Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Mi się wydaje, że szybciej odpowiedź dostaniesz na polskich reportach. Na angielski wysyła dużo ludzi, ale może się trochę pozmieniało od mojego ostatniego reporta wysłanego na angielski ^_^

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wyczytać można w regulaminie to system do reportów zostaje zablokowany użytkownikowi w przypadku nadużywania przez niego systemu raportów przez rejestrowanie ich kamerą '0'. Mam nadzieję, że się nie pomyliłem. Dziwi mnie to, że taka kara została na Ciebie nałożona skoro z tego co wiem raczej nie łamiesz zasad, tylko szczerze wypowiadasz się na forum TMP.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Kochana moderacjo, dlaczego został ukryty mój poprzedni post, a cała rozmowa w tym moje nadal wiszą? Albo usuwajcie wszystko albo nic, bo teraz rozmowa jest urwana... Albo dajcie mi w końcu bana na pisanie i będzie koniec...

Chcę się wypowiedzieć wywołany niejako do tablicy, co w tym jest złego znowu?

 

 

  • Upvote 1
  • Haha 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Już myślałem że tylko ja mam problem z zamykaniem gry. Może nie tyle co gra zostaje w procesach co strasznie długo po prostu trwa przełączanie z gry na pulpit ale „alt tabem” można sobie pomóc.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście zabrakło około 300 000 dostaw do 2 mln.

Co do 2 nagród (choinek), których nie udało się zdobyć ciekawe czy całkowicie przepadną czy zespół WOTr wymyśli jakieś osiągnięcie/sposób w jaki chociaż cześć graczy będzie mogła je zdobyć np. przez dodanie czasowego osiągnięcia na stronie WOTr... :thinking:

 

O ile event świąteczny jest specyficzny i jest zrozumiałe, że dostawy te wykonuje się na obszarze całej mapy o tyle inne eventy WOTr nie powinny wyglądać na zasadzie zwykłej codziennej dostawy tylko czegoś raczej szczególnego z jakimś wyrazistym celem szczególnie społecznościowym. Moim zdaniem w takich wydarzeniach powinien być też dodatkowy cel osobisty dla śmiałków (tzw. hard) np. kilku-krotność podstawowego celu osobistego i jakaś unikalna nagroda dla tylko dla tych co go wykonali bez możliwości kupienia jej itd. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miko [PL] said:

Pierwszy świąteczny event zawierał dlc raven, które nie było dostępne przez długi czas dla graczy, którzy eventu nie ukończyli. Pojawił się jakoś rok temu dla wszystkich, ale chyba w lekko okrojonej formie

Zupełnie na odwrót. Wraz z udostępnieniem Ravena do sprzedaży został on odświeżony o nową zawartość (Durnostojki, nowe malowanie, świecący emblemat z tyłu, nowe barwione felgi)

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.