Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

On 5/10/2019 at 9:23 PM, Spat91 said:

A czemu by nie oba ? Co prawda może oczekuje zbyt dużo od studia, ale kto wie :) Chociaż mi osobiście dużo bardziej podoba się F-Max od Cargo zresztą obie te ciężarówki możecie porównać poniżej.

  Reveal hidden contents

ford_fmax_iaa_02.jpg

  Reveal hidden contents

maxresdefault.jpg

 

Raczej jeśli już, to zrobią nowszy model, żeby potem nie wyszło tak jak z Mercedesem

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, [JT] Minato Mirai 21 said:

Powstanie Triestu prędej wiązałbym z powstaniem DLC ( o ile takowe by powstało ) dodające pozostałą część Bałkan, gdyby Pojawiła się Słowenia

Triest jest we Włoszech, więc nie rozumiem, czemu miałby się pojawić ze Słowenią.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, elot360PL said:

Ale ty wiesz że te zasłonięte nazwy miast nie mają realnego odzwierciedlenia w planach studia?

No Ale chce im się babrać z modelowaniem jakiegoś napisu, który jest widoczny jak się przyjrzysz, ale raczej nijak ma się do planów studia? Nie każdy znak ma nazwę jakiegoś miasta pod folią, głównie te na italii, i akurat odnoszą się do miast i krajów, które w zasadzie powinny być wydane jako dlc żeby europe skompletować

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miko [PL] said:

No Ale chce im się babrać z modelowaniem jakiegoś napisu [...]

Hola hola, to nie rok 2013 gdzie do dyspozycji są tylko znaki z maksymalną liczbą 3 numerów dróg i tylko 6 nazw miasta, mamy od dawna 2019, od 4 lat SCS sukcesywnie ulepsza narzędzie jakim jest edytor znaków który pozwala na stworzenie znaku tak bardzo wiernemu oryginałowi że czasami się nie chce wierzyć.  A mówiąc prościej, mogą tam wpisać cokolwiek, kwestia sekundy i tego czy dana czcionka obsługuje dany znak/symbol.

Link to comment
Share on other sites

@kylo67 Ford na pewno wygląda dużo lepiej może nie Cargo , ale F-Max jak najbardziej niż to

Spoiler

b6cb6eedfb97ae91568223d38a2.jpgalfa-brera.jpg

 

Spoiler

 

A jak tam wasze wrażenia po obejrzeniu ponad 3h odcinka na kanale Wujka Bohuna ? Mi udało się wyhaczyć informacje, że wraz z update-m 1.35 nasze nawigacje przemówią ludzkim głosem + jej głos będzie można nadawać za pomocą modyfikacji, a komendy będą proste typu ,, na najbliższym skrzyżowaniu skręć w prawo, lewo bądź jedź na wprost czy jakoś tak. W późniejszym czasie planowane jest dodanie jako nową ciężarówkę MAN-a po lifcie. Natomiast stety bądź niestety podczas tego odcinka otrzymaliśmy informację, że nasz @RootKiller odchodzi ze studia SCS :(:( Eryku jeśli to czytasz chciałbym Ci podziękować i wydaję mi się, że nie tylko ja za wszystko co udało się wprowadzić dla nas do gry, a przede wszystkim za własne naczepy !!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spat91 said:

A jak tam wasze wrażenia po obejrzeniu ponad 3h odcinka na kanale Wujka Bohuna ? Mi udało się wyhaczyć informacje, że wraz z update-m 1.35 nasze nawigacje przemówią ludzkim głosem + jej głos będzie można nadawać za pomocą modyfikacji, a komendy będą proste typu ,, na najbliższym skrzyżowaniu skręć w prawo, lewo bądź jedź na wprost czy jakoś tak. W późniejszym czasie planowane jest dodanie jako nową ciężarówkę MAN-a po lifcie. Natomiast stety bądź niestety podczas tego odcinka otrzymaliśmy informację, że nasz @RootKiller odchodzi ze studia SCS :(:( Eryku jeśli to czytasz chciałbym Ci podziękować i wydaję mi się, że nie tylko ja za wszystko co udało się wprowadzić dla nas do gry, a przede wszystkim za własne naczepy !!

Czyli nic nowego nie napisałeś, a Ty zmarnowałeś zaś swoje 3h na YT :lol:

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem @[BTS] Duch czemu uważasz, że zmarnowałem 3h na YT kolego jechałem sobie trasę a w tle leciał odcinek. Natomiast jeśli chodzi o kwestię tego, że nie napisałem nic nowego może faktycznie tak jest, ale podczas aktualnie trwającej eksperymentalnej becie nie ma możliwości odpalania ,,gadającej" nawigacji (czy jest :thinking: ? ) i też nie każdy ma mobilu wtyki w SCS-ie więc dlatego też napisałem to co zacytowałeś w swoim poście :)

Link to comment
Share on other sites

Żebyś napisał to na jakimś przeciętnym forum moderskim gdzie faktycznie każda informacja jest na wagę punktu reputacji wśród użytkowników, ale napisałeś to tu gdzie mamy jedną pewną wtykę która już powiedziała tyle że reszty można się domyśleć, pozostali świetnie wyłapują oczka w stronę fanów puszczane przez SCS. Tak więc jedyne co zmarnowałeś to czas na napisanie tego posta stricte w złym miejscu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, elot360PL said:

Hola hola, to nie rok 2013 gdzie do dyspozycji są tylko znaki z maksymalną liczbą 3 numerów dróg i tylko 6 nazw miasta, mamy od dawna 2019, od 4 lat SCS sukcesywnie ulepsza narzędzie jakim jest edytor znaków który pozwala na stworzenie znaku tak bardzo wiernemu oryginałowi że czasami się nie chce wierzyć.  A mówiąc prościej, mogą tam wpisać cokolwiek, kwestia sekundy i tego czy dana czcionka obsługuje dany znak/symbol.

No dobra, tylko po co skoro to i tak zasłonią? Moim zdaniem mogliby to zostswić bez zasłaniania

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Spat91 said:

Mi udało się wyhaczyć informacje, że wraz z update-m 1.35 nasze nawigacje przemówią ludzkim głosem + jej głos będzie można nadawać za pomocą modyfikacji, a komendy będą proste typu ,, na najbliższym skrzyżowaniu skręć w prawo, lewo bądź jedź na wprost czy jakoś tak. 

Ja odebralem to zupelnie inaczej gdyz w dalszej czesci rozmowy powiedziano ze wszystko co bylo/jest w open becie znajdzie sie w grze . Skoro gadajacego gpsu nie ma mysle ze marne szanse ze ukaze sie z premiera 1.35 gdyz za wiele nie mogli jeszcze powiedziec wujkowi zaproszeni panowie a jeden stwierdzil ze kiedys ten gps bedzie. Narazie sa zamkniete testy tego gpsu. 

Link to comment
Share on other sites

To, że odcinki z "pracownikami SCS'u" to w dużej mierze śmichu chichy i "pomidor" zdarzyłem się przyzwyczaić, także nie dziwi mnie fakt, że niczego ciekawego po za informacją o gadaczce do GPS'u o zgrozo to nie uświadczyliśmy.

Denerwuje mnie inny fakt. Odcinek nagrywany 8 maja w środę, persona Wujka Bohuna jest studiu znana, zaufana i wiedzą, że wycieków żadnych nie będzie. Data premiery filmu wiadoma - 12 maja w niedzielę, a informacja o DLC Road to The Black Sea wyszła 10 maja w piątek. NIE WIERZĘ w to, że Panowie albo samo studio nie znało daty upublicznienia informacji o tym, tego nie robi się z dnia na dzień, więc takie lanie wody i gadanie typu "pomidor" jest w mojej ocenie żenujące przez co film nagrywany 4 dni przed premierą traci sens informacyjny, bo zamiast powiedzieć coś ciekawego o tym DLC to gadanie o pierdołach...

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, WooQash said:

To, że odcinki z "pracownikami SCS'u" to w dużej mierze śmichu chichy i "pomidor" zdarzyłem się przyzwyczaić, także nie dziwi mnie fakt, że niczego ciekawego po za informacją o gadaczce do GPS'u o zgrozo to nie uświadczyliśmy.

Denerwuje mnie inny fakt. Odcinek nagrywany 8 maja w środę, persona Wujka Bohuna jest studiu znana, zaufana i wiedzą, że wycieków żadnych nie będzie. Data premiery filmu wiadoma - 12 maja w niedzielę, a informacja o DLC Road to The Black Sea wyszła 10 maja w piątek. NIE WIERZĘ w to, że Panowie albo samo studio nie znało daty upublicznienia informacji o tym, tego nie robi się z dnia na dzień, więc takie lanie wody i gadanie typu "pomidor" jest w mojej ocenie żenujące przez co film nagrywany 4 dni przed premierą traci sens informacyjny, bo zamiast powiedzieć coś ciekawego o tym DLC to gadanie o pierdołach...

Nie jest tak kolorowo jak to opisujesz @WooQash znana lubiana może i tak, zaufana chyba jednak nie do końca. Było szersze grono graczy/osób znanych które posiadały dużo szybciej pewne informacje jakie były planowane poprzez studio SCS, lecz tylko wb miał tak długi język że często gęsto mówił o tym za szybko na swoich filmach.
Przypomnijcie sobie kiedy scs podał informacje że otrzymamy własne naczepy? a teraz cofnijcie się kilkanaście miesięcy wstecz na film wb który o tym powiedział mimo że nie miał na to zgody, za to też oberwało się Erykowi, dla tego teraz o pewnych informacjach nie jest aż tak otwarcie gadane.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miko [PL] said:

No dobra, tylko po co skoro to i tak zasłonią? Moim zdaniem mogliby to zostswić bez zasłaniania

Jak to po co, by gracz z góry wiedział że nic ciekawego go tam nie czeka. W realu też masz zasłonięte relacje które są niemożliwe do zrealizowania (Zazwyczaj z powodu objazdów lub zamontowaniem docelowych drogowskazów przed otwarciem jakiejś drogi). Z tego co się ostatnio dowiedziałem to takie Poland Rebuilding tak samo podchodzi do sprawy, zasłania tymi worami właśnie takie relacje.

A co do SCSu to zauważ że jest jakiś postęp w tym. Kiedyś miałeś na drogowskazach same XXXX (Ograniczenie ze względu na stary system drogowskazów). DLC Skandynawia przyniosła czarne worki na drogowskazy, Francja powtórzyła ten sposób, Włochy przyniosły nam pół przeźroczyste worki.

A od wersji 1.35 dochodzą również taśmy skreślające znane z między innymi polskich dróg.

Sc9aYZL.png

 

k2TbYpb.png

 

RuZEvq9.png

 

No i na szybko znalazłem przykład gdzie nie zasłonili niedostępnej dla gracza relacji (Albo tak mocno leżę z geografii Szwecji i o czymś nie wiem)

x3OTYru.png

 

Generalnie to fanom takich pierdół polecam ponownie odwiedzić tereny Skandynawii, masa wcześniej zasłoniętych znaków zyskała nazwy miast, numery dróg kategorii niższej niż autostrady, na drogowskazach pojawia się coś więcej niż tylko numer drogi międzynarodowej. Tak samo w Niemczech jeśli dobrze pamiętam pojawiły się taśmy do skreśleń.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, elot360PL said:

Jak to po co, by gracz z góry wiedział że nic ciekawego go tam nie czeka. W realu też masz zasłonięte relacje które są niemożliwe do zrealizowania (Zazwyczaj z powodu objazdów lub zamontowaniem docelowych drogowskazów przed otwarciem jakiejś drogi). Z tego co się ostatnio dowiedziałem to takie Poland Rebuilding tak samo podchodzi do sprawy, zasłania tymi worami właśnie takie relacje.

A co do SCSu to zauważ że jest jakiś postęp w tym. Kiedyś miałeś na drogowskazach same XXXX (Ograniczenie ze względu na stary system drogowskazów). DLC Skandynawia przyniosła czarne worki na drogowskazy, Francja powtórzyła ten sposób, Włochy przyniosły nam pół przeźroczyste worki.

A od wersji 1.35 dochodzą również taśmy skreślające znane z między innymi polskich dróg.

Sc9aYZL.png

 

k2TbYpb.png

 

RuZEvq9.png

 

No i na szybko znalazłem przykład gdzie nie zasłonili niedostępnej dla gracza relacji (Albo tak mocno leżę z geografii Szwecji i o czymś nie wiem)

x3OTYru.png

 

Generalnie to fanom takich pierdół polecam ponownie odwiedzić tereny Skandynawii, masa wcześniej zasłoniętych znaków zyskała nazwy miast, numery dróg kategorii niższej niż autostrady, na drogowskazach pojawia się coś więcej niż tylko numer drogi międzynarodowej. Tak samo w Niemczech jeśli dobrze pamiętam pojawiły się taśmy do skreśleń.

O ile z samym "workowaniem" się zgodzę, o tyle zastanawia mnie czemu miasta pod workiem tak bardzo prześwitują. Mimo wszystko taki zabieg jednak przyciąga gracza do tego miejsca

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.