Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

15 hours ago, [GTW] LamAll said:

@WooQash ja wole czekać na ten Sierpień/Wrzesień i dać im więcej czasu, bo jak miałbym dostać coś takiego to... xD. Taki strzał w kolano, jak na taki czas oczekiwania... 

Chociaż Panowie, ostatnio była jeszcze rozmowa na temat Tuning Pack'a. Kto wie, może do Man'a dodadzą, szczerze nie zdziwiłbym się, bo Man, to jednak też jest ciężarówka, która dość często bardzo ładnie potrafi wyglądać z jakimiś dodatkami. 

@[GTW] LamAll nawet jeśli tunig pack wyszedł by razem z MAN-em to tak jak było w przypadku nowej skakanki na dzień dobry nie mieli byśmy możliwości pełnego użycia w/w dodatku na tym trucku. Chyba że tym razem będzie inaczej :troll: Zobaczymy jak to będzie prawdopodobnie przy okazji najbliższego update-u gry :P

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gracekch said:

Bez sensu jest myślenie ze jak ktos nie ma oregonu  to bedzie miał waszyngton , scs nie powinno sie tym przejmować , wydanie 35 zł na dodatek do ats   raz na rok to bardzo mało .

a juz abstrakcja jest zakladanie ze ktos kupil atesa tylko po to by kupic dlc na drugim koncu mapy ktore zostanie wydane w roku 2123 :D

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że szykuje się ciekawa zmiana - nowy rodzaj oddawania/przyjmowania ładunku? :>

Mam nadzieję, że jakoś ożywią ATS'a - na serwerach pustki, aż przykro patrzeć.

 

Z drugiej strony, wejdzie update - zaś będą serwery full. Na 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JSM [PL] said:

 

Euro piątce dostępnej w ETS, już nic nie pomoże :D Chyba, że poprawią model.

 

A mogę wiedzieć co Ci się w niej nie podoba? Sorry ale była robiona w 2012 roku, wtedy gdy większość modeli i nie wydaję mi się, by jakoś mocno od nich odstawała.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli, to czy brakuje mu czegokolwiek, co mają inne ciężarówki? No nie wydaję mi się. Do tego twierdząc, że nic mu już nie pomoże, to takie wg mnie gadanie głupot... Bo to samo możemy powiedzieć o starym Dafie czy też Scanii, a jednak DLC chyba pomogło? 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie było jedyny taki symulator na rynku, który ma nadal świetlaną przyszłość przed sobą i który jest nadal dopracowywany. Nie pamiętam już nazwy, ale miał przecież wyjść konkurent ETS'a i ani widu, ani słychu. Chyba jest na Steam w Early. Na tym się kończy.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Szeszej said:

Jakby nie było jedyny taki symulator na rynku, który ma nadal świetlaną przyszłość przed sobą i który jest nadal dopracowywany. Nie pamiętam już nazwy, ale miał przecież wyjść konkurent ETS'a i ani widu, ani słychu. Chyba jest na Steam w Early. Na tym się kończy.

On the road

Link to comment
Share on other sites

Ani widu ani słychu? Owszem jest dostępna we wczesnym dostępie, ale co jakiś czas wychodzą jakieś aktualizacje. Sam co prawda nie posiadam jej, ani w nią nie grałem ale śledzę poczyniania na Facebook'u i co jakiś czas chwalą się aktualizacjami. Ostatnia miała miejsce 9 stycznia (poprzednia 20 grudnia) więc jakby nie było coś działają. Może do ETS'a mu daleko, ale na pewno ma w sobie pewne elementy, których ETS mógłby pozazdrościć (chociażby zestawy BDF).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, miałem ich dodanych do subskrybowanych na Steam, ale nie miałem na 'aktywności' żadnych postów, stąd mój błąd. Nie wiem czemu Steam nie pokazuje mi ich wpisów...

 

Zwracam honor!

W takim razie zaraz poczytam co zmienili, poprawili - fajnie byłoby jakąś 'odskocznię' znaleźć. Wiem - temat taki sam, ale jednak tytuł inny :)

 

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo aktualizacje nawet w Ets2 by mogły być co chwile. Pytanie tylko co w grze "On the road" one dają... Nie śledzę tej gry i raczej też nie mam takiego zamiaru. Wiadomo każdy może robić aktualizacje co 2 tygodnie z byle gównem za przeproszeniem, które nic ciekawego nie wnoszą, a są to jakieś nieznaczne dla graczy kosmetyki.

 

Oczywiście z góry mówią - ciężko mi stwierdzić jakie są u nich aktualizacje, więc powyższy tekst nie jest stwierdzeniem odnośnie tej gry...

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [GTW] LamAll said:

Wiadomo aktualizacje nawet w Ets2 by mogły być co chwile. Pytanie tylko co w grze "On the road" one dają... Nie śledzę tej gry i raczej też nie mam takiego zamiaru. Wiadomo każdy może robić aktualizacje co 2 tygodnie z byle gównem za przeproszeniem, które nic ciekawego nie wnoszą, a są to jakieś nieznaczne dla graczy kosmetyki.

 

Oczywiście z góry mówią - ciężko mi stwierdzić jakie są u nich aktualizacje, więc powyższy tekst nie jest stwierdzeniem odnośnie tej gry...

 

Polecam od czasu do czasu zobaczyć listę zmian bo dodają to czego w grach SCSu długo nie będzie.

  • Upvote 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.