Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

12 minutes ago, TheImLimitz_ [PL/ES] said:

Mam pytanie, czy ktoś wie coś na teamt Renault Range T?

"Life's tough but both the MAN Euro 6 and Renault Range T are in the very advanced stages of discussion. Next year, ETS2 gets these two new trucks. ATS will also receive some new trucks next year - the vehicle team is working hard to prepare all of these vehicles."

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, TheImLimitz_ [PL/ES] said:

Mam pytanie, czy ktoś wie coś na teamt Renault Range T?

Range T nie ma chyba jeszcze plików KAD czy jakoś tak... Także poczekamy :P

Just now, HaQOfficial said:

"Life's tough but both the MAN Euro 6 and Renault Range T are in the very advanced stages of discussion. Next year, ETS2 gets these two new trucks. ATS will also receive some new trucks next year - the vehicle team is working hard to prepare all of these vehicles."

O ciekawa inforamcja :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HaQOfficial said:

"Life's tough but both the MAN Euro 6 and Renault Range T are in the very advanced stages of discussion. Next year, ETS2 gets these two new trucks. ATS will also receive some new trucks next year - the vehicle team is working hard to prepare all of these vehicles."

Next year... 2019? 2020?

 

2 minutes ago, Krezo (G29) (REC) said:

Range T nie ma chyba jeszcze plików KAD czy jakoś tak... Także poczekamy :P

O ciekawa inforamcja :D

Fajnie by było, na singlu grałem, i osobiście powiem, że najlepsza ciężarówka, kąt skrętu, przyśpieszanie, manewry to wszystko miodzio :D 

5 minutes ago, Krezo (G29) (REC) said:

Ciekawe czy będą dodawać jako SCS model kiedyś :P

Taki troszkę "ulep" brzydal chciałem powiedziec :D

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, TheImLimitz_ [PL/ES] said:

Next year... 2019? 2020?

 

Fajnie by było, na singlu grałem, i osobiście powiem, że najlepsza ciężarówka, kąt skrętu, przyśpieszanie, manewry to wszystko miodzio :D 

Taki troszkę "ulep" brzydal chciałem powiedziec :D

 

Aż tak bardzo na ulepa nie wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Krezo (G29) (REC) said:

Aż tak bardzo na ulepa nie wygląda ;)

 

Mi to się nawet poprzednia generacja podobała, szkoda, że nie była w sprzedaży na rynku europejskim, to może byśmy doczekali się jej w ETSie.

Co do drugiej generacji Forda, to bardzo przypomina mi Volvo FH, a we wnętrzu ta kierownica z Focusa :D Ciekawe, czy SCS, będzie starać się o licencje, może byłoby łatwiej niż w przypadku TGXa i Range T.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ugi2121 said:

A śnieg będzie w TMP?

Nie wiadomo.

Spójrz na poniższe (jedna z wczoraj, druga kilka minut temu) wypowiedzi CM w tej kwestii:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/78580-when-will-the-winter-mod-be-added/&page=2&tab=comments#comment-785277

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/79088-truckersmp-holidays/&tab=comments#comment-785614

Quote

Mod zimowy jest nadal niepewny ze względu na trudności, jakie napotkaliśmy przy dystrybucji. /tłum.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MarkON said:

No właśnie nie dobrze... Zawsze był teraz nie ma

Link to comment
Share on other sites

@Miko [PL] mam na myśli to, że odpowiedziałeś na moją wypowiedź, która oczywiście zniknęła i Twój post jest wyrwany z kontekstu teraz.

 

Ja się już na temat WinterMod'a wypowiadałem. O ile wiem jest zrobiony pod wersję 1.33, ale TruckersMP "przestrzaszyło" się wagi pliku. Będę to powtarzał, że można by było wykorzystać potencjał P2P, wpuścić WinterMod w słynne "torrenty" i wszystko szło by ładnie skoro są problemy z serwerami klasycznymi, które będę miały problem ogarnąć 2 000 000... wróć, ta liczba jest podana przez TruckersMP, rzeczywistość wynosi według mnie 100 000 - 200 000 i to też nie wydaje mi się aby na raz wszyscy to pobierali (większość owszem, ale nie wszyscy). Suma kontrolna jest sprawdzana przez Launcher i grę, więc mowa o edycji WinterMod'a nie wchodzi w grę, więc obaw żadnych być nie może. No ale...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, WooQash said:

@Miko [PL] mam na myśli to, że odpowiedziałeś na moją wypowiedź, która oczywiście zniknęła i Twój post jest wyrwany z kontekstu teraz.

 

Ja się już na temat WinterMod'a wypowiadałem. O ile wiem jest zrobiony pod wersję 1.33, ale TruckersMP "przestrzaszyło" się wagi pliku. Będę to powtarzał, że można by było wykorzystać potencjał P2P, wpuścić WinterMod w słynne "torrenty" i wszystko szło by ładnie skoro są problemy z serwerami klasycznymi, które będę miały problem ogarnąć 2 000 000... wróć, ta liczba jest podana przez TruckersMP, rzeczywistość wynosi według mnie 100 000 - 200 000 i to też nie wydaje mi się aby na raz wszyscy to pobierali (większość owszem, ale nie wszyscy). Suma kontrolna jest sprawdzana przez Launcher i grę, więc mowa o edycji WinterMod'a nie wchodzi w grę, więc obaw żadnych być nie może. No ale...

 

W nocy odwiedzili mnie elfy a może to były krasnale, wypiłem sobie z nimi "ciepłe mleczko" i zdradziły mi że WinterMod będzie na workshop, ale to taka mała tajemnica miedzy mną a nimi xd

  • Thanks 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

@Miko [PL] mam na myśli to, że odpowiedziałeś na moją wypowiedź, która oczywiście zniknęła i Twój post jest wyrwany z kontekstu teraz.

 

Ja się już na temat WinterMod'a wypowiadałem. O ile wiem jest zrobiony pod wersję 1.33, ale TruckersMP "przestrzaszyło" się wagi pliku. Będę to powtarzał, że można by było wykorzystać potencjał P2P, wpuścić WinterMod w słynne "torrenty" i wszystko szło by ładnie skoro są problemy z serwerami klasycznymi, które będę miały problem ogarnąć 2 000 000... wróć, ta liczba jest podana przez TruckersMP, rzeczywistość wynosi według mnie 100 000 - 200 000 i to też nie wydaje mi się aby na raz wszyscy to pobierali (większość owszem, ale nie wszyscy). Suma kontrolna jest sprawdzana przez Launcher i grę, więc mowa o edycji WinterMod'a nie wchodzi w grę, więc obaw żadnych być nie może. No ale...

Ja swojej odpowiedzi do twojego posta nie widzę, także nie ma obu postów już.

 

A co to winter moda - to znaczy że w tym roku prawdopodobnie go nie będzie?

Link to comment
Share on other sites

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=178&t=260993&start=2595

 

Na forum SCSu pojawiło się info, że przypadkowo przy open becie 1.31 lub 1.32 wyciekły pliki dds, które przedstawiały mapę z planowanymi nowymi drogami na terenach nowych DLC: Waszyngton, Utah oraz Teksas.

 

44614143270_715aed09da_b.jpg

 

45518247575_7418271212_z.jpg

 

45518245585_8d292467b5_b.jpg

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Imperator Tracz said:

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=178&t=260993&start=2595

 

Na forum SCSu pojawiło się info, że przypadkowo przy open becie 1.31 lub 1.32 wyciekły pliki dds, które przedstawiały mapę z planowanymi nowymi drogami na terenach nowych DLC: Waszyngton, Utah oraz Teksas.

 

44614143270_715aed09da_b.jpg

 

45518247575_7418271212_z.jpg

 

45518245585_8d292467b5_b.jpg

U jakiegoś Niemca na kanale zapowiadał że planują dodać Teslę semi do ATS ale nie wiem czy to potwierdzone info

Link to comment
Share on other sites

@Krezo (G29) (REC) jeśli chodzi o dodanie Tesli do ATS-a wspomniane było na ten temat na streamie SCS 21 grudnia :)  A dokładnie zostało wtedy powiedziane ,,SCS have managed to communicate with Tesla about the Tesla Semi truck, but they have not got very far yet. It's something they are looking at and hope to get into the game in the future."  Jak widać jest to prawdopodobne, że Tesla zostanie dodana do ATS-a :P

Link to comment
Share on other sites

Panowie i Panie ,mozecie pomóc z tym błędem :
 

Otóż problem jest następujący gdy wchodzę na multi i próbuję zmienić kolor tagu wywala mnie z gry z errorem "An application fatal error! Do you want to send a crash.log file to developers?". Próbowałem przeinstalowywać grę nic nie pomaga ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

maximus_baner_400x122px_transparent.png   

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.