Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

9 hours ago, HaQOfficial said:

Dlaczego SCS ma zmieniać coś pod MP ?

 

O, to, to. Dokładnie.

Ich MP nie interesuje, o czym wprost mówili nieraz.

A na singlu problemu nie ma

Czemu mieliby się w ogóle interesować tematem? 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2019 at 10:34 PM, Miko [PL] said:

Do każdego z 5 miast trzeba 10 ładunków dostarczyć, czyli tak naprawdę trzeba zrobić 50 kursów, po 10 do danego miasta

Nic nie trzeba...Pierwszy ladunek juuz dostarczony w Bratislawie i zaliczylo mi 2/5

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KapitanDuch said:

Jak ktoś ma problem z eventem to róbcie to na EU4 

 

Na EU1 też nie było źle, gry robiłem w sobotę rano.

No i zawsze jest jeszcze singiel - nie to by latać całą trasę na nim, ale jak już się utknie, zawsze można się zapisać, przeskoczyć na singla i skończyć tam.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem sumują się miasta (do Bratysławy jest tylko 9 zleceń)  kolejne miasta wystarczy po jednym zleceniu i są uznawane za zaliczone

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa sprawa, miałem ukończonych 9/10 zleceń, wszystkie dowiezione do Paryża, dzisiaj zrobiłem trasę z Pragi do Bratysławy, jako że teraz tylko tam są generowane eventowe naczepy jednak nie zaliczyło mi tego zlecenia jako 10. Wychodzi na to że teraz nie mam możliwości ukończenia eventu bo nie zrobiłem wszystkich 10 zleceń do Paryża w weekend?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MATAMET said:

Ciekawa sprawa, miałem ukończonych 9/10 zleceń, wszystkie dowiezione do Paryża, dzisiaj zrobiłem trasę z Pragi do Bratysławy, jako że teraz tylko tam są generowane eventowe naczepy jednak nie zaliczyło mi tego zlecenia jako 10. Wychodzi na to że teraz nie mam możliwości ukończenia eventu bo nie zrobiłem wszystkich 10 zleceń do Paryża w weekend?

Jak zaczynałeś z Pragi, to drugi raz ci Pragi nie zaliczy. Musisz to 10 zlecenie zrobić z miasta z którego jeszcze nie jechałeś. Przynajmniej takie jest jedyne logiczne wytłumaczenie

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K?sacz said:

Ten kontener jest chyba taki sam jak w ETS2. :P

Nie wiem co ty narzekasz ze kopia i wklej.. Niby zabudowa jest sam w US jak w EU..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miko [PL] said:

Jak zaczynałeś z Pragi, to drugi raz ci Pragi nie zaliczy. Musisz to 10 zlecenie zrobić z miasta z którego jeszcze nie jechałeś. Przynajmniej takie jest jedyne logiczne wytłumaczenie

Tu bardziej chodzi o to że SCS nie zrobił zlecenia Bratysława>Bratysława przez co nie mogę wykonać ostatniej, dziesiątej dostawy właśnie z tego miasta.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, WooQash said:

Tfppi5S.png

Kolejna aktualizacja MP, która nie mogła zawierać tego jakże wyczekiwanego elementu czyli zmiany kicka za światła z 16 na 19... Do świąt Bożego Narodzenia chyba będziemy czekać za tym... a śniegu nie ma od 1,5 miesiąca na serwerach...

 

Może developerzy biorą przykład z Europy gdzie jest obowiązek jazdy z włączonymi światłami mijania, albo bawią się w swoją małą UE xD :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.