Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie wiem jak inni, ale ten jak i poprzedni event mam nieukończony i raczej ukończony nie będzie. Nie wiem czy to ze mną coś jest nie tak, czy SCS inaczej to rozgrywa, ale te eventy nie mają już tego czegoś jak te poprzednie. Do dzisiaj będę przypominał sobie event Operation Big Sur w ATS, który na prawdę miał moc. Z jednej strony super sprawa, bo trzeba było robić coś konkretnego z konkretnego miejsca. A np. ten event? Robisz 12 różnych tras na dowolnych trasach... i patrzysz tylko aby jak najszybciej to skończyć... no taka prawda. Tamten event miał drugą moc, społecznościową. Ahh te korki na multi... to było coś cudownego. Tamten event jeździło się z wielką przyjemnością i nikt nie płakał, że musiał stać 1,5-2h w korku, a teraz? Byle jak najszybciej, bo nie ma tego efektu łał. Przypominając sobie jeszcze chociażby bodajże pierwszy event, który dotyczył Francji przy okazji przebudowy i wydania DLC Vive la France to był on lepszy aniżeli ten po Niemczech.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie za tą dygresję z mojej strony, ale skoro pracownik SCS'u ma czas na robienie prywatnej modyfikacji mapowej do gry, którą tworzy to czym się zajmuje normalnie? Skoro taki uzdolniony i chętny do robienia mapy to może warto zwiększyć jego gażę i niech robi to co lubi po godzinach dla dobra gry również? Dziwne to jest trochę.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, WooQash said:

Wybaczcie za tą dygresję z mojej strony, ale skoro pracownik SCS'u ma czas na robienie prywatnej modyfikacji mapowej do gry, którą tworzy to czym się zajmuje normalnie? Skoro taki uzdolniony i chętny do robienia mapy to może warto zwiększyć jego gażę i niech robi to co lubi po godzinach dla dobra gry również? Dziwne to jest trochę.

On robi to w wolnym czasie ;), Michal jest leaderem teamu QA.

  • Upvote 1

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WooQash said:

Nie wiem co to jest team QA więc wybacz. Wszyscy narzekają na to, że SCS wydaje długo swoje DLC, a jak widać są pokłady energii, które można by wykorzystać lepiej skoro są osoby, które w wolnym czasie robią coś nieoficjalnie do tej samej gry.

Team QA to zespół testerów.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, WooQash said:

Nie wiem co to jest team QA więc wybacz. Wszyscy narzekają na to, że SCS wydaje długo swoje DLC, a jak widać są pokłady energii, które można by wykorzystać lepiej skoro są osoby, które w wolnym czasie robią coś nieoficjalnie do tej samej gry.

To i tak nie ma większego znaczenia, taki MandelSoft czy Sven pracują jako map makerzy w SCSie, a po godzinach jeden śmiga z ProModsem a drugi z Tregionem.

 

SCS ma po prostu swój plan i realizuje go w założonym tempie.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, WooQash said:

Wybaczcie za tą dygresję z mojej strony, ale skoro pracownik SCS'u ma czas na robienie prywatnej modyfikacji mapowej do gry, którą tworzy to czym się zajmuje normalnie? Skoro taki uzdolniony i chętny do robienia mapy to może warto zwiększyć jego gażę i niech robi to co lubi po godzinach dla dobra gry również? Dziwne to jest trochę.

Wiadomo, że większość chciałaby więcej od SCSu szczególnie w kontekście nowych terenów mapowych. Jednak uważam @WooQash, że warto też spojrzeć nieco z innej strony. Zwróć uwagę iż mapy wykonuje dany team, który musi przestrzegać wytycznych, konsultować się żeby ta mapa jakoś wyglądała spójnie itd. Osoby, która pracują 8-12 godzin często chciałaby po godzinach robić coś innego, po swojemu, według swoich założeń, bez jakiejkolwiek presji oraz nadzoru.

Owszem może i faktycznie są nieliczne osoby, które są w stanie pracować w jakimś projekcie nad mapą przez 14-18 godzin dziennie ale czy to w długoterminowej strategii ma sens szczególnie pod kątem wysokiej jakości...wątpię.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

To i tak nie ma większego znaczenia, taki MandelSoft czy Sven pracują jako map makerzy w SCSie, a po godzinach jeden śmiga z ProModsem a drugi z Tregionem.

 

SCS ma po prostu swój plan i realizuje go w założonym tempie.

 

Założone tempo itd. a potem miliard błędów na mapie tj. prześwitujące tekstury, źle ustawione znaki czy inne cudawianki. Rozumiem, że to tempo nadal jest za wysokie i 1 DLC mapowe na rok to za dużo dla SCS'u?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, WooQash said:

Założone tempo itd. a potem miliard błędów na mapie tj. prześwitujące tekstury, źle ustawione znaki czy inne cudawianki. Rozumiem, że to tempo nadal jest za wysokie i 1 DLC mapowe na rok to za dużo dla SCS'u?

Tempo nie ma tutaj znaczenia, już wiele razy tak miałem że przeleciałem jakieś miejsce na mapie wielokrotnie i dopiero za 15 razem zauważyłem że jakieś dwie tabliczki są trochę za daleko od słupa i zdaniem innych by po prostu lewitowały. Tego że każdy jest człowiekiem nie obejdziesz w żaden sposób.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [ P & S ] DanDi1251 said:

Witam , może ktoś ma jakieś chociaż skrawki informacji czego możemy się spodziewać w następnej aktualizacji ??? czy nic nie wycieka , a może już coś scs zapowiedział a ja to przegapiłem ???

nalezy przyjac jeden update na kwartal :) Mniej wiecej tak to wyglada z tymi aktualizacjami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.