Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie sądzę aby było warto ciągle wspierać Windows XP, mimo iż jest to dobry system operacyjny, ponieważ już nie jest wspierany przez Windows przez co jest również niebezpieczny dla użytkowników. Windows XP w tym roku kończy 18te urodziny, taki system operacyjny powinien już dawno odejść do lamusa.

  • Upvote 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, HaQOfficial said:

Odnośnie DX11

44756564740_638d58dc4a_o.png

 

Jak dla mnie to jak najbardziej zrozumiale, można było się tego jak najbardziej spodziewać. Pracownicy już w dalekiej przeszłości uświadamiali że dx11 nie wprowadzi praktycznie żadnych zmian,
a ewentualnie otworzy Im (nie nam) furtkę do kolejnych niewielkich kroków w rozwoju gry.
Trzeba to podkreślać, bo nadal spora część graczy oczekuje po tej zmianie cudów odnośnie fps'ów 
Jak by nie patrzeć to jest ta pora jeżeli mowa o DX11,  bo taki okres przygotowań był omawiany przez studio SCS.
Przepuszczam że to właśnie to będzie miedzy innymi jednym z nadchodzących update w tym ledwo rozpoczętym roku 2K19

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Jeszcze dlugo dlugo sobie poczekamy na dx 11 w tej grze... Od premiery atsa nie ma go w grze a ta gra miala sie opierac na tych bibliotekach i do tej pory sie nie doczekalismy. Scs twierdzi ze nie jest to skomplikowanie by to dodac a jednak nadal tego nie ma...


 Chętnie poczytam te baśnie odnośnie dx11 odnośnie startu w ATS, chyba że nie przeczytałem jakiejś lektury szkolnej :troll:
Chyba zaczyna mnie zawodzić moja pamięć, a mam dobrą lecz krótką, ale studio SCS publicznie poinformowało o tym że zamierza wprowadzić dx11 i prace na tym maja trwać ok 2 lat, dopiero po wydaniu ATSa.
Przynajmniej ja posiadam taka wiedzę, poprawcie mnie jak się mylę 
Post nie ma na celu nikogo obrazić

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [BTS] Duch said:


 Chętnie poczytam te baśnie odnośnie dx11 odnośnie startu w ATS, chyba że nie przeczytałem jakiejś lektury szkolnej :troll:
Chyba zaczyna mnie zawodzić moja pamięć, a mam dobrą lecz krótką, ale studio SCS publicznie poinformowało o tym że zamierza wprowadzić dx11 i prace na tym maja trwać ok 2 lat, dopiero po wydaniu ATSa.
Przynajmniej ja posiadam taka wiedzę, poprawcie mnie jak się mylę 
Post nie ma na celu nikogo obrazić

wypowiedz pavela Sebora w wywiadzie na pga w 2015 roku :)

https://www.gamepressure.com/e.asp?ID=339

 

 

"Are you considering DirectX 12 support? Will ATS support its libraries from the start?

Right now we are putting DX 11 features to the game because we were stuck with DX9 for a long time. For many reasons we need to go to this step first. DX12 and the new Vulkan API that is replacing OpenGL are next on our horizon for sure. They are bringing some major things to the table. The trouble is that according to our analytics, we still have about a quarter of our player base actually stuck on computers where they can play with DX9 only, and for us it’s very difficult to support multiple alternate rendering systems, because the game is not just about the API and rendering graphics. It’s also about deep data structures in the game that need to be optimized, so the more APIs we support, the bigger support help it is for us to maintain the code base compatible with all of them. For sure, DX11 is our first little step towards better graphic features. It’s not like people will suddenly see all the shiny effects. It’s more about the smoothness of frame rate, support of some features that were difficult to do with DX9. It should be easier with DX11"

 

Na tym forum przed premiera byl ogolny haos bo wielu graczy tu pytalo czy ich karta obsluguje dx 11. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

wypowiedz pavela Sebora w wywiadzie na pga w 2015 roku :)

https://www.gamepressure.com/e.asp?ID=339

 

 

"Are you considering DirectX 12 support? Will ATS support its libraries from the start?

Right now we are putting DX 11 features to the game because we were stuck with DX9 for a long time. For many reasons we need to go to this step first. DX12 and the new Vulkan API that is replacing OpenGL are next on our horizon for sure. They are bringing some major things to the table. The trouble is that according to our analytics, we still have about a quarter of our player base actually stuck on computers where they can play with DX9 only, and for us it’s very difficult to support multiple alternate rendering systems, because the game is not just about the API and rendering graphics. It’s also about deep data structures in the game that need to be optimized, so the more APIs we support, the bigger support help it is for us to maintain the code base compatible with all of them. For sure, DX11 is our first little step towards better graphic features. It’s not like people will suddenly see all the shiny effects. It’s more about the smoothness of frame rate, support of some features that were difficult to do with DX9. It should be easier with DX11"

 

Na tym forum przed premiera byl ogolny haos bo wielu graczy tu pytalo czy ich karta obsluguje dx 11. 

No wszystko fajnie, ale nigdzie nie widzę informacji że dx11 miał być już w ATS.
Fakt że zostało wspomniane że "wprowadzamy "nie oznacza że proces zostanie zakończony jednym kliknięciem xd od dwóch lat scs co update wprowadza małymi krokami drobne zmiany pod dx11 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Zauwaz ze pytanie zostalo postawione jasno w tym wywiadzie a odpowiedz bardzo wymijajaca jak to scs ma w swojej naturze ;) Dlatego w wczesnych specyfikacjach pojawiala sie informacja ze karta spelniajaca wymagania dla gry musi posiadac obsluge dx 11. Dopiero po premierze wyszlo na jaw ze nie ma takiej koniecznosci. To tak ja z renaultem range t niby nie napisali nigdzie ze ciezarowka bedzie ale chwalili sie nia przed premiera dlc francja w ich pokazowym fragmencie lasu. Po jakims czasie zaczeli sie juz bardziej liczyc z tym co mowia i pokazuja dodajac ze nie ma pewnosci ze cos sie pojawi w grze i w jakim czasie. Po ostatnich streamach dobrze to widac :)

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

@Gracekch nie wiem czy pamiętasz życzenia z roku 2017 te, na których pokazany był M.A.N oraz Range T. Pewnie studio nie chciało powtórzyć takiego teaser-u abyśmy my gracze ponownie nie pytali kiedy , kiedy, kiedy. Zresztą jeśli oglądałeś live przed świąteczny studia to tam właśnie zostały złożone życzę świąteczne oraz noworoczne więc po co się dublować hehe :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, chciałem się odnieść do długo wyczekiwanej ciężarówki renault range t . Wiem że obiecanki canacnki itd. Ale kojazycie ten krótki filmik wrzucany co roku na święta kiedy ciężarówki trąbią w rytmach świątecznych , tym razem jest też tam nasze upragnione nowe autko. Nie wiem czy to coś znaczy ale może ... ? Każdy słyszał o tym że to nie ich wina problem ze nie jeden właściciel ciężarówki itp nie mamy zezwolenia, więc czemu by nie uderzyć w starsze modele ciężarówek , stary model skani , Volvo itp , skoro nie można dostać nowych czemu nie dodać starych może szybciej ? Prościej ? I my będziemy mieli większy wybór

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, [ P & S ] DanDi1251 said:

Witam wszystkich, chciałem się odnieść do długo wyczekiwanej ciężarówki renault range t . Wiem że obiecanki canacnki itd. Ale kojazycie ten krótki filmik wrzucany co roku na święta kiedy ciężarówki trąbią w rytmach świątecznych , tym razem jest też tam nasze upragnione nowe autko. Nie wiem czy to coś znaczy ale może ... ? Każdy słyszał o tym że to nie ich wina problem ze nie jeden właściciel ciężarówki itp nie mamy zezwolenia, więc czemu by nie uderzyć w starsze modele ciężarówek , stary model skani , Volvo itp , skoro nie można dostać nowych czemu nie dodać starych może szybciej ? Prościej ? I my będziemy mieli większy wybór


Starszych modeli ciężarówek nie ma, gdyż producenci nie chcą się nimi chwalić. Chcą, aby gra prezentowała ich najnowsze modele.

  • Like 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, terrordrome said:


Starszych modeli ciężarówek nie ma, gdyż producenci nie chcą się nimi chwalić. Chcą, aby gra prezentowała ich najnowsze modele.

Dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się że producenci ciężarówek , powinni zmienić swoje myślenie , gdysz powinni być dumni z ciężarówek które robiły po 2,5 miliona km i dalej jeździły , nowe już nie są tak wytrzymałe , jak przekraczają 1,5 mln można śmiało nazwać je skamielina hehe. Jednakże rozumiem nowe ładne , błyszczące itd. 

Link to comment
Share on other sites

Mogą @KapitanDuch, ale na przykład ja uwielbiam starsze ciężarówki czy też ciągniki jeśli chodzi o Farming Symulator. Daje to myślę więcej przyjemności, niż 750, na którym nic nie odczuwasz.

Wiem, że można zmienić silnik na mniejszy, ale sam fakt jazdy starszą ciężarówką daje więcej przyjemności z jazdy. Taka bynajmniej jest moja opinia ;) 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Mozę i są dumni z starszych ciężarówek ale jaka to dla producentów reklama? Ze kiedyś takie coś produkowali? Reklama dźwignią handlu, marketing i te sprawy. To i maja prawo się nie zgodzi bo model słabej jakości bo stawia ich w złym świetle. To jest moim zdaniem główny argument wielu producentów.

  • Confused 1
  • True Story 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, WarMaz said:

Mozę i są dumni z starszych ciężarówek ale jaka to dla producentów reklama? Ze kiedyś takie coś produkowali? Reklama dźwignią handlu, marketing i te sprawy. To i maja prawo się nie zgodzi bo model słabej jakości bo stawia ich w złym świetle. To jest moim zdaniem główny argument wielu producentów.

ok. Tylko trzeba pomyśleć o tym że to tylko gra, ilu graczy ma w planach zakup własnej ciężarówki ??? kto będzie brał pod uwagę przyjemność jazdy w symulatorze pod zakup realnej ciężarówki > w realu pracuje jako kierowca ciężarówki , i różnica jest dość duża . Gra , ma być po prostu dobrą zabawą :D

Link to comment
Share on other sites

Witam używa ktoś FaceTrackNoIR do gry ? działać działa ale czy da się ustawić widok z pierwszej osoby w punkcie / mianowicie problem jeżeli nie trzyma się głowy w jednym miejscu to często kamera przemieszcza punkt patrzenia na prawo i lewo , łatwiej by było rozglądać się ze stałego punktu

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2019 at 9:54 PM, [ P & S ] DanDi1251 said:

ok. Tylko trzeba pomyśleć o tym że to tylko gra, ilu graczy ma w planach zakup własnej ciężarówki ??? kto będzie brał pod uwagę przyjemność jazdy w symulatorze pod zakup realnej ciężarówki > w realu pracuje jako kierowca ciężarówki , i różnica jest dość duża . Gra , ma być po prostu dobrą zabawą :D

Obecnie nie ma w zasadzie gry tego typu, gdzie są starsze modele wprowadzone przez twórców. No może poza OMSI/OMSI2. Po prostu producentom nie zależy na starszych modelach, i nie chce im się wydawać na nie licencji. Pozostaje czekać na multiplayer od SCS, który będzie dopuszczał granie z modami razem z (prawdopodobnie) maksymalnie 16 graczami na jednym serwerze

Link to comment
Share on other sites

@[ P & S ] DanDi1251 korzystam z TracIr-a i u mnie centrowanie kamery jest ctrl + C. Oczywiście kombinację tych przycisków mogę sobie dowolnie konfigurować :)  Musiałbyś w panelu sterowanie mobilu swojego urządzenia poszukać klawiszologi, która odpowiada poszukiwanej przez Ciebie funkcji :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.