Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Aby ten mod działał to developer :tmp: musi najpierw zrobić update MP pod dana wersje Winter moda

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jaro [PL] said:

Swoją drogą ciekawe czy w ATSie doczekamy się kiedyś terenów Kanady, :D ze stanu Waszyngton do Kanady dość blisko :D 

Jak sama nazwa wskazuje to jest to American truck simulator ale kto wie.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Jaro [PL] said:

Swoją drogą ciekawe czy w ATSie doczekamy się kiedyś terenów Kanady, :D ze stanu Waszyngton do Kanady dość blisko :D 

Najpierw niech skończą robić stany, a potem myślą o Kanadzie

Just now, wpx_ said:

Jak sama nazwa wskazuje to jest to American truck simulator ale kto wie.

Równie dobrze można to zinterpretować jako kontynent, czyli Ameryka Północna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^^ Dzięki wielkie @MarkON za podesłanie :P  Jedna z nowości dotyczących ETS-a mnie osobiście cieszy najbardziej, a mianowicie ,,Pojazdy uprzywilejowane wraz z użyciem przez nich sygnałów już wkrótce pojawią się w grze." :love:  Informacja o dodaniu w/w pojazdów  nie zmienia faktu, iż nadal z niecierpliwością oczekuje wydania przez SCS Renault Range T oraz tuning pack do Volvo. Aczkolwiek nie zdziwiłbym się gdyby kolejny tunig pack, który przyjdzie nam zakupić będzie poświęcony MAN-ikowi. Jednak czy będzie tak na pewno przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać :(  

Link to comment
Share on other sites

Niby to truck jak truck...  Tego Forda chca turcy... A Kamaz tez mysla.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, [RT] Aro32 said:

Serio SCS rozpoczęło rozmowy z Fordem by dodać tego żałosnego trucka do gry  Padnę śmiechem
0007LZC7D5MNGCCO-C122-F4.jpg

 

Nie koniecznie taki on żałosny. SIlniki Euro6, własnej konstrukcji - nie kazdy to robi. Własna kabina (np. Kamaz tego nie ma), podobno niziutki tunel i sporo miejsca w środku, w tym nad głową. W perspektywie też własnej konstrukcji skrzynia biegów, czego nie robi nawet część firm z "wielkiej siódemki". 

Ta ciężarówka może sporo namieszać we wschodniej części Europy, gdzie prestiż i jakiś trzeszczący plastyk w kabinie  znaczy mniej niż atrakcyjna cena. Więcej info: https://40ton.net/ford-f-max-oferuje-praktyce-wnetrze-kupimy-go-polsce-znajda-sie-serwisy/

 

Poza tym nawet gdyby była żałosna wśród żałosnych, to pamiętaj ilu tu mamy ludzi z Turcji, Iraku, Iranu i okolic - oni pewnie będą zainteresowani by tym pomykać w ETS2. Gdyby zamiast Scoutów w ETS2 były Polonezy, tez pewnie część osób by wsiadła z sentymentu ;-)

 

 

8 hours ago, Aves said:

Niby to truck jak truck...  Tego Forda chca turcy... A Kamaz tez mysla.

 

Biorąc pod uwagę liczebność rosyjskiej społeczności w grze, jakoś mnie to nie dziwi. A nowe Kamazy mają zdaje się kabiny Mercedesa, więc to już nie koniecznie musi być takie padło. A nawet jeśli, to w grze nie będzie skrzypiało, ani nie wytrą się plastyki ;-)

 

7 hours ago, Spat91 said:

Czy tylko mi zalatuje tu grillem  Scanii oraz nowym Mercedesem ? Może kolejnym truckiem, który zostanie SCSoon dodanym do gry będzie właśnie to Iveco :P

mzlrCKW.jpg

Pierwsze moje skojarzenie - Scania. Mam nadzieję, że to jest podpucha, bo jeżeli nowe Iveco ma tak wyglądać, to trochę słabo.

 

6 hours ago, [RT] Aro32 said:

Ja czekam kiedy te Piękna cudeńka wejdą do seryjnej  Produkcji i do Ets2
3106771903_1_3_RVNjvdxX.jpg

 

To jeszcze poczekasz. O ile to wejdzie i o ile będzie miało taki kształt jak na obrazku - w co wątpię. 

Jeżeli patrzyć w przyszłość, to mnie dziwi, że te wozy w ogóle jeszcze mają lusterka :P Aerodynamika wkrótce stanie się jeszcze ważniejsza niż dziś, bo Unia tnie limity CO2 czyli ciężarówki muszą zacząć mniej spalać.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [RT] Aro32 said:

Serio SCS rozpoczęło rozmowy z Fordem by dodać tego żałosnego trucka do gry  Padnę śmiechem
0007LZC7D5MNGCCO-C122-F4.jpg

Jakiś argument masz, twierdząc że jest żałosny? To że u nas nikt tego nie kupuje nie znaczy zaraz że jest gorszy. To tak jak z kupowaniem osobówek. Nic się nie liczy tylko VAG/Mercedes/BMW. A dobrych aut na świecie jest dużo więcej. U Turków na pewno zrobi karierę, tak jak poprzednik, a skoro tego tam jeździ dużo, to chyba znaczy że jest to solidna konstrukcja

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [RT] Aro32 said:

Serio SCS rozpoczęło rozmowy z Fordem by dodać tego żałosnego trucka do gry  Padnę śmiechem
0007LZC7D5MNGCCO-C122-F4.jpg

Nie rozumiem Twojej opinii. Każda marka ma prawo wejść na rynek ciężarowy i nawet chętnie bym się takim przejechał w mp. Odstrasz trochę grill, który moim zdaniem jest nie przemyślany i bardziej nawiązuje to modelu osobowego, niż do ciężarówki, ale reszta bez zarzutu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Nie rozumiem Twojej opinii. Każda marka ma prawo wejść na rynek ciężarowy i nawet chętnie bym się takim przejechał w mp. Odstrasz trochę grill, który moim zdaniem jest nie przemyślany i bardziej nawiązuje to modelu osobowego, niż do ciężarówki, ale reszta bez zarzutu.

 

Być może producent próbował zaimplementować trochę osobówki w większe gabaryty... wg. mnie nie wygląda to najgorzej, nawet mogę śmiało stwierdzić, że ma to swój urok i jest ciekawą próbą. 

 

Jeszcze wracając do całej dramy, to ciężarówka w pełni przypomina mi te jeżdżące po europie i wygląda dużo lepiej niż poprzednia generacja. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, roweroraffi said:

To jeszcze poczekasz. O ile to wejdzie i o ile będzie miało taki kształt jak na obrazku - w co wątpię. 

Jeżeli patrzyć w przyszłość, to mnie dziwi, że te wozy w ogóle jeszcze mają lusterka :P Aerodynamika wkrótce stanie się jeszcze ważniejsza niż dziś, bo Unia tnie limity CO2 czyli ciężarówki muszą zacząć mniej spalać.

Lusterka najprawdopodobniej zostaną zastąpione systemem kamer monitorujących przestrzeń dookoła pojazdu. :P

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że Forda pierwszej generacji nie widzieliśmy w ETSie - ma swój urok :D

Z tego co można zobaczyć na filmikach prezentujących nową wersję, nie jest źle, jest już bardziej zbliżony wykonaniem i rozwiązaniami do "wielkiej siódemki", także może i u nas odniósłby sukces, jeśli cena by była atrakcyjna. Design też nie odstaje od swoich konkurentów.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.