Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

16 hours ago, KapitanDuch said:

Ale opcja dostania sie do Waszyngtonu to będzie tylko i wyłącznie prom czy coś jeszcze? 

Ten prom to tylko wewnętrzna przeprawa.

Zobacz lokalizację na mapie google (Coupeville, Waszyngton): zdjęcie-5  

Spoiler

c2UlcbQ.png

ASmD7kc.png

lByHlZC.jpg

 

17 hours ago, KapitanDuch said:

Ciekawe co na Ets 2 będzie?

Wiele wskazuje na państwa Półwyspu Bałkańskiego. 

Dodatkowo podczas ostatnich streamów SCSu na twitchu zostały zaprezentowane zdjęcia (tzw. zagadki) różnych miejsc, a społeczność potwierdziła kilka lokalizacji w Rumunii i Bułgarii.

Co do pozostałych państw tego dlc ciężko na tym etapie powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [PHT]elot360PL said:

Zupełnie na odwrót. Wraz z udostępnieniem Ravena do sprzedaży został on odświeżony o nową zawartość (Durnostojki, nowe malowanie, świecący emblemat z tyłu, nowe barwione felgi)

Pamiętam, że jakiegoś elementu mi brakowało, może to mi coś się ubzdurało. W każdym razie dzięki za sprostowanie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Panowie nie wiem jak wy, ale odczuwam, że ten mod się sypie i to bardzo. Nie wiem czy to ja już się nudzę tym całym multi, ale wydaje mi się, że to wszystko się sypie.

Odchodząc od tematu sypiącego się moda zauważyłem też, że polak w teamie to rzadkość, a jak już się zdarzy to jest to jakiś cud. Stworzyłem bilecik feedback oczywiście po polsku.

Zaklepał to Administrator, który na pewno nie miał styczności chociażby w najmniejszym stopniu z językiem polskim, a ja czekam na odpowiedź od dłuższego czasu. Dlatego uważam, że się sypie.

Raczej odpowiedzi się nie doczekam...

  • Upvote 5

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Od marca po Protestach jest coraz gorzej, staff ma coraz większą wyjebkę na TMP i to widać chociażby w reportach. Byle by wyrobić normy. Tylko polska część elegancko działała.

Bogu dzięki że Scarface nie ma już w teamie, bo to on jest odpowiedzialny za wykop polskiej części staffu, w tym moim zdaniem najlepszego moderatora jaki tu był czyli Kozika.

Co poradzisz? Nic nie poradzisz. Będziemy tkwić w tym bagnie dalej, bo nic z tym nie zrobią.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Szczerze, mówiąc że protest był bez sensu robisz z siebie... Oczywiście nie chce nikogo urazić. Gdyby nawet nie doszłoby do protestów, to Polska sekcja i tak z czasem zostałaby wyrzucona do miejsca, gdzie teraz się znajduje. Dlaczego? Scar nie mówił, że usuwa nasze działy dlatego, że się awanturujemy, tylko dlatego że nie ma już wystarczającej ilości osób do ogarniania tego działu. A co do braków w Polskim Team'ie. Wydaje mi się, że nie ma na tyle chętnych, albo po prostu nie ma osób, które ich zainteresowały, chociaż nie zaprzeczam, że mogą nas po prostu nie chcieć, co dali nam kilka razy do zrozumienia.

Odpowiadając jeszcze na pytanie, odnośnie wypalenia całej aplikacji. 

Szczerze, to gdy prowadziłem z @mati216PL EDGE Logistic, to co chwile tak mówiliśmy, zamykając to samo twierdziliśmy, jednak teraz gdy tak na to patrzę z perspektywy kierowcy, nie Vice-Prezes'a Vs'ki mogę twierdzić, że jest tu wciąż dużo do roboty. 

  • Upvote 3

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwwkacper8 said:

Według mnie, to ten protest był bezsensu. Wniósł tylko  zamieszanie do społeczności i doprowadził chociażby do tego, że przeniesiono Polską część forum do innych języków. :(

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale myślałem, że nic nie zdziałaliśmy w momencie, w którym nie dopuszczono ADHD do głosu, a on sam się lekko wstawił. Według mnie tylko ten człowiek umiał i miał najwięcej do powiedzenia, a skończyło się jak się skończyło... :(

  • Upvote 2

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Trochę się mylisz, bo ADHD nie miał najwięcej do powiedzenia(tzn poniekąd można tak powiedzieć xD), a miał największy rozgłos i potrafił dużo powiedzieć. Prawda taka że najwięcej do powiedzenia mieli Ci co wtedy odeszli, szczególnie Ci co byli najdłużej, jak i osoby które potrafiły się mocno postawić i miały ochotę o coś walczyć chociażby tak jak już wspomniałeś ADHD, ale również i WooQash. 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam, że to co dziś zobaczyłem rozbawiło mnie do łez. Wspominałem wyżej o bilecie feedback, który utworzyłem? Odwołując się do tego tematu chciałbym dodać, że dziś  zobaczyłem coś w co dalej nie wierzę.

Administrator, który zaklepał mój feedback usunął się z niego pozostawiając go wolnym. Śmieszniejszej sytuacji nigdy w życiu nie widziałem. Mogę żałować tylko tego, że nie pomyślałem o zrobieniu zdjęcia, które ukazałoby zaklepanie feedbacka. :lol:

  • Upvote 2

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Ten cały system działa po najmniejszej linii oporu. Multi działa? Działa, więc nie ma potrzeby w to ingerować.

Admini sprawdzają reporty? Sprawdzają. Co z tego że dają bany na 2 dni każdemu z góry na dół. Ważne że norma wyrobiona i report zaakceptowany.

Poza tym, mamy od czasu do czasu otwarte rekrutacje na różne stanowiska. Jednak to ma się nijak do umiejętności danego kandydata, bo jak się jest sprytnym człowiekiem, to można napisać różne cuda w rekrutacji, i potem widać co się dzieje na serwerach. Albo kary w grze są śmiesznie krótkie, albo nie ma ich wcale. A bany wydawane na podstawie reportów, są z góry na dół dawane na okres około 2-3 dni, nieważne za co

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Miko [PL] Masz rację, ale ja nie należę do osób, które zostawią coś na pastwę losu. Ja będę walczył o swoje. Będę kłócić się z tymi, którzy boją mi się odpowiedzieć, a tym samym usuwają siebie z zaklepanego feedbacku. Oni są po to by pomóc nam w rozwiązaniu naszych problemów, a także aby odpowiadać nam na nasze pytania.

Co do Administracji tj. Game Moderatorów to wydaje mi się, że po prostu boją się oni karać kogoś na dłuższy okres czasu. Bany od 1 do 4 bodajże są nadawane przez Administratora wedle uznania, czyli w gruncie rzeczy mógłby nawet dać komuś bana na miesiąc. :lol:

  • Upvote 4

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miko [PL] said:

Ten cały system działa po najmniejszej linii oporu. Multi działa? Działa, więc nie ma potrzeby w to ingerować.

Admini sprawdzają reporty? Sprawdzają. Co z tego że dają bany na 2 dni każdemu z góry na dół. Ważne że norma wyrobiona i report zaakceptowany.

Poza tym, mamy od czasu do czasu otwarte rekrutacje na różne stanowiska. Jednak to ma się nijak do umiejętności danego kandydata, bo jak się jest sprytnym człowiekiem, to można napisać różne cuda w rekrutacji, i potem widać co się dzieje na serwerach. Albo kary w grze są śmiesznie krótkie, albo nie ma ich wcale. A bany wydawane na podstawie reportów, są z góry na dół dawane na okres około 2-3 dni, nieważne za co

 

Co do czasu bana  mi to wsio, mogą dawać nawet na minutę!
Szybciej uzbierają szczęśliwą szóstkę i wakacje lub dzida po nowe konto. Troll ma wywalone na ile dostanie bo i tak to go nic nie nauczy! 

Czyli dawanie krótszych banów spowoduje szybsza eliminacje 

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Fakt faktem, Game Moderator ustala długość bana wedle uznania, ale już nie raz miałem sytuację, gdzie za notoryczny ramming i spychanie gracz dostał bana na 3 dni, a za wjechanie na czerwonym i uderzenie w prawidłowo jadący pojazd, ban też był na 3 dni. Wydaje mi się, że to nie są adekwatne długości do tego co się wydarzyło

1 minute ago, [BTS] Duch said:

 

Co do czasu bana  mi to wsio, mogą dawać nawet na minutę!
Szybciej uzbierają szczęśliwą szóstkę i wakacje lub dzida po nowe konto. Troll ma wywalone na ile dostanie bo i tak to go nic nie nauczy! 

Czyli dawanie krótszych banów spowoduje szybsza eliminacje 

Skoro troll ma wywalone, to i tak długo sobie nie pojeździ. Wyjdzie na to samo z banem na te "minuty", jak i ze standardowym taryfikatorem banów

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, JJay said:

@Miko [PL] Masz rację, ale ja nie należę do osób, które zostawią coś na pastwę losu. Ja będę walczył o swoje. Będę kłócić się z tymi, którzy boją mi się odpowiedzieć, a tym samym usuwają siebie z zaklepanego feedbacku. Oni są po to by pomóc nam w rozwiązaniu naszych problemów, a także aby odpowiadać nam na nasze pytania.

Co do Administracji tj. Game Moderatorów to wydaje mi się, że po prostu boją się oni karać kogoś na dłuższy okres czasu. Bany od 1 do 4 bodajże są nadawane przez Administratora wedle uznania, czyli w gruncie rzeczy mógłby nawet dać komuś bana na miesiąc. :lol:

 

Poprawię Cie że od 1 do 3, ale bardziej bym się odezwał do twojej pierwszej części wypowiedzi. Szczerze, możesz sobie walczyć, możesz pisać na nich feedbacki itd. Ale zadaj sobie szczere pytanie... Po co? Oni jedyne co Ci odpiszą (o ile Ci odpiszą) to że Administrator postąpił prawidłowo, czy też, że zwrócili uwagę. A jak chcesz o coś walczyć, to podpowiem że w wiadomościach priv nie ma większego sensu, każdy wie jak to się skończy. Można rzec jedynie Powodzenia. ;)

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LamAll said:

 

Poprawię Cie że od 1 do 3, ale bardziej bym się odezwał do twojej pierwszej części wypowiedzi. Szczerze, możesz sobie walczyć, możesz pisać na nich feedbacki itd. Ale zadaj sobie szczere pytanie... Po co? Oni jedyne co Ci odpiszą (o ile Ci odpiszą) to że Administrator postąpił prawidłowo, czy też, że zwrócili uwagę. A jak chcesz o coś walczyć, to podpowiem że w wiadomościach priv nie ma większego sensu, każdy wie jak to się skończy. Można rzec jedynie Powodzenia. ;)

 

Zgodzę się z tobą i w pełni Cię rozumiem, ale najbardziej nie zrozumiałe jest to, że cały Team jest od tego, aby pomagać. Skoro Support odwala tutaj robotę i to dosyć solidną jeśli chodzi o pomoc to być może oni powinni zająć stanowiska wyższych od siebie skoro oni nie potrafią utrzymać dobrego kontaktu między ludźmi czy walczyć o wygląd w społeczność. Przez takie coś sami nie są dobrze oceniani, a na pewno by chcieli. Wiadomo mają swoje zadania, ale miedzy innymi ich zadaniem jest pomoc użytkownikom, pomoc tym, którzy jej potrzebują.

  • True Story 3

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JJay said:

 

Zgodzę się z tobą i w pełni Cię rozumiem, ale najbardziej nie zrozumiałe jest to, że cały Team jest od tego, aby pomagać. Skoro Support odwala tutaj robotę i to dosyć solidną jeśli chodzi o pomoc to być może oni powinni zająć stanowiska wyższych od siebie skoro oni nie potrafią utrzymać dobrego kontaktu między ludźmi czy walczyć o wygląd w społeczność. Przez takie coś sami nie są dobrze oceniani, a na pewno by chcieli. Wiadomo mają swoje zadania, ale miedzy innymi ich zadaniem jest pomoc użytkownikom, pomoc tym, którzy jej potrzebują.

 

Az do takich chce się powiedzieć ,, Wyjdź już w końcu z Teamu, bo mi miażdży odbyt jak widzę, że tu nadal jesteś ". Szlag mnie trafia jak widzę bany nieadekwatne do szkodliwości czynu dokonanego przez typa z trocinami zamiast mózgu. Dla innych mogą to być ukrywane posty, obnażające głupotę członków Teamu. Prawda boli niestety, jako, że jesteśmy ludźmi szczerze oceniającymi ich pracę.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.