Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@HUSKY JOANNA wydaję mi się mobilu, że za nim doczekamy się odświeżania terenów Polski najpierw SCS zajmie się odświeżeniem Anglii, ponieważ tak samo jak Niemcy ona pamięta czasy jeszcze UK Truck Simulator, aczkolwiek 100% pewności nie mam.

 

WB w tą niedzielę planuje jakąś niespodziankę z Euro Truck Simulator-a. Czyżby to było spotkanie z Erykiem oraz z jeszcze innym pracownikiem SCS i przedstawienie nam nadchodzących nowości, które do gry dodane zostaną przy okazji update-u 1.35:thinking: Nic tylko oczekiwać odcinka :)

  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, HUSKY JOANNA said:

i wlasnie tutaj pojawi sie sedno mojego wczesniejszego nie zrozumialego pytania co do odswierzania Niemiec,

co do sektorow nie rozumiem dlaczego mam puste miejsca na mapie w ktorych juz bylem, wydawalo mi sie ze po jakichkolwiek zmianach w mapie czy drogach wlasnie takie szare linie sie pojawiaja a byly one czesto np przy stacjach benzynowych czy miastach wlasnie w Niemczech moze sie myle.

No to masz odpowiedź - Niemcy w trakcie przebudowy. A to jakąś stacje przerobią, jakiś odcinek drogi. W niektórych miejscach może tylko tekstury zmieniają, i tam być może trasa zostaje jako odkryta

8 hours ago, Spat91 said:

@HUSKY JOANNA wydaję mi się mobilu, że za nim doczekamy się odświeżania terenów Polski najpierw SCS zajmie się odświeżeniem Anglii, ponieważ tak samo jak Niemcy ona pamięta czasy jeszcze UK Truck Simulator, aczkolwiek 100% pewności nie mam.

 

WB w tą niedzielę planuje jakąś niespodziankę z Euro Truck Simulator-a. Czyżby to było spotkanie z Erykiem oraz z jeszcze innym pracownikiem SCS i przedstawienie nam nadchodzących nowości, które do gry dodane zostaną przy okazji update-u 1.35:thinking: Nic tylko oczekiwać odcinka :)

Czyli w takim tempie, Polska doczeka się przebudowy za jakieś 2 lata. Chociaż przebudowa UK może zająć tyle co Niemiec, gdyż z jakiegoś powodu są w skali innej niż reszta mapy

Link to comment
Share on other sites

nie wiem po co pytasz skoro znasz moje oczekiwania przy okazji moze dla ciebie jest wszystko oczywiste (z tego co pamietam nie pierwszy raz juz na forum a po latach nadal bez zmian) od poczatku do konca dla mnie niestety nie... i naprawde mysle ze wystarczy juz wyjasnien na postawie Niemiec, na ten moment moje pytanie dotyczy terenow wylacznie Polski jak nie wiadomo co i jak na 100% to zostawmy to jak jest. 

 

''A jak bedzie podobnie z Polska to wtedy?  nastanie Armageddon lol

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HUSKY JOANNA said:

nie wiem po co pytasz skoro znasz moje oczekiwania przy okazji moze dla ciebie jest wszystko oczywiste (z tego co pamietam nie pierwszy raz juz na forum a po latach nadal bez zmian) od poczatku do konca dla mnie niestety nie... i naprawde mysle ze wystarczy juz wyjasnien na postawie Niemiec, na ten moment moje pytanie dotyczy terenow wylacznie Polski jak nie wiadomo co i jak na 100% to zostawmy to jak jest. 

 

''A jak bedzie podobnie z Polska to wtedy?  nastanie Armageddon lol

Najważniejsza rzecz - porzucić względy patriotyczne. Z twoich wypowiedzi można zrozumieć, że chcesz Polskę bo stąd pochodzisz, i chcesz żeby była najlepiej wykonana, jednak SCS to studio czeskie, i oni mają trochę inny pomysł na odświeżenie mapy. I jeżeli pójdą chronologicznie, to Polska zostanie odświeżona na samym końcu

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HUSKY JOANNA said:

i naprawde mysle ze wystarczy juz wyjasnien na postawie Niemiec, na ten moment moje pytanie dotyczy terenow wylacznie Polski jak nie wiadomo co i jak na 100% to zostawmy to jak jest. 

 

No tak, lepiej byłoby pewnie zostawić całą mapę i czekać 5 lat na odświeżenie całości w jednej wersji... Nadal nie napisałeś konkretów, oczekujesz na odświeżenie Polski czepiając się Niemiec, ale nie podałeś żadnego argumentu czy pomysłu na to innego niż SCS aktualnie robi.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kacperovski said:

Skoro przebudowują kolejny obszar Niemiec to niech zrobią jakieś zwężki lub autostrady, które są w przebudowie jak to u Niemca jest, co chwilę zwężka i taka to jazda po autobahnie. Byłoby ciekawiej.

Może kiedyś rozbudują funkcję losowych zdarzeń o roboty drogowe, i wprowadzą wreszcie objazdy z ATSa. Stałe wprowadzenie robót nie ma sensu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miko [PL] said:

Najważniejsza rzecz - porzucić względy patriotyczne. Z twoich wypowiedzi można zrozumieć, że chcesz Polskę bo stąd pochodzisz, i chcesz żeby była najlepiej wykonana, jednak SCS to studio czeskie, i oni mają trochę inny pomysł na odświeżenie mapy. I jeżeli pójdą chronologicznie, to Polska zostanie odświeżona na samym końcu

no moze nie patriotyzm tylko ilosc zawarta w DLC oraz update na przelomie lat drog miedzy nimi, nie koniecznie musi byc to na pierwszym miejscu ta dyskusja chyba schodzi nie na ten temat :huh: nadal ciagniemy cos o czym nikt nie ma tak naprawde pojecia. dzieki tyle odemnie

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, WooQash said:

@HUSKY JOANNA sam zacząłeś tą dyskusję, o której jak sam mówisz nikt nie ma pojęcia. Zaczynam wątpić w sens tego forum...

zapytalem o odswierzanie rejonow PL nikt nie wiedzial za to dowiedzialem sie duzo wiecej nie na temat i masz racje jest pewna watpliwosc co do zawartosci tego forum ciekawe tylko co i jak do tego sprowadza a moze kto.

Nie wiem kogo widziales jako autora postu nr1 i tej dyskusji ale ja tutaj sie podpiolem ze swoim pytaniem wiec... 

 

  • Haha 1

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, HUSKY JOANNA said:

no moze nie patriotyzm tylko ilosc zawarta w DLC oraz update na przelomie lat drog miedzy nimi, nie koniecznie musi byc to na pierwszym miejscu ta dyskusja chyba schodzi nie na ten temat :huh: nadal ciagniemy cos o czym nikt nie ma tak naprawde pojecia. dzieki tyle odemnie

DLC GE jest z 2013 roku, od tamtej pory do ubiegłego roku SCS nie robił nic z podstawką i tym DLC

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Panowie wiem, że to dyskusja na tematy związane z SCS, nowościami oraz TruckersMP, ale proszę o zachowanie szacunku wobec innych użytkowników.

Rozumiem zdenerwowanie wynikającą z komentarzy innych użytkowników, ale proszę o pilnowanie się.

To nie prywatny czat, a dyskusja. Nie chcę Państwa upominać, ponieważ są Państwo dorośli i myślę, że rozumieją moją wiadomość.

 

Wspomnę również, że "[...] ale burza trwa zeby bylo co robic :troll:" takie komentarze nie będą przeze mnie tolerowane, a w skutkach będą znikać z dyskusji.

 

Mam nadzieję, ze Państwo to rozumieli.

 

Pozdrawiam

JJay

  • Like 1
  • Upvote 4

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy @Miko [PL] tak na prawdę gdzie się jeździ. Są takie rejony na mapie gdzie jeszcze o tej 20 ideolo wszystko widać a w innych już lepiej mieć załączone światełka. Pogoda też ma tutaj duże znaczenie.

 

Nie wiem ile w tym prawdy, a ile plotek (w każdej plotce jest ziarnko prawdy) przy okazji wydania 1.35 w ETS-ie mają pojawić się autostopowicze, którzy będą da nas machać i prosić o podwózkę w jakieś tam miejsce na mapie. Puściłem trochę wodzę wyobraźni i wyobraziłem sobie jakiś duży konwój między firmowy , na którym jeden z pilotów opuszcza swoją grupę aby dowieźć autostopowicza do miejsca docelowego i zarobić kilka punktów XP  :troll:

Link to comment
Share on other sites

@Spat91 Fakt, zależy to od miejsca, jednak o godzinie 20 za wyjątkiem skandynawii jest dosyć ciemno, widoczność jeszcze taka zła nie jest, ale nawet przy dobrej pogodzie wystarczy chwila nieuwagi i można komuś wjechać w tył, albo wymusić pierwszeństwo. Podsumowując, moim zdaniem godzina 20 jest optymalna do włączenia świateł

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, KapitanDuch said:

 

Ciekawe  czy  w 1.35 będzie  dodatek do Mercedesa 

Nie. DLC nie ma wspolnego z update (ale najpewniej w update dodaja ikony do tuningu jak co bylo DAF)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.