Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

175+ w Paris...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, 9Etihad5 said:

@MarkON @Aves @[RT] Trybcio86 - Ja tam i tak na EU3 robie więc spokojnie :D Powodzenia

wlasnie wyszedlem z eu 3 30 m przed rozladunkiem ! poki nie wyjdzie update tych nowych naczep na mp nie ma sensu stac i uszkadzac ladunku bo standardowa firanka jest krotsza niz eventowy trailer. Przez to potrafia cie zepchnac z drogi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

from Prague: Buggyra Racing - Adam Lacko + Oliver Janes 
from Mannheim: Team Hahn Racing - Jochen Hahn
from Stuttgart: Team Schwabentruck - Stephanie Halm
from München: Truck Sport Lutz Bernau - Antonio Albacete
from Berlin: Reboconort Truck Racing Team - Eduardo Rodrigues
from Bremen: SL Trucksport - Sascha Lenz   - MAN
from Köln: Team Reinert Racing - René Reinert   - MAN
from Bratislava: Tankpool 24 Racing - Norbert Kiss   - Mercedes
from Frankfurt am Main: Don't Touch Racing - André Kursim
from Amsterdam: EK Truck Race - Erwin Kleinnagelvoort   - Scania?

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gracekch said:

Najlepiej robic na singlu bez sensu stac w korku na multi i tracic czas

 

Czy właśnie wszyscy jak tu jesteśmy w tryb :tmp: gramy po to, aby od czasu do czasu postać w jakimś korku ? Sam ostatnio kolego wspomniałeś cyt. ,,Nie podoba się, nie graj". Mi osobiście dużo przyjemniej stojąc w korku stało się w ATS-ie podczas eventu Big Sur. Co do obecnego eventu, który jest w ETS-ie już nie stoi się tak przyjemnie jak tam. Nie wiem od czego jest to zależne, ale nasza wirtualna społeczność :tmp: podczas eventu w ATS-ie zachowuje się zupełnie inaczej  niż w ETS-ie, a szkoda :angry::unsure:

 

8 hours ago, 9Etihad5 said:

Ale zauważcie to jak było to w przypadku świątecznego eventu. Tam każdy widział świateczne naczepy i było wszystko ok. A dzisiaj? zbliżasz się do kogoś i nawet jak go nie dotykasz to widzisz jak tego przed tobą spycha.. 

 

 

  @9Etihad5  Wszystko przez to, że tak jak zauważył Trybcio naczepa eventowa jest nie co dłuższa. Wszystko przez to, że ,,nosek"  naszego trucka na lawecie lekko wystaje po za nią.  Z jeden strony fajnie, że został dodany kolejny ładunek, który nie jest ideolo wpasowany na naczepie. Natomiast z drugiej strony już nie tak fajnie, kiedy stojąc w  korku do rozładunku w Paryżu ktoś kto za blisko podjeżdża do  naszego zderzaka naczepy popycha nas do przodu, albo wpycha pod naczepę osoby nas poprzedzającej. Zawsze można napisać na czacie lub wysłać pm-kę z prośbą (jak to napisał dziś jeden z game moderatorów przy wykikowaniu mnie z gry,,ramming [pushing]"), aby nas nie popychał.

Link to comment
Share on other sites

@Spat91 tylko zauważ że za takie pierdoły są też bany co moim zdaniem są absurdalne. No sory ale skad gracz ma wiedzieć jak może zbliżyć się do kogoś skoro nie widzi jego (Jak to nazywasz "Noska") i przez przypadek go popchnie czy leciutko w niego wjedzie. Sam wiele razy tak dostałem ale oni przepraszali na czacie i było ok cofnęli i starali się dalej trzymać dystans. Nawet jeśli coś się stanie to dlaczego jest od buta dawany ban a nie kick? No sory jesteśmy ludźmi i każdy popełnia błędy nawet te drobne no ale bez przesady żeby komuś niszczyć na 3 dni grę szczgólnie jak była promocja i sporo pieniędzy poleciało w błoto. 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kobi20 said:

Zauważyłem że kilka miast jak Mannheim lub Frankfurt zostały odnowione. Nie pamiętam żeby odnawiali Centrum/Południe Niemiec i do tego drogi są takie jak wcześniej

Wszystkie miasta w Niemczech zostały odnowione w aktualizacji 1.32 i niektóre drogi w centrum i na południu też.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie eventu, niech ktoś mi wyjaśni na czym polega te 5 dostaw do różnych miejsc docelowych. Może coś źle robię, nie wiem. 

Zrobiłem 10 dostaw z podanych miast i teraz co w takim wypadku dalej?

Wykonałem dostawę ciężarówki do Paryża jeszcze raz i dalej nic.

Ktoś, coś?

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

jak zrobiłeś 10 dostaw do Paryża, to czekasz na poniedziałek i robisz to samo do Bratysławy

  • Thanks 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BTS] Duch said:

jak zrobiłeś 10 dostaw do Paryża, to czekasz na poniedziałek i robisz to samo do Bratysławy

No tu jest duze niedomowie znow ze trony scsu bo nikt do konca nie wie jak to prawidlowo wykonac :) Event bedzie mial ok 15 miejsc rozladunku wiec moze chodzi o to by dostarczyc po jednym do kazdego z nich i uzyskac np w ten sposob 10 dostaw ? Mozna tak jak mowisz Ty. Lepsze nagrody z eventu sa za dostarczenie ladunkow go pieciu roznych miejsc ale nie ma napisane w jakiej ilosci.

 

Takie cos znalazlem na stronce WOT "Different destinations: 0/5 (deliver all 10 ETRC cargo trailers to unlock this goal)" 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

@9Etihad5 jakie bany? Jak słyszę, że ludzie omijają te korki i nikt specjalnie z tym nic nie robi, to o jakich banach my rozmawiamy?

Tak. Kolega w firmie dostal 3 dni za ramming ale co najlepsze ze on tylko sie zbliżył do gostka przed nim i jak ten przed nim gwałtownie zahamowal (a tych swiatel nawet nie widać) to tylko go dotknął i cyk 3 dni. Uwierz mi on jest ogarniętym kierowcą i pilotem i ten ban jest absurdalny

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Miko [PL] said:

Serwer EU4 wyłączony do 23.00. Ciekawe czy naprawde coś mają na nim do roboty, czy może chcą większego syfu na EU2 i EU3...

 

Być może ma to związek z trwającymi eventami (podobna sytuacja miała miejsce niedawno gdy był konwój TMP staff). Wtedy również nie było możliwości jazdy na eu4.

Spoiler

z5TeWSG.png

Cóż pozostaje mieć nadzieję, że są to przejściowe problemy :tmp: gdyż serwer eu4 jest ważny dla niewielkiej ale jednak części społeczności i powinien on być dostępny tak jak pozostałe serwery(eu1,2,3).

Brak kolizji na nim powoduje, że bez obaw uczestniczyć w rozgrywce wieloosobowej mogą początkujące osoby jak i te, które z racji problemów sprzętowych czy niestabilnego internetu nie chcą sprawiać problemów innym (lagi itd.). Eu4 jest też dobrym miejscem do robienia zdjęć gdyż nie ma obaw o blokowanie wiaduktu, tunelu itd. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.