Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

http://eurotrucksimulator2.info/pl/kiedy-renault-t/

Quote

...

Jak pokazał przykład MANa, produkcja idzie najszybciej gdy dokumenty licencyjne są podpisane, a producent ciężarówki udostępnia pliki CAD. W przypadku MANa w ciągu pół roku „dociągnięto” model – dopracowano szczegóły oraz przygotowano wszystkie dostępne warianty zawieszenia. Analogicznie może być w przypadku Renault Range T.

Pozostaje też kwestia nagrania i obrobienia dźwięków, co zwykle ma miejsce po podpisaniu papierów. 

...

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Miko [PL] said:

Ja bym powiedział, że nawet liczę na to, żeby nie wydawali tego w tym roku. Niech to będzie najnowszy i nalepiej wykonany model do tej gry. Niech wreszcie SCS pokaże na co ich stać

Bedzie wykonany zapewne w tej technologi co Man i Volvo. Poki co tylko nowa scania jest zrobiona  ich nowa technologia modelowania. 

Link to comment
Share on other sites

Po tych pagórkach i ogólnie terenach górskich obstawiam Austrię, bądź Nimcy, Czechy raczej nie.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

A4

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, exhaust [PL] said:

Dlaczego nie? Jest dopiero luty, w czerwcu już większość zapomni, że wyszła nowa ciężarówka. Skoro nagrywają już dźwięki i mają załatwione sprawy z licencją mogą wydać Renault przed latem. 

 

Mana nagrywali 4 lata temu i wyszedl niedawno, wiec jestem bardzo ostrozny z tym optymizmem i nie licze na cos extra, skoro scs w tym roku plan na ciezarowki wykonal ( W planie zawsze mieli wypuszczac jedna rocznie ) 

Link to comment
Share on other sites

Ja wsiadłem do tego MANa, ale jakiejś wielkiej chemii między nami nie było.

Faktycznie brak tuning-packa widać.

Po drugie model jest jednak gorzej wykonany niż Scania wiec mniej przyciąga.

Po trzecie - w grze zwykle jeżdżę 6x4 - zbiornik 400 litrów z MANa 6x4 dość mocno ogranicza, bo co 1200km (co godzinę w grze) trzeba tankować. Nie testowałem jeszcze MANa na gabarytach i ponadgabarytach, ale zgaduję, że będzie jeszcze gorzej o 20-25%. Tymczasem na Skakance robię trasy po 2x dłuższe bez zajeżdżania na stację nawet z gabarytami.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [JT] Minato Mirai 21 said:

Jakoś takiego zainteresowania MANem nie widzę jak Scanią S i R. Może jak wyjdzie jakiś Lion Tunning Pack czy cos podobnego to będzie większe. A tak tym MANem jeżdżę bo jeżdżę. Plus jest taki, że na E6 jakoś wyraźniej czuję, że mam coś do tyłka podczepione na ok 500 KM.

Niestety nie ma w grze wersji 500KM w pojemności do 13l a szkoda. No i z tego co kojarzę MAN odświeżył trochę silniki z serii D26 dodając dodatkowe KM gdzie teraz najmocniejsza wersja ma 510KM. Niestety tak jak stary TGX miał coś w sobie, że chciało się mi nim jeździć ten w sumie nie ma nic. Szkoda. 

 

https://40ton.net/man-nowym-silnikiem-d15-mocniejsze-jednostki-d26-zmiany-wyposazeniu-lista-nowosci-2019/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.