Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Krótka piłka @mwl4 kiedy w końcu zostanie zmieniony kick za światła, bo to już przeginka żeby o 16 kickowało za brak świateł. Nie wiem który raz dostałem za to kick'a bo czasami mam wyłączony czat i nie widzę tych cholernych informacji. Ile można czekać? PONAD MIESIĄC temu zima została wyłączona!

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, K?sacz said:

No ale w niektórych zwiastunach grafika jest ok a w niektórych taka słaba. Zobacz na zwiastun premierowy Beyond of The Baltic Sea, jest gorsza i zwiastun Krone. Jest lepsza. ;P

 

Te filmy są nagrywane chyba przez różne osoby/na różnych PC, niektóre są na wysokim bitrate w 60fps i 1080p a niektóre mają jakieś dziwne paski po bokach jakby nagrywali w proporcjach 4:3.

 

@[RT] Trybcio86 Przerobione Czechy nie są oficjalnym projektem a zwykłą zabawą w edytorze jednego z pracowników SCS. Nie jest potwierdzone że kiedykolwiek będą w podstawce gry, ba, sam twórca na forum SCSu pisał o tym że będzie to w postaci modu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MATAMET said:

 

Te filmy są nagrywane chyba przez różne osoby/na różnych PC, niektóre są na wysokim bitrate w 60fps i 1080p a niektóre mają jakieś dziwne paski po bokach jakby nagrywali w proporcjach 4:3.

 

@[RT] Trybcio86 Przerobione Czechy nie są oficjalnym projektem a zwykłą zabawą w edytorze jednego z pracowników SCS. Nie jest potwierdzone że kiedykolwiek będą w podstawce gry, ba, sam twórca na forum SCSu pisał o tym że będzie to w postaci modu.

Ten filmik wrzucal @HaQOfficial iwec on najlepiej bedzie zorientowany w tym temacie :) O ile mnie pamiec nie myli chyba wrzucal go przy teacie liftingu terenow z podstawki. Zazwyczaj nikt tu nie promuje filmikow z modyfikacji wiec uznalesm ze cos jestna rzeczy ;)

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Trybcio86

Masz na myśli ten filmik: Personal mod, trying out editor tool ? Bo jeśli tak to co napisał MATAMET powinno ci wyjaśnić sytuację z przebudową Czech.

Natomiast tutaj jest temat tej mapy na forum scs: [WIP] MTCougar's Czech Republic rebuild więc niestety na przebudowę tych terenów ze strony SCSu jeszcze poczekamy.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MATAMET said:

To trochę bardziej skomplikowane niż Ci się wydaje, tak czy inaczej, sam autor potwierdził że to mod. Tyle.

No samo dementi autora nastapilo po kilku miesiacach z tego co teraz widze :) Wiec dzieki za wyprostowanie tej sprawy i wyprowadzenie mnie z bledu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Moze zostana przebudowane po cichu tak np francja ? Skoro nawet czechy przebudowuja to moze sie szykowac lifting poludniowej czesci po nowe dlc. Nie widomo co takiemu scsowi do glowy strzeli :D

SCS nie przebudowuje Czech, robi to po prostu ich pracownik i nie ma to związku z pracą samego studia (Chociaż widzę że Matamet już ci to wytłumaczył).

Francja została przebudowana żeby nie odstępowała jakościowo od reszty kraju, tak samo zrobiono z Włochami i z tego też powodu gdy dodawali Pecz i Segedyn do Węgier wykorzystywali assety z Going East. Tak więc żadnej przebudowy Węgier się nie spodziewaj dopóki SCS nie skończy Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

Francja została przebudowana żeby nie odstępowała jakościowo od reszty kraju, tak samo zrobiono z Włochami i z tego też powodu gdy dodawali Pecz i Segedyn do Węgier wykorzystywali assety z Going East. Tak więc żadnej przebudowy Węgier się nie spodziewaj dopóki SCS nie skończy Niemiec.

Rozmawiamy tu czysto teoretycznie bo jeszcze nie ma podanych panstw ktore wejda w sklad nowego dlc i ile ich bedzie. Nie twierdze kategorycznie ze wegry dostana lifting ( jak niemcy ) ale istnieje taka mozliwosc ( nawet jsli niewielka ) bo klimaem krajobrazu wegry zblizone sa do tych rumunsko bulgarski :) 

Ta wieza na trailerze przypomina klasztor na wegrzech i tez jest usytuowana na gorze ;) 

pannonhalma-opactwo-z-miastem-w%C4%99gry

Link to comment
Share on other sites

Parę lat temu, kiedy ty coś gadałeś o półwyspie Iberyjskim a SCS nie powiedział dosadnie które tereny robi, ja powiedziałem że tworzą Włochy opierając się na całkiem dobrym źródle. Możesz mi nie wierzyć, możesz nadal błądzić po mapie jak masz w zwyczaju. Chociaż jak mniemam że gdyby przyszedł HaQ i on powiedział dokładnie to samo co ja wyżej to dopiero jemu byś uwierzył.

 

Nie mniej jednak próbuj dalej, może kiedyś chociaż się zbliżysz do prawdy.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

Parę lat temu, kiedy ty coś gadałeś o półwyspie Iberyjskim a SCS nie powiedział dosadnie które tereny robi, ja powiedziałem że tworzą Włochy opierając się na całkiem dobrym źródle. Możesz mi nie wierzyć, możesz nadal błądzić po mapie jak masz w zwyczaju. Chociaż jak mniemam że gdyby przyszedł HaQ i on powiedział dokładnie to samo co ja wyżej to dopiero jemu byś uwierzył.

 

Nie mniej jednak próbuj dalej, może kiedyś chociaż się zbliżysz do prawdy.

Troszeczke poszperalem na forum i znalazlem fragment rozmowy naszej o polwyspie iberyjskim ale nie w takim kontekscie o ktorym ty mowiesz. "Wydano Going East to dlaczego nie mogli zamiast tak niepotrzebanej francji zrobic going west i wrzucic tam hiszpanie potrugalie i owa rozszerzona francje " Widzisz obecnie tworzenie kilku panstw wchodzi scsowi w krew :) Z mapowymi dlc to kiedys wrzucalem mape z szlakiem drog na wlochach ktore byly w plikach gry i chyba wtedy udalo mi sie potwierdzic to co mowily te twoje pewne zrodla ( z tego co pamietam a mape mam do dzis)  "Błądzić jest rzeczą ludzką" ale nie fajnie jest sie madrzyc gdy ma sie wiedze nie dostepna dla przecietnego gracza.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.