Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, KapitanLuk@$ said:

Czyli 1.35 nadchodzi?

Facepalm... To jest tlo z Waszyngtonu.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 7:48 AM, simrace.pl|tommi said:

No chyba nie aż tak jak w grze gdzie cała kabina nie wie co ma ze sobą zrobić. Polecam się przejechać w realu taką drogą różnica gwarantowana. 

 

 

Niestety nie mam możliwości przejechania się ciężarówką w realu po takiej drodze więc ciężko mi sprawdzić. Nie mniej jednak też nie ma co za bardzo porównywać tego w jaki sposób oddaje jazdę SCS w swoich grach z tym co odczuwa się  jadąc ciężarówką  w realu   :)

 

 

16 hours ago, KapitanLuk@$ said:

Ciekawe ile będzie trwała experimental beta 

Lepiej aby beta ta trwała jak najdłuższej do momentu kiedy wszystkie błędy przeszkadzające normalnie grać nie zostaną zlokalizowane i naprawione. Mam tu na myśli między innymi: 1. Te nieszczęsne łącznie dróg gdzie nasze ciężarówki dostają nitro lub chcą nas zabrać w przestworza (aczkolwiek myślę, że i tak co aktualizację ten problem niestety będzie wracał) . 2.  Zlokalizowanie i wyeliminowanie  wszystkich progów zwalniających szczególnie tych w tunelach (tak jak widać na screenie:troll:) 3. Myślę że duża część naszego społeczeństwa ucieszyła by się z wyłączenia anulowania ładunku przy zleceniach z WOT-a po użyciu FT+enter lub ewentualnej zmiany tej opcji. 4. Naprawienie wyświetlania złej wartości na prędkościomierzu w Scanii Streamline ( to już zgłoszone przez naszego kolegę Haq-a) itp. itd.

Spoiler

AaNQkUC.jpg

 

Nie wiem Panie oraz Panowie jak wy, ale ja wcale nie obraził bym się, gdyby studio dodało dla każdej ciężarówki, którą mamy na chwilę obecną dostępne w grze malowanie tematyczne wzorem tego dodanego na nowego Dafika oraz naczepę. Wygląda to na prawdę ciekawie  i wydaję mi się, że już po oficjalnym update-cie 1.35 i aktualizacji :tmp:  zestawów w takim właśnie malowaniu będzie poruszało się bardzo wiele. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KapitanLuk@$ said:

9 maja jest stream okaże co ciekawego studio SCS chce nam pokazać? Może pokazą Renault Range T lub nwm coś innego

Wszystko jest opisane we wpisie na blogu, który podlinkował Aves.

15 hours ago, Aves said:

 

To będzie stream z ATS-a. Studio zapowiedziało że pokażą m.in. niektóre nowe funkcje oraz zaprezentują nowe drogi.

Co do ewentualnych nowości wątpliwe aby dodawali coś znaczącego w kolejnych wersjach experimental/open bety lub obecnie jest w grze coś ważnego czego gracze do tej pory nie znaleźliB)

Chociaż patrząc na poniższe zdanie zawarte w EB wszystko jest możliwe:

Quote

As for the changelog... we've decided to add some thrill this time and let YOU discover what this update brings (with a chance of some features coming later).

Jeśli chodzi o dziennik zmian ... postanowiliśmy dodać trochę emocji tym razem i pozwolić Ci odkryć, co przynosi ta aktualizacja (z szansą, że niektóre funkcje pojawią się później). /tłum.

 

Link to comment
Share on other sites

Od niedawna działa strona testowa WoTr (tak jak przed większością updatów): https://openbeta.worldoftrucks.com/en/ na której rejestruje się postęp zleceń WoTr z wersji experimental, a w późniejszym czasie będzie również z Open Bety.

Należy jednak pamiętać, że:

Quote

Wszystkie dane (obrazy, postępy, komentarze, zmiany konta itp.) Dokonane w sieci openbeta nie będą miały wpływu na zwykłą sieć World Of Trucks i zostaną usunięte po zakończeniu beta.

Jedynymi nowościami jeśli chodzi o statystyki na stronie WoTr są:

"COMPANY TRAILER DELIVERIES" wykonane zlecenia za pomocą naczep firmowych

"OWNED TRAILER DELIVERIES" wykonane zlecenia ładunków na własnych naczepach

Link to comment
Share on other sites

@MarkON Hoo wiem, chyba moze byc -dzikie zwierzeta pobiegajace przez droge- :P

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.