Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Gdyby ktoś był ciekawy dlaczego WinterMod nie działa to został wyłączony tymczasowo ze względu na brak kompatybilności z wersją 1.34 (odbija się brak open bety 1.34, gdzie modderzy nie mieli nawet możliwości liznąć zmian w 1.34, nawet pomimo tak cienkiej listy zmian coś może nie działać).

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@TheReverso jeżdżę praktycznie codziennie i jakoś nie mam wrażenia aby gracze wykorzystywali WinterMod do złych celów. Owszem, niektórzy nie potrafią na nim jeździć i w razie ewentualnej kolizji tłumaczą się posiadaniem WinterModu, ale nie zwalnia to ich z odpowiedzialności karnej za swoje czyny.

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Zgodzę się z WooQashem. Winter mod nie jest zły, chociaż zdarzyło mi się powiedzieć o nim różne słowa. Zrobiłem na Winter modzie jedną trasę i porzuciłem go, ponieważ raz, że nie jestem do czegoś takiego przyzwyczajony, a dwa, że do mnie to nie przemawia.

Jakoś preferuję jazdę w słoneczne dni i bez śniegu. "Nieznajomość prawa szkodzi" "Nieznajomość prawa nie tłumaczy" ;)

 

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Ten mod jest na razie najlepszy z tych, które się ukazały. Nie tylko śnieg, ale właśnie też fizyka. Niestety mam też wrażenie, że admini akceptują usprawiedliwianie wypadków stosowaniem tej modyfikacji, bo kary z dnia na dzień są coraz krótsze. Nie mogę pojąć jak za kolizję i jazdę pod prąd można dostać tę samą karę.

 

PS: Lepiej tego postu nie chowajcie

Link to comment
Share on other sites

Co do WinterMod nie dziala z 1.34...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Aves

 

13 hours ago, WooQash said:

Gdyby ktoś był ciekawy dlaczego WinterMod nie działa to został wyłączony tymczasowo ze względu na brak kompatybilności z wersją 1.34 (odbija się brak open bety 1.34, gdzie modderzy nie mieli nawet możliwości liznąć zmian w 1.34, nawet pomimo tak cienkiej listy zmian coś może nie działać).

 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

^ Dla mnie to już bez znaczenia, bo zniszczy mi to serię filmów z idiotami, więc jeśii wprowadzą śnieg, to przestanę go używać.

 

Pytanko z innej beczki: Wy też tak macie, że jedziecie i widzicie trójkąt ostrzegawczy na pasie, a za nim nie ma żadnego pojazdu, a jedynie zacienione miejsce (nieraz słabo widoczne)? Nie wiem czy to to TMP wprowadziło czy SCS, ale jak wczoraj pierwszy raz od 8 miesięcy pojechałem landówką śmierci, to byłem zaskoczony, ze na tak ruchliwej drodze jest coś takiego. Na hamowanie za późno, wyjechać za bardzo na przeciwny pas nie można, bo diabelny ruchu i nabiłem sobie 15% na ciągniku, bo zahaczyłem o ten niewidoczny pojazd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

^ Dla mnie to już bez znaczenia, bo zniszczy mi to serię filmów z idiotami, więc jeśii wprowadzą śnieg, to przestanę go używać.

 

Pytanko z innej beczki: Wy też tak macie, że jedziecie i widzicie trójkąt ostrzegawczy na pasie, a za nim nie ma żadnego pojazdu, a jedynie zacienione miejsce (nieraz słabo widoczne)? Nie wiem czy to to TMP wprowadziło czy SCS, ale jak wczoraj pierwszy raz od 8 miesięcy pojechałem landówką śmierci, to byłem zaskoczony, ze na tak ruchliwej drodze jest coś takiego. Na hamowanie za późno, wyjechać za bardzo na przeciwny pas nie można, bo diabelny ruchu i nabiłem sobie 15% na ciągniku, bo zahaczyłem o ten niewidoczny pojazd.

ale zdarzenia losowe sa generowane prze twoje ustawienia. W mp traffic tam nie wystepuje to tylko beda ludziki i oznakowanie bez samochodow

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bazyliszek [PL] said:

^ Ostatnio nie grałem na tyle regularnie, żeby nadązać ze zmianami. Dzięki za info, bo ze względu na często fatalne oznakowanie takich sytuacji, muszę tę opcję wyłączyć.

Wylaczyc sie nie da chyba, mozna to zminimalizowac do sporadycznego wystepowania. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Adam112 said:

Ja bym chciał żeby w tym Manie tgx euro 6 była taka kontrolka jak się puszcza migacze bo wtedy ta ciężarówka traci na realizmie ;/ 

Włącz sobie awaryjne to będziesz miał. Poza tym nie sądze że taki drobny detal powoduje utrate symulacji. SCS ma do poprawy cały ten model a nie jakąś jedną pierdołe w postaci kontrolki

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, HaQOfficial said:

Cały model ?, ciekawe.

No bardzo ciekawe, zważywszy na to, że oni potrafią wykonać to lepiej. Bryła może jest ok, ale tekstury mogły być lepszej jakości. No i ruch manetek powinni poprawić bo teraz wygląda to dosyć słabo. Refleksy, jak i sama tekstura logo na kierownicy też takie nienaturalne są. Przyciski też mają słabe tekstury. Wiadomo że w porównaniu do starego TGXa to jest niebo a ziemia, ale w porównaniu do ponad rocznej już Scanii R/S, wykonanie jest takie sobie

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miko [PL] said:

No bardzo ciekawe, zważywszy na to, że oni potrafią wykonać to lepiej. Bryła może jest ok, ale tekstury mogły być lepszej jakości. No i ruch manetek powinni poprawić bo teraz wygląda to dosyć słabo. Refleksy, jak i sama tekstura logo na kierownicy też takie nienaturalne są. Przyciski też mają słabe tekstury. Wiadomo że w porównaniu do starego TGXa to jest niebo a ziemia, ale w porównaniu do ponad rocznej już Scanii R/S, wykonanie jest takie sobie

No to rzeczywiście cały model do poprawy, model jest z 2014r i chcesz by był lepiej wykonany niż Scania S/R ?. Widzisz błędy ? forum SCSu czeka.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, HaQOfficial said:

No to rzeczywiście cały model do poprawy, model jest z 2014r i chcesz by był lepiej wykonany niż Scania S/R ?. Widzisz błędy ? forum SCSu czeka.

Nie jeden już na forum SCS swoje napisał. Model z 2014 roku - wiem o tym, ale teraz mamy 2019 rok, więc jakaś poprawka by się przydała, a nie tak jak z Volvo - dostali licencje to od razu wydali

Link to comment
Share on other sites

Nie żeby coś, ale skoro model jest z 2014 i jeśli wierzyć temu, że Renault było przed MAN'em... odpowiedzcie sobie sami. Model z 2014, a mamy rok 2019. 5 lat? Serio? Wow. W porównaniu do Volvo jakoś nie mam zastrzeżeń do MAN'a pomimo tego, że gabarytowo różni się względem starego i nadal nie wiem czy nowy MAN jest za mały, czy stary MAN jest za duży.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

^Stary MAN pamięta czasy Germany Truck Simulator, większość naczep jest też źle wyskalowana dla przykładu firana Krone i Schwarzmuller gdzie jest za niska i to sporo, ale jak to SCS kiedyś napisało że nie warto się starać bo i tak moderzy zrobią to lepiej

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.