Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

8 minutes ago, Sikorsky' said:

Może mają jakieś prace. Takie komentarze są zbyteczne, ale typowe dla Polaków, którzy tylko umieją narzekać. 

Odezwał się mądry. Napisałem to, bo patrząc na obecną sytuację, troche to podejrzane że nagle wywaliło serwer. Bardziej zbyteczny jest twój, bo nic do tematu nie wnosi.

A koledze @MarkON dziękuje za sprostowanie

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 9Etihad5 said:

Tak. Kolega w firmie dostal 3 dni za ramming ale co najlepsze ze on tylko sie zbliżył do gostka przed nim i jak ten przed nim gwałtownie zahamowal (a tych swiatel nawet nie widać) to tylko go dotknął i cyk 3 dni. Uwierz mi on jest ogarniętym kierowcą i pilotem i ten ban jest absurdalny

to jak on jest takim ogarniętym kierowcą to powinien wiedzieć że zbliżenie się jest za niebezpiecznie i lepiej się nie zbliżać 

Link to comment
Share on other sites

Przejechałem się na MP z tym nowym eventem...

1. Jazda w korkach przy 300 osobach na tabie to żadna przyjemność... nie wiem czy jest ktoś kto osiąga 30 stałych FPSów tam, ale większość ma poniżej 10 i jakakolwiek jazda to porażka... Po za tym ciągły krzyk na CB Radiu, ciągły spam na czacie, ciągle ktoś kogoś obraża, bo mu wjechał...

2. Brak synchronizacji naczep (po 24 godzinach od wprowadzenia nadal) powoduje dodatkowe problemy, że ludzie się przepychają wjeżdżając w innych albo wystrzeliwują w powietrze, co z ładunkiem z WoTr wiadomo jak się kończy... Możesz pisać ile wlezie, ale znajdzie się koleś co ma to w nosie i będzie to robił celowo albo nieświadomie, chociaż kto nie zna angielskiego w formie "kali jeść, kali pić"?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, WooQash said:

Przejechałem się na MP z tym nowym eventem...

1. Jazda w korkach przy 300 osobach na tabie to żadna przyjemność... nie wiem czy jest ktoś kto osiąga 30 stałych FPSów tam, ale większość ma poniżej 10 i jakakolwiek jazda to porażka... Po za tym ciągły krzyk na CB Radiu, ciągły spam na czacie, ciągle ktoś kogoś obraża, bo mu wjechał...

2. Brak synchronizacji naczep (po 24 godzinach od wprowadzenia nadal) powoduje dodatkowe problemy, że ludzie się przepychają wjeżdżając w innych albo wystrzeliwują w powietrze, co z ładunkiem z WoTr wiadomo jak się kończy... Możesz pisać ile wlezie, ale znajdzie się koleś co ma to w nosie i będzie to robił celowo albo nieświadomie, chociaż kto nie zna angielskiego w formie "kali jeść, kali pić"?

Akurat przy tym ewencie prosi sie o to by NC bylo w calym miescie

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, K?sacz said:

Łooo matko, namęczyłem się z tym 10 zleceniami z eventu żeby dostać tylko jakąś głupią czapkę. :D Nieźle

Bo źle przeczytałeś co trzeba zrobić, ten event jest rozłożony  w czasie 5 dostaw trzeba dostarczyć do różnych miast w których się odbywają zawody.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miko [PL] said:

Do każdego z 5 miast trzeba 10 ładunków dostarczyć, czyli tak naprawdę trzeba zrobić 50 kursów, po 10 do danego miasta

Different destinations: 0/5 (deliver all 10 ETRC cargo trailers to unlock this goal)

GOAL: Using external contracts, complete deliveries with all 10 ETRC cargo trailers. For an additional reward, complete a minimum of one delivery to at least 5 different destinations.

  • Like 2

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanie z czapy, a może akurat ktoś będzie wiedział o co z tym chodzi. Chcę sobie wziąć ładunek z tego eventu, konto normalnie połączone z world of trucks od x czasu itd. w momencie kiedy już go potwierdzę i jadę go odebrać pojawia mi się dwukrotnie komunikat o utracie połączenia z WoT, po czym wyskakuje powiadomienie: "błąd wewnętrzny, zawieś zlecenie i spróbuj później". Próbowałem już różnych rzeczy, ale niestety nic nie pomogło, może ktoś ma protipa?

 

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

To wydarzenie w Paryżu to tragedia, administracja nie potrafi tego ogarnąć... Szkoda czasu by robić event na multi, wiele ludzi są nie słusznie wyrzucani z serwera. Np. jechałem przez ten korek 30 min i na zjeździe jedno pasmowym ktoś mnie próbował wyprzedzić przez awaryjny, ale po napisaniu prośby na czatcie do admina by to zobaczył, co ? zostałem wyrzucony z serwera. Dziękuje za takie ogarnięcie...

 

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ugi2121 said:

To wydarzenie w Paryżu to tragedia, administracja nie potrafi tego ogarnąć... Szkoda czasu by robić event na multi, wiele ludzi są nie słusznie wyrzucani z serwera. Np. jechałem przez ten korek 30 min i na zjeździe jedno pasmowym ktoś mnie próbował wyprzedzić przez awaryjny, ale po napisaniu prośby na czatcie do admina by to zobaczył, co ? zostałem wyrzucony z serwera. Dziękuje za takie ogarnięcie...

 

Zwłaszcza robienie to na EU2 to samobójstwo w biały dzień

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, KRAZ [PL] said:

Different destinations: 0/5 (deliver all 10 ETRC cargo trailers to unlock this goal)

GOAL: Using external contracts, complete deliveries with all 10 ETRC cargo trailers. For an additional reward, complete a minimum of one delivery to at least 5 different destinations.

Czyli żeby to odblokować, muszę dostarczyć 10 ładunków do tego pierwszego miasta, czy po prostu 10 ładunków gdziekolwiek?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Fajno said:

Ciekawe jak jutro będzie wyglądać Bratysława :D  Korek od Wiednia chyba będzie się zaczynał :lol:

Predzej nie, korek od granicy, od Brna bo ladunki wiekszosc sa z Niemiec przez Prage

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Fajno said:

Ciekawe jak jutro będzie wyglądać Bratysława :D  Korek od Wiednia chyba będzie się zaczynał :lol:

Bardzo możliwe patrząc na olbrzymie zainteresowanie graczy eventem: w Paryżu na eu1 i 3 koło 200 osób na eu2 ponad 400.

Dodatkowo na liście miast gdzie dostępne są ładunki jest ... Bratysława - o ile nie zostanie to zmienione to zapowiada się kuriozalna trasa eventowa Bratysława-Bratysława przez co może być totalny paraliż w samym centrum miasta:mellow:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MarkON said:

Bardzo możliwe patrząc na olbrzymie zainteresowanie graczy eventem: w Paryżu na eu1 i 3 koło 200 osób na eu2 ponad 400.

Dodatkowo na liście miast gdzie dostępne są ładunki jest ... Bratysława - o ile nie zostanie to zmienione to zapowiada się kuriozalna trasa eventowa Bratysława-Bratysława przez co może być totalny paraliż w samym centrum miasta:mellow:

Mam nadzieję, że podmienią Bratysławę na Paryż. Powinni to raczej przemyśleć. W Bratysławie i tak już bez tego będzie trudniej niż w Paryżu, bo jest mniejszym miastem.

Link to comment
Share on other sites

Bo trochę było by idiotyczne zrobić trasę 2km ? 
W porywach do 100 gdyby nawet docelową firmą miała być tree et

 

  • True Story 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.