Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

29 minutes ago, KapitanDuch said:

Sądząc po tej focie w tym linku poniżej to widać ze 2 częśc odświeżania Niemiec naprawdę będzie udana . Również pod mostem widać nowy typ naczepy , który zostanie dodany w 1.35

http://eurotrucksimulator2.info/pl/z-mapowych-zajawek-scs-software/

Co sądzicie o tym?

Mógłbyś sprecyzować co masz na myśli pisząc o nowym typie naczepy? Które zdjęcie zwróciło twoją uwagę?

Czy chodziło Ci o poniższy typ naczepy, który został dodany już dawno (bodajże przy dodatku Skandynawii):

 image.png.501130ea01b3ba8146ae7628b94f7cd7.png w malowaniu włoskiej firmy 350?cb=20181111070337, które pojawiło się wraz z DLC Italia ?

Spoiler

q1Yq2I4.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa, merytoryczna analiza przyszłych możliwych DLC mapowych do ETS 2: http://eurotrucksimulator2.info/pl/dokad-potem-nasza-analiza/

Według mnie niezła choć osobiście nie rozdzielałbym Bałkanów w ten sposób gdyż wielokrotnie pojawiały się informacje od pracowników SCS również szefa Pavla Sebora czy to na forum.scs czy w udzielonych wywiadach, że najbliższe DLC mapowe będzie wielkie i że to prawdopodobnie największy projekt do tej pory.

Należy pamiętać, że dopóki nie otrzymamy oficjalnych informacji ze studia SCS Software to wszystko tylko przypuszczenia jednak często uzasadnione zdjęciami zwiastunami, które co jakiś czas udostępnia studio.

Link to comment
Share on other sites

46556762514_64fc561ddb_o.png

 

Kierowany postem @MarkON postanowiłem odnaleźć swoje dawne przypuszczenia i je też tutaj opublikować. W pewnej mierze zgadzam się z autorem artykułu, jednakże nie w każdej kwestii.

 

Po pierwsze: Mołdawia. Kraj, jak zostało w tekście wspomniane, postsowiecki, a jednocześnie dosyć bliski kulturowo Rumunii. Na mojej mapie jest on zaznaczony w kratkę. Co to oznacza? Mógłby się ukazać w DLC z Bułgarią, Rumunią i europejską Turcją, a także z Ukrainą i Białorusią. Mógłby być częścią składową obu tych DLC tzn. kupujesz samą Ukrainę itp. - masz też Mołdawię, kupujesz Rumunię itp. - masz Mołdawię. Jest też opcja, że w ogóle by się ten kraj nie pokazał w DLC. Do tego pozostaje kwestia Naddniestrza. Z tego powodu na tą chwilę najbardziej prawdopodobna jak dla mnie opcja to albo Rumunia, albo w ogóle.

 

Po drugie: kraje postsowieckie. Na mapie pokazałem całą Ukrainę, Białoruś oraz rosyjskie obwody przyległe do Białorusi. Na tą chwilę odłączyłbym ze względu na niejasną sytuację polityczną wschodnią Ukrainę oraz Krym. A zatem: czemu jeszcze Rosja? Otóż byłby to moim zdaniem dobry kierunek rozwoju Rosji, jaką mamy obecnie. Jednocześnie nie zahaczyłem o Moskwę i obwody przyległe z powodu gigantycznego rozmiaru DLC. Moskwa i tak dalej zostały zaznaczone na mapie kolorem "kawy z mlekiem" (?). Takie DLC jako osobne byłoby znacznie lepsze, ponieważ miałoby połączenie jednocześnie z ww. DLC BY+UA oraz BTBS.

 

Po trzecie: Bałkany. Bałkanów bym nie dzielił, tak jak to jest w artykule. Dlaczego? Wszystkie te kraje (a w zasadzie obszar, jaki miałoby takie DLC objąć) mają powierzchnię niewiele większą do proponowanego DLC Rumunia itp. - zaledwie kilkanaśnie tysięcy kilometrów kwadratowych więcej, co daje przyrost o ok. 3,5%. Pamiętajmy, że Grecja to w znacznej mierze małe wysepki, których SCS raczej by nie robił (ew. Kreta).

 

Po czwarte: Bałkany Wschodnie. Mówiąc o Bałkanach Wschodnich, mam na myśli właśnie Rumunię, Bułgarię oraz europejską Turcję, a także Mołdawię, o której się wypowiedziałem wyżej. Tutaj oprócz tego kraju zgadzam się w pełni z autorem

 

Po piąte: wyspy na północy. Tutaj oprócz Irlandii, Islandii i Wysp Owczych dodałbym jeszcze Irlandię Północną, północną Szkocję z przyległymi wyspami, Wyspę Man oraz Guernsey i Jersey, by to DLC miało jakieś sensowne rozmiary.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Francja? 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

5CHnI6q.jpg

 

Tak 100% Mercedes, ewidentnie widać :P 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, WooQash said:

Jezu co to za statek kosmiczny... Ktoś to robi te DLC tuningowe musi mieć bujną wyobraźnię...

Czyli tak jak myślałem, tuning pack do MAN'a "wkrótce"...

Spokojnie jak kiedys zaczna wydawac tuning packi do atsa to tam dopiero  jest pole do popisu :) 

Link to comment
Share on other sites

Jakoś mnie te lusterka zmyliły i od razu o MAN'ie pomyślałem, także wybaczcie. Nie zmienia to faktu... KTO TAK TUNINGUJE SWOJEGO MERCEDESA? Scania lub Volvo jeszcze bym zrozumiał, ale Mercedesy nie są tak bardzo tuningowalne, więc takie koszmarki jak ten wyżej to sorry. Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo brakuje możliwości dodania obrysówek po bokach tylnych lamp przy zwykłej konfiguracji. Można to zrobić tylko przy tych bardziej tuninogwalnych, ale ja osobiście nie lubię tych tuningowalnych, więc kółeczko się zamyka.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [RT] Aro32 said:

To zgłoś się do SCS i zrób lepsze skoro taki mądry jesteś po za tym tunning PACK do MAN sobie poczekamy 

 

Daruj sobie takie teksty. Nie podważam jakości wykonania tylko ogólny wygląd, który jeśli mi ktoś znajdzie 10 ciężarówek, które korzystają z czegoś podobnego to stawiam piwo...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak wiadomo nie wszystko każdemu musi się podobać. Cały nasz wspaniały świat tak jest właśnie zrobiony, że to co się podoba jednemu nie koniecznie musi przypaść do gustu drugiemu. Po raz kolejny jednak jako argument wśród "tych drugich" pada częstotliwość występowania danej rzeczy. Co do prawdziwości tego argumentu jak zwykle nie ma czego zarzucić. Warto jednak zastanowić się jaka to gra (w sensie ETS2) kreuje się w poglądach wielu jej fanów:
- jest ogólna zgoda na dodawanie nowych terenów
- jest ogólna zgoda na dodawanie nowych ciężarówek, chociaż te nie najlepsze zostają ostro "zjechane"
- jest ogólna zgoda na transporty ponadgabarytowe (ciekawe, bo to do najczęstszych rzeczy w świecie realnym jednak nie należy)
- jest hejt na dodawanie samochodów osobowych (jak mniemam jest to pokłosie tego, że przy kontakcie z zestawem ciężarowym bez szwanku może wyjść tutaj ten pierwszy ;-P )
- jest hejt na różnego rodzaju niestandardowe konfiguracje typu ciągnik balastowy plus firanka (znowu pojawiają się tu argumenty co do częstotliwości występowania)

Ja osobiście zastanawiam się tylko czy nie łatwiej jest jednak znaleźć na drodze stuningowanego Mercedesa niż transport lokomotywy?  Może ten argument co do występowania to taki trochę klucz wytrych, aby podbudować tylko subiektywny argument, że to mi się po prostu nie podoba.

 

A same światełka w Mercedesie mi tam się akurat podobają. :D

 

--

Pozdrawiam

karol_domag

Coffee-Spedition

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, WooQash said:

Nie podważam jakości wykonania tylko ogólny wygląd, który jeśli mi ktoś znajdzie 10 ciężarówek, które korzystają z czegoś podobnego to stawiam piwo...

 

Raczej nie znajdzie bo takiego kosmicznego tuningu ciągnika to chyba nikt nie robi. Osobiście mi się nie podoba taki zestaw lamp.

Ciężarówka ma wyglądać jak ciężarówka i można ją trochę ozdobić, ale nie do przesady. To tutaj wygląda jak tył jakiegoś pojazdu kosmicznego z przyszłości. :P:D

 

Co do Mana,  nie dawno został wydany więc dodatki pewnie do niego pojawią się ale w odległej przyszłości.

Ja chciałbym zobaczyć Tuning Packa do Volvo i pewnie było by wielu zainteresowanych takim dodatkiem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla SCS pracowało/pracuje wielu ludzi co tworzyli modyfikację do ETS2,  ale jak to zwykle bywa wiele poprawek co zaprezentowali zostało wrzucone w kosz, może temu RJL lub OHAHa uda się wepchnąć poprawki i modyfikację ciężarówek do gry.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, [C-S] karol_domag said:

Ja osobiście zastanawiam się tylko czy nie łatwiej jest jednak znaleźć na drodze stuningowanego Mercedesa niż transport lokomotywy? 

O, to, to... 100% racji.

 

 

A dodatki NIE MUSZĄ się podobać. To jest dodatkowy WYBÓR w konfiguracji ciężarówek, a nie obowiązek. Nie chcesz, nie montujesz, nikt z lufą przy skroni nie zmusza. Jeździsz tym czym lubisz.

Innym może się spodobać i oni se zamontują. Świat się od tego nie zawali, oczy nie wypadną Ci gdy będą Cię mijać itp. 

 

 

Co zaś do domysłów, to szkoda, ze Merc. Ja również należę do grupy czekającej na tuning pack do Volvo, bo z niego przynajmniej kiedyś skorzystam - z Mercedesowskiego pewnie NIE.

Do tej pory zgadywałem, że pierwszy będzie TuningPack do MANa, bo był robiony i pewnie przy okazji i tak przygotowali się na taki dodatek. Ale zdjęcie zdaje się rozwiewać wątpliwości. 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.