Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Panowie,

 

Czy ktoś może orientuje się co zawiera pobrana dzisiaj przeze mnie aktualizacja launchera Truckersmp?

Trzy dni temu grałem bez problemu. Dzisiaj chciałem powrócić do grania i pobrałem automatyczną aktualizację launchera.

 

Teraz po wejściu do Gry otrzymuję komunikat:

"You have been kicked form the server. Reason: Detected modified tailer acessories, disable modifications."

 

Problem w tym że nie posiadam włączonych modyfikacji, ani nawet żadnej własnej naczepy podpiętej czy w garażu.

Ostatnim razem taki komunikat powodowało zmodyfikowane wnętrze Volvo na własne. Lecz w momencie wystąpienia tego komunikatu zmodyfikowano też regulamin i zabroniono modyfikowania wnętrza. Rozumiem - usunąłem modyfikację i wszystko śmigało spowrotem. Teraz jednak nie widzę ani zmiany w regulaminie, ani informacji że coś zostało zakazane, ani też za bardzo przyczyny w postaci jakiejś modyfikacji u mnie.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SVers said:

Panowie,

 

Czy ktoś może orientuje się co zawiera pobrana dzisiaj przeze mnie aktualizacja launchera Truckersmp?

Trzy dni temu grałem bez problemu. Dzisiaj chciałem powrócić do grania i pobrałem automatyczną aktualizację launchera.

 

Teraz po wejściu do Gry otrzymuję komunikat:

"You have been kicked form the server. Reason: Detected modified tailer acessories, disable modifications."

 

Problem w tym że nie posiadam włączonych modyfikacji, ani nawet żadnej własnej naczepy podpiętej czy w garażu.

Ostatnim razem taki komunikat powodowało zmodyfikowane wnętrze Volvo na własne. Lecz w momencie wystąpienia tego komunikatu zmodyfikowano też regulamin i zabroniono modyfikowania wnętrza. Rozumiem - usunąłem modyfikację i wszystko śmigało spowrotem. Teraz jednak nie widzę ani zmiany w regulaminie, ani informacji że coś zostało zakazane, ani też za bardzo przyczyny w postaci jakiejś modyfikacji u mnie.

 

Pozdrawiam

Dzisiaj żadnej aktualizacji nie było. Była wczoraj około 21.00, ale to były przygotowania do Real Operations. Możliwe że coś się zmieniło, albo przypadkowo coś namieszali w ustawieniach

Link to comment
Share on other sites

Na pewno coś się zmieniło, Kolega z VSki miał edytowane savy (lubi mieć silnik 730-750KM a nie koniecznie chciał tylko Volvo i Scanią oraz lubi czasem sobie czas przedłużyć na zleceniu). I też się wkurza. Więc chyba zaczęło wykrywać grzebanie w savach.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, roweroraffi said:

Na pewno coś się zmieniło, Kolega z VSki miał edytowane savy (lubi mieć silnik 730-750KM a nie koniecznie chciał tylko Volvo i Scanią oraz lubi czasem sobie czas przedłużyć na zleceniu). I też się wkurza. Więc chyba zaczęło wykrywać grzebanie w savach.

Dziwne u nas daf 730 wchodzi na mp normalnie, co wykrywa to mody lokalne

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, [BTS] Duch said:

Dziwne u nas daf 730 wchodzi na mp normalnie, co wykrywa to mody lokalne

 

Tak mody lokalne przestały działać.

Trochę się dziwię, bo w zeszłym roku na stronie w treści jednego z newsów poszła informacja że zabrania się modyfikowania lokalnie tych największych elementów typu Wnętrze, Kabina, Podwozie, Dźwięk itd.

Natomiast dozwolone były podmianki typu inny telefon czy kubek zamiast oryginalnych. W tym momencie automatycznie idzie kick za jakikolwiek mod lokalny.

Nigdzie jednak nie znalazłem informacji że regulamin uległ zmianie.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście mam wrażenie, że może to mieć związek z Real Operation v6. Na tymże serwerze były dostępne takie pojazdy jak karetka, wóz strażacki oraz VW Transporter jako pilot od Special Transport. Były również dwa nietypowe ładunki jak zielona lokomotywa oraz zielona węglarka do niej. Wydaje mi się, że modyfikacje zostały zablokowane na czas tego eventu aby ludzie nie śmigali powyższymi pojazdami, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie. Na dniach się okaże po aktualizacji usuwającej te pojazdy czy wszystko wróciło do normy. Nie mniej ponownie piętnuję formę aktualizacji... sobota wieczór, serwer EU#2 i EU#3 po 200 osób w kolejce, przez około godzinę nie szło dostać się na serwery jak się wszyscy rzucili. Mam tylko nadzieję, że po tym co się stało wyciągną lekcję, bo zamiast wydać szybką aktualizację na 5 minut doszło do godzinnego wyeliminowania serwerów gry oraz kilkunastominutowego wyeliminowania strony i forum. Zwłaszcza, że ta aktualizacja była potrzebna na niedzielę wieczór, więc na prawdę nie widzę problemu aby wykonać aktualizację w nocy z soboty na niedzielę albo w niedzielę rano lub przed południem. Wiele osób narzeka na to, że ich konwoje zostały po prostu rozwalone. Może wystosować oficjalne pismo do deweloperów aby brali to pod uwagę, bo może nie zdają sobie sprawy jeśli nie grają w tą grę? 

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

^ Może niech zrobią update własnych mózgów to inteligencji przybędzie (może).

Może robią to na złość graczom. Nie pierwszy raz update był w piątek/sobotę wieczór. Jeden duży konwój był przesuwany przez to o 2 tygodnie. Powinni chociażby o planowanym update informować parę godzin przed a nie jakby z zaskoczenia kilku tysiącom kierowców machnąć mokrą szmatą w twarz.

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Odbiegajac od tematu zasadnosci updatow MP w weekendowych godzinach wieczoranych kieruje pytanie do posiadaczy atsa. Czy Wam tez  ciezarowki w trafiku nie sygnalizuja kierunbkowskazem  zamiaru skretu ?


Ja takie coś zaobserwowałem tylko na terenach DLC Baltic. Zarówno ciężarówki jak i osobówki i tylko wtedy jak wjeżdżają na stacje benzynowe.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

 

Zima na TruckersMP się już skończyła. Także sajonara zimo... Nie doczekaliśmy się wydanej aktualizacji Frosty do 1.34.

 

A więc jeżeli wiosna zaczyna się 21 marca, to jaką porę roku mamy od teraz do tej daty?

Szkoda bo ja na MP ani razu niestety nie przejechałem się z Winter Mod-em.

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2019 at 8:34 PM, SVers said:

 

A więc jeżeli wiosna zaczyna się 21 marca, to jaką porę roku mamy od teraz do tej daty?

Szkoda bo ja na MP ani razu niestety nie przejechałem się z Winter Mod-em.

Jak by nie patrzeć @SVers zawsze na winter modzie obecnie możesz pojeździć w trybie single player.  Zawsze to troszkę mniej nerwów oraz uszkodzeń spowodowanych przez graczy, którzy stracili kontrolę nad swoimi zestawami :troll: Ani się obejrzysz a na serwery :tmp: zawita kolejny WM :)

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Z tymi prefabami wszystko fajnie ale dalej nie mam mozliwosci oddawania ladunkow w halach albo hangarach nie mowiac juz o podnoszonych bramach przy wjezdzie do nich... Nic w tym kiedrunku sie nie zmienia. 

 

O ile pamiętam w Oregonie jest minimum jedna firma gdzie otwiera się brama i można wyjechać z drugiej strony hali. Co do oddawania ładunków to pewności 100% ale kojarzę kilka miejsc gdzie oddawało się ładunek w nietypowych miejscach także w stanie Oregon. Jeśli chodzi o podstawkę gry to na pewno takim miejscem jest firma "Port of SF" w San Francisco.

Dodam iż mam włączoną opcję skomplikowane parkowanie w rozgrywce. Być może w tym leży problem i jeśli masz zaznaczone inne niż skomplikowane parkowanie to nie ma takiej możliwości lub po prostu nie trafiłeś jeszcze na taką spedycję gdyż jest ich raptem kilka w całym ATS. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MarkON said:

 

O ile pamiętam w Oregonie jest minimum jedna firma gdzie otwiera się brama i można wyjechać z drugiej strony hali. Co do oddawania ładunków to pewności 100% ale kojarzę kilka miejsc gdzie oddawało się ładunek w nietypowych miejscach także w stanie Oregon. Jeśli chodzi o podstawkę gry to na pewno takim miejscem jest firma "Port of SF" w San Francisco.

Dodam iż mam włączoną opcję skomplikowane parkowanie w rozgrywce. Być może w tym leży problem i jeśli masz zaznaczone inne niż skomplikowane parkowanie to nie ma takiej możliwości lub po prostu nie trafiłeś jeszcze na taką spedycję gdyż jest ich raptem kilka w całym ATS. 

JA widzialem tylko chyba dwie spedycje gdzie oddaje sie ladunek pod wiata. Korzysztam w wiekszosci z trudnego parkowania. O dziwo mialem kilka razy rozladunek w poblizu samolotu ale nigdy w jego wnetrzu nawet na trudnym parkowaniu nie wiedzac dlaczego :/

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, elot360PL said:

A widziałeś kiedykolwiek, nawet choćby na National Geographic, żeby rozładunek ciężarówki odbywał się na pokładzie samolotu?

masz nawet achivment na steamie z dostarczeniem ladunku do wnetrza samoloto wiec odrob zadanie ;)

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2019 at 7:24 PM, WooQash said:

[...]Zima na TruckersMP się już skończyła. Także sajonara zimo... Nie doczekaliśmy się wydanej aktualizacji Frosty do 1.34.

 

Szkoda, że tak krótko trwała. Nie dość, że przez Boże Narodzenie jeździliśmy jeszcze w porze letniej, to zima TMP nie wytrzymała nawet do pierwszego dnia wiosny, a szkoda, bo w końcu doczekaliśmy się zmiennej fizyki.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.