ustach i pomidor...

 

 

SCS z miłej "domowej" firmy zrobił się zwykłym korpo, sam po materiale Wujka przekazałem parę zimnych słów konkretnym osobom, prawda jest taka że jakiekolwiek działania nie zmienią tej śmiesznej polityki studia. Na samym materiale było słychać że jakiekolwiek próby wyjścia przed szereg, zrobienia czegoś po swojemu, nie tak jak mówi to stary schemat nic nie daje a zostaje szybko stłamione. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile rzeczy moglibyśmy mieć w obu grach gdyby nie to że studio sztucznie ogranicza dobre zamiary bo "wróć do szeregu i rób to co Ci każemy a nie wymyślasz pierdoły"

  • Upvote 1
  • Confused 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KapitanLuk@$ said:

Sam widzisz jak wygląda sytuacja na TMP  ile troli jezdzi i ktos nazywa tę gre symulacją?

 

 

Niestety, zdaję sobie z tego sprawę, mimo wszystko, jest jakaś grupa ludzi którzy próbują wycisnąć z tej gry coś więcej niż tylko latanie 150km/h VOLVO 750hp 8x4 z firanką i rozbijanie się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.