Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

39 minutes ago, elot360PL said:

Im chodzi o przedmioty które zdobywasz z eventów WOTRa, czyli durnostojki, malowania, ewentualnie tła. Wszystkie te rzeczy można w prosty sposób za pomocą edycji save'a przypisać do swojej ciężarówki, a skoro jest coś dostępne save editem to są też śmiałkowie tworzący mody na dużą skalę.

Przypominając czemu itemy z rynku są i tak istotne dla studia, 15% kwoty za którą sprzedałeś przedmiot na rynku idzie w 10% do Valve a w 5% do producenta danej gry. Teoretycznie z samego rynku można robić lepszą kasę niż z DLC, rynek się wciąż zmienia, działa, niektóre ceny są tak wywindowane że nie jedno DLC przewyższają już.

 

Pewnie póki to była naczepa Krone (Okresowo dostępna dla wszystkich) czy co tam jeszcze udostępniali (Udostępniali coś jeszcze kiedyś na tej zasadzie?) to pewnie aż tak ich to nie raziło.

Niektorzy jak slysza o tych nagrodach durnostojkach to az rezygnuja z proby robienia eventu :D Nie czuje sie urazony jako gracz ze jest to w modach jak bylem tym ze udostepnili ravena  (Ktorego nie mialem ale szanowalem tych ktorzy to zdobyli ) i dragona :P

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Niektorzy jak slysza o tych nagrodach durnostojkach to az rezygnuja z proby robienia eventu :D Nie czuje sie urazony jako gracz ze jest to w modach jak bylem tym ze udostepnili ravena  (Ktorego nie mialem ale szanowalem tych ktorzy to zdobyli ) i dragona :P

Czasami na durnostrojkach można trochę zarobić. Pamiętam że po evencie Big Sur trafiłem na pierdółke wartą ponad 10 zł, a z trwającego właśnie eventu zdobyłem jakiś model wart 8. Mi się to nie przydaje, samo malowanie wystarczy, a na pierdółkach można być trochę do przodu

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miko [PL] said:

Czasami na durnostrojkach można trochę zarobić. Pamiętam że po evencie Big Sur trafiłem na pierdółke wartą ponad 10 zł, a z trwającego właśnie eventu zdobyłem jakiś model wart 8. Mi się to nie przydaje, samo malowanie wystarczy, a na pierdółkach można być trochę do przodu

Jak policzysz czas jaki poswieciles na zdobycie tej pierdolki za 10 zl to Ci wyjdzie ze to gra nie wart swieczki :D za godzine opierania sie o lopate lepiej placa :P

Link to comment
Share on other sites

W grze głównym celem jest miłe spędzenie czasu, a nie zarabianie ale niektórzy o tym nie pamiętają...

Ja tam zarobiłem na jednym proporczyku ponad 20 złotych, nawet z aktualnego eventu wypadła mi ciężarówka za 10 złotych więc myślę, że naprawdę warto za samo granie dostawać takie prezenciki małe, bo będzie na jakieś DLC'ki czy inne.

  • Like 1
  • Upvote 2
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Jak policzysz czas jaki poswieciles na zdobycie tej pierdolki za 10 zl to Ci wyjdzie ze to gra nie wart swieczki :D za godzine opierania sie o lopate lepiej placa :P

Ale ja nie gram bo mi płacą. Gram dla frajdy z jazdy. Tak więc dyszka za zabawe w grze to nawet niezły wynik :P

  • Like 1
  • Upvote 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

W grze głównym celem jest miłe spędzenie czasu, a nie zarabianie ale niektórzy o tym nie pamiętają...

Ja tam zarobiłem na jednym proporczyku ponad 20 złotych, nawet z aktualnego eventu wypadła mi ciężarówka za 10 złotych więc myślę, że naprawdę warto za samo granie dostawać takie prezenciki małe, bo będzie na jakieś DLC'ki czy inne.

Uzyles slowa "zarobilem" czyli od razu byles nastawiony na korzysc materialna z tego a podobno nie grasz dla zarabiania ... Dla mnie wartosc kolekcjonerska i poswiecony czas jest wiecej warty i korzysci jakie plyna z sprzedazy takich rzeczy. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K?sacz said:

Coś jakoś skromnie dziś w Oslo jest. :P

Fakt +- 90 osób w Oslo (firma Polaris Lines) to nie to samo co 260 w okolicy Brukseli.

Kolejek porównywanych do poprzednich miejsc docelowych póki co nie ma. Pewnie dlatego, że część graczy korzysta z przeprawy promowej natomiast pozostali jadący standardową trasą 

i dokonujący wyboru parkowania na tzw.zielonej ikonce nie blokują wjazdu na firmę (do strefy bezkolizyjnej).

Oslo jednak (w mojej ocenie) przebija inne miasta eventowe jeśli chodzi o parkowanie. Dostrzec swój znacznik jest ciężko. W poprzednich miastach z racji sporej ilości graczy nie było to łatwe lecz w Oslo mam wrażenie, że niezależnie od sposobu parkowania (bezpieczne, skomplikowane) większość musi oddać ładunek w 2-3 miejscach.

 

Spoiler

:ph34r:

dsLPL3D.png

 

MjaT7uI.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K?sacz said:

Wreszcie Schwarzmüller do kupna będzie i duble w Niemczech i Holandii. :D

?? Kpina w MP... zakaz xD

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawy artykuł odnośnie Waszyngtonu: American Truck Simulator: journey's end który został opublikowany dzisiaj popołudniu.

Zawiera on sporo nowych zdjęć oraz filmik. Autor ma już dostęp do tego stanu:

Quote

Should say first that the Washington State code provided to me is early and very much work-in-progress – please bear that in mind when you see the screenshots and video in this post. I’m getting a sneak preview of what’s to come, not the experience of a completed build.

 

Najpierw powinienem powiedzieć, że kod stanu Waszyngton, który został mi dostarczony, jest wczesny i bardzo zaawansowany - proszę mieć to na uwadze, kiedy zobaczycie zrzuty ekranu i wideo w tym poście. Mam przedsmak tego, co ma nadejść, a nie doświadczenie ukończonej kompilacji. /tłum.

Czyżby to oznaczało, że w wersji 1.35 będziemy mogli i my gracze przemierzać szlaki Waszyngtonu:thinking:

 

Artykuł został znaleziony przez jednego z użytkowników forum scs: SCS General Discussion Thread

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarkON said:

Ciekawy artykuł odnośnie Waszyngtonu: American Truck Simulator: journey's end który został opublikowany dzisiaj popołudniu.

Zawiera on sporo nowych zdjęć oraz filmik. Autor ma już dostęp do tego stanu:

Czyżby to oznaczało, że w wersji 1.35 będziemy mogli i my gracze przemierzać szlaki Waszyngtonu:thinking:

 

Artykuł został znaleziony przez jednego z użytkowników forum scs: SCS General Discussion Thread

 

 

Wszystko okaże się w becie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.