Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Bardziej od tego  Mana Tgx Euro 6 wolałbym  Renault Rage T ponieważ ta ciężarówka sama w sobie jest śliczna wewnątrz i na zewnątrz a na temat Mana Tgx Euro 6 moje zdanie jest takie że to Jednolita ciężarówka tak naprawdę niczym sie nie różniąca jedyne co wyróżnia Tgx Euro 6 to Logo ;)   

  • Upvote 1
  • HaulieCry 1
  • Confused 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

@Adam112 kolego czemu oceniasz coś czego jeszcze nie dostaliśmy, nie widzieliśmy  ? Mam tu na myśli model MAN-a TGX Euro 6 wydany przez studio  SCS, a nie te z modyfikacji, ponieważ takich jest mnóstwo zarówno bezpłatnych jak i płatnych. Sam też nie jestem jakimś wielkim fanem tej ciężarówki, jednak że z czystej ciekawości podejmę kilka zleceń właśnie za kierownicą w/w modelu. Również tak jak ty wyczekuje wydania Renault Range T jednak niestety w tym konkretnym przypadku są problemy z racji trzech podmiotów prawnych, które muszę zatrybić aby nasza Renatka mogła na spokojnie wyjechać na wirtualne drogi. Kiedy w/w zatrybią tego za pewne raczej nie wie Wróżbita Maciej :troll: A może i wie tylko trzeba by go o to zapytać :thinking:

  • True Story 1
  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

Każdy ma swoją ulubioną markę. Jedni od dawna wyczekują Renatki inni Mańka. Ale są też tacy to co się zadowolą tym co wyjdzie. Dlatego uważam że warto docenić to co nam dodaje do ETS/ATS studio SCS. Na Volvo w ATS się doczekaliśmy to i doczekamy się 2 obiecanych trucków do ETSa. A niecierpliwi mają przecież cały szereg modyfikacji na w/w modele. Ja osobiście wyczekuję obu tych modeli, a co pierwsze się pojawi tym się zadowole :)

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Adam112 said:

Bardziej od tego  Mana Tgx Euro 6 wolałbym  Renault Rage T ponieważ ta ciężarówka sama w sobie jest śliczna wewnątrz i na zewnątrz a na temat Mana Tgx Euro 6 moje zdanie jest takie że to Jednolita ciężarówka tak naprawdę niczym sie nie różniąca jedyne co wyróżnia Tgx Euro 6 to Logo ;)  

 

To, że jest śliczna w realu nie oznacza, że SCS ją też tak zrobi. Akurat jeśli chodzi o deski rozdzielcze to SCS ma sporo do nadrobienia, bo wszędzie (może po za nowymi Scaniami, ale ich wnętrza nie miałem okazji porównywać) jest stosowana całkowicie inna czcionka, która psuje efekt ładności. Np. brak fajnej czcionki Volvo, czy krój elektronicznej czcionki liczników prędkości w Renault.

  • Upvote 3
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, IHK LogisticI JJacekk2 said:

Panowie Kiedy ten Man Euro6 będzie??

Nie ma podanej oficjalnej daty.

Na forum SCSu można przeczytać jedynie iż w pierwszych miesiącach tego roku.

Osobiście wolałbym poczekać kilka tygodni dłużej aby nie powtórzyła się sytuacja z Volvo gdzie wydane było z masą błędów.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, IHK LogisticI JJacekk2 said:

Panowie Kiedy ten Man Euro6 będzie??

Jacku trochę cierpliwości mobilu :)  Raptem minęły dopiero 3 dni jak SCS pokazał nam teser, że  SCSoon flota naszych wirtualnych pojazdów zostanie wzbogacona o nową/starą ciężarówkę. Tak jak kolega wyżej wspomniał lepiej dajmy studiu jeszcze chwilę na dopieszczenie MAN-ika aby uniknąć sytuacji jaka miała miejsce przy okazji wydania Volvo dla ATS-a. Całkiem nie dawno bo stronę wcześniej pisaliśmy tutaj na forum, że naciski społeczność na studio, aby wydało Volvo już, teraz, natychmiast, w tej chwili przyniosło nam wiele błędów więc lepiej było by uniknąć takiej sytuacji po raz kolejny.

 

3 hours ago, IHK LogisticI JJacekk2 said:

A czy ktoś orientuje się czy będzie kiedyś możliwość jazdy na multi z własnymi skinami???

Co do własnych skinów na mp ze jednej strony było by to naprawdę coś fajnego a z drugiej już nie tak bardzo. Fajnie bo Vski, które mają skiny na singla również mogły by działać w trybie :tmp: i przy okazji zachęcić nowych kierowców do dołączenia pod swoje skrzydła. Kto wie czy może skiny VS-ek będą działać w nowym game modzie, ale o to musielibyśmy zapytać developerów czy coś takiego wgl mogło by zadziałać. Natomiast jako negatywną stronę działania skinów na serwerach :tmp: zaryzykuje stwierdzeniem, że dałbym sobie odciąć palca kiedy podczas przewożenia kolejnych zleceń po wirtualnych szlakach na zestawach innych kierowców zobaczyli byśmy różne dziwne czy to obrazki lub nazwy( nie chcę ich cytować wiadomo o chodzi :troll:)

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, IHK LogisticI JJacekk2 said:

Panowie Kiedy ten Man Euro6 będzie??

Nie nakręcaj się na niego. Tak mniej więcej z 6 miesięcy jeszcze im zejdzie

21 hours ago, WooQash said:

 

To, że jest śliczna w realu nie oznacza, że SCS ją też tak zrobi. Akurat jeśli chodzi o deski rozdzielcze to SCS ma sporo do nadrobienia, bo wszędzie (może po za nowymi Scaniami, ale ich wnętrza nie miałem okazji porównywać) jest stosowana całkowicie inna czcionka, która psuje efekt ładności. Np. brak fajnej czcionki Volvo, czy krój elektronicznej czcionki liczników prędkości w Renault.

Są trzy opcje: Albo po Scanii się czegoś nauczą,

Albo model jest gotowy od x czasu (co by potwierdzały różne zdjęcia na blogu), i zrobią tak jak z Volvo VNL,

Albo SCS ma dobre układy ze Scanią i dobry dostęp do ich produktów

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miko [PL] said:

Nie nakręcaj się na niego. Tak mniej więcej z 6 miesięcy jeszcze im zejdzie

Są trzy opcje: Albo po Scanii się czegoś nauczą,

Albo model jest gotowy od x czasu (co by potwierdzały różne zdjęcia na blogu), i zrobią tak jak z Volvo VNL,

Albo SCS ma dobre układy ze Scanią i dobry dostęp do ich produktów

6 miesięcy ? ja obstawiam z rok przynajmniej :thinking:, różne zdjęcia na blogu odnośnie MANa ? pokaż mi je bo jakoś sobie nie przypominam.

  • True Story 1

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Oj, nie byłbym taki pewny czy oni się wyrobią z DLC Waszyngton do wakacji. Z tym ich tempem pracy jaki mają. Ja tam będę czekał cierpliwie, i kiedy tam wydadzą to wydadzą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.