Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

7 hours ago, KapitanLuk@$ said:

A w czym przeszkadza aby odpalić open bete ? Nie będzie to miało większego znaczenia 

 

Znając społeczność, zaraz pojawiłyby się płacze że WoTr im nie działa na OpenBecie i nie mogą zrobić eventu. Rozumiem w pełni SCS, też by mi się nie chciało czytać takiego spamu wszędzie gdzie się da.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, KapitanLuk@$ said:

A w czym przeszkadza aby odpalić open bete ? Nie będzie to miało większego znaczenia 

@KapitanLuk@$ jak wiesz kolego event jest na wersji gry 1.34 i jakieś tam cyferki natomiast open beta to wersja 1.35 i jakieś tam cyferki (tak wiem Ameryki nie odkryłem). W momencie kiedy aktualizujesz grę do bety tracisz połączenie z WOT-em (przynajmniej tak mi się wydaję)  przez co też nie możesz podjąć zlecenia event-owego. Może i faktycznie większa część naszej społeczności już to wydarzenie ukończyła i studio śmiało mogło by wypuścić open betę, jednak myślę że znajdą się takie osoby, które do przewiezienia mają jeszcze kilka ładunków ze względu chociażby braku posiadania jakiegoś mapowego DLC chociażby Italii czy Balticu. Jednak najlepiej dlaczego SCS nie wyda open bety w tym miesiącu wydaję mi się, że najlepiej mógłby Ci to kolego wytłumaczyć i w sumie nam również beta tester studia @HaQOfficial jeśli mógłbyś rzucić trochę więcej światła na tą sprawę to bardzo proszę.

 

5 hours ago, MATAMET said:

 

Znając społeczność, zaraz pojawiłyby się płacze że WoTr im nie działa na OpenBecie i nie mogą zrobić eventu. Rozumiem w pełni SCS, też by mi się nie chciało czytać takiego spamu wszędzie gdzie się da.

@MATAMET to nawet nie chodzi mordko o płacze społeczność, ponieważ te zawsze były, są i będą sorry taki mamy klimat :troll:. Po prostu wydaję mi się, że wydawanie OB podczas wydarzenia społecznościowego było by nie rozsądnym posunięciem ze strony studia. Ty również jako twórca mapy nie udostępniasz jej społeczności do momentu, aż będziesz pewny, że wszystko jest tak jak chciałeś aby było czyż nie ?  Podobnie sytuacja ma się tutaj do SCS mają czas do 6 maja więc mogą sobie jeszcze na spokojnie dopracować to co wyłapią ich beta testerzy jak np. w/w Haq.

Link to comment
Share on other sites

^ Najprawdopodobniej dowiemy się w momencie gdy rozpocznie się open-beta 1.35.

Wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie społeczność będzie miała dostęp do zawartości nowego updatu. Moim zdaniem nie należy się sugerować datą zakończenia eventu World of Trukcs 6 maja gdyż były już przypadki gdzie równolegle trwał event WoTr wraz z open-betą (1.31).

Swoją drogą to jeden z beta-testerów odblokował to osiągnięcie już pod koniec marca https://i.imgur.com/5kU7jHn.png lecz z racji, że jest ono ukryte dalej nie wiadomo co się za nim kryje:)

Link to comment
Share on other sites

Quote

Sardinia is the second-largest island found in the Mediterranean Sea, which means you'll need to take a ferry to the port of Cagliari from either Napoli or Palermo to get there.

 

On the island, you'll find three new cities - Cagliari, Olbia, and Sassari, where you will find the famous church of Santa Maria of Bethelem, and a number of smaller villages, hidden amongst vineyards and olive-trees.

 

Żeby dojechać na Sardynię trzeba będzie zaiwaniać aż do Neapolu albo Palermo? Pozdro 600...

VuceTwI.png

Z tego co widzę to realnie jest również połączenie Marsylia - Porto Torres (obok miasta Sassari, które będzie) i dziwię się, że o takim połączeniu nie wspomniano.

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, WooQash said:

 

Żeby dojechać na Sardynię trzeba będzie zaiwaniać aż do Neapolu albo Palermo? Pozdro 600...

VuceTwI.png

Z tego co widzę to realnie jest również połączenie Marsylia - Porto Torres (obok miasta Sassari, które będzie) i dziwię się, że o takim połączeniu nie wspomniano.

I bardzo dobrze że trzeba będzie jechać do Neapolu albo Palermo jaki miałby do sens jeśli ktoś nie posiada jeszcze DLC Włochy a miałby się dostać z Francji

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [RT] Aro32 said:

I bardzo dobrze że trzeba będzie jechać do Neapolu albo Palermo jaki miałby do sens jeśli ktoś nie posiada jeszcze DLC Włochy a miałby się dostać z Francji

Jeżeli ktoś nie posiada DLC Italia to nie będzie miał Sardynii, proste.

 

Poza tym żaden problem by połączenie promowe z Francji było, W końcu jakoś funkcjonuje port w Plymouth i gracze bez Vive la France jakoś nie mogą z niego korzystać, prawda? Prawda.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze pozostaje pytanie, czy przeprawa promowa z Marsylii do Sassari jest stworzona do transportu pojazdów ponad 3,5 tony. Dodatkowo dochodzi fakt, ze ta oto przeprawa promowa (według tego co udało mi się znaleźć) jest uruchamiana raz w tygodniu, przez co SCS z powodu realizmu zrezygnował z tej przeprawy.

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, WarMaz said:

Zawsze pozostaje pytanie, czy przeprawa promowa z Marsylii do Sassari jest stworzona do transportu pojazdów ponad 3,5 tony. Dodatkowo dochodzi fakt, ze ta oto przeprawa promowa (według tego co udało mi się znaleźć) jest uruchamiana raz w tygodniu, przez co SCS z powodu realizmu zrezygnował z tej przeprawy.

No, SCS i realizm. Ale żeby jednym z połączeń z Polski na Litwę w grze było osobowe przejście graniczne w Ogrodnikach z ruchem do 3.5 tony, dodatkowo z ograniczeniem tonażowym do 7.5 tony od Augustowa, od strony Litewskiej tuż przed granicą, to już nikt nie miał problemów.

  • Upvote 1
  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elot360PL said:

No, SCS i realizm. Ale żeby jednym z połączeń z Polski na Litwę w grze było osobowe przejście graniczne w Ogrodnikach z ruchem do 3.5 tony, dodatkowo z ograniczeniem tonażowym do 7.5 tony od Augustowa, od strony Litewskiej tuż przed granicą, to już nikt nie miał problemów.

Kto się będzie przejmował połączeniami starego terenu z nowym dlc… Liczy się to, że między obszarami z dlc wykażemy się realizmem i wszyscy będą zadowoleni

Link to comment
Share on other sites

https://blog.promods.net/2019/04/promods-ats-a-new-world-is-born/
 



ProMods ATS - Kanada

 

Film "Something New" z 1 kwietnia 2019 jednak nie jest żartem i wkrótce (nie wcześniej niż po wydaniu DLC Waszyngton) ProMods będzie dążył do wydania modyfikacji dodającej tereny Kanady do American Truck Simulator.

  • Like 1
  • Upvote 2
  • HaulieLove 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, elot360PL said:

No skoro ma nie być połączenia promowego między Sardynią w Francją, a pewnie ktoś stwierdził że nie powinno być z jakiegoś powodu, to jednak ktoś się tym przejmuje, nie?

Ironicznie to napisałem, bo patrząc na podejście SCS do niektórych spraw to chyba serio mają wywalone na te połączenia

Link to comment
Share on other sites

Aż dziwne że mimo tylu godzin od publikacji posta przez scs na instagram, nadal brak wpisu tu na forum

Niby pierdołka zakazana w większości europy ale znajdzie swoich ulubieńców :troll:

  • Confused 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.