Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Ciekawe, bo do tej pory jak wysyłałem to byli inni admini, którzy mięli odmienne zdanie. Po za tym nie tylko ja tak robię, "pewni" szefowie innych szanowanych i znanych VS'ek również mają podobny "system", bo skoro jeden admin może dać kick'a a drugi bana... o czymś to dowodzi chyba.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Spat91 said:

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić :)  @Wojciech MIS3 aby Twoje rozwiązanie zadziałało trzeba znaleźć na takiej trasie odpowiedni ładunek, a z tym czasami jest ciężko. Wczoraj robiąc event w ATS-ie na trasie Alamagordo - Artesia udało mi się znaleźć ten ładunek i w  sumie nie dużym dystansem bo niecałe 200 km zrobiłem 4 zlecenia.

 

Dokładnie, nie zawsze takie zlecenie wpadają, poza tym jeździć tyle razy na tej samej trasie, to trochę nuda. Na szczęście event ułożyli tak, że nie uprzykrzają życia, i da się znaleźć dużo ładunków z dystansem nawet i po 180-200 km - mowa o europie.

Z naczepami to się w tym roku postarali, wyglądają świetnie, tym bardziej, że widać je u innych graczy.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

^ Tak jest to oficjalny fanpage ETS2.

Domyślam się iż Twoje wątpliwości/zdziwienie wzbudziła reklama/promowanie VSki na tym facebooku mającym ponad 800 tysięcy obserwujących użytkowników. 

Jest to kontrowersyjne iż jedna z VSek została wyróżniona w momencie gdy istnieje co najmniej kilka dużych międzynarodowych firm. Generalnie czy to jest czas i miejsce na promowanie tego typu rzeczy?

W mojej opinie całą uwagę powinni skupić na evencie oraz produktach SCS szczególnie w okresie dużego zainteresowania graczy ets2.

Zarządzający stroną z taką ilością osób/graczy powinni wykazywać aspekty profesjonalizmu i treści umieszczane na nich na stronie powinny być konsultowane i starannie dobierane, a już na pewno nie stronnicze i wzbudzające spore kontrowersje.

Jedyne co możesz zrobić to skontaktować się i wyrazić swoją opinię w tym zakresie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^Racja to jest ten bonus o którym mowa na blogu pod filmem.

Natomiast kto wykonał już swoje 12 zleceń w którejkolwiek z gier sprawdźcie konta WOTr już powinna wpaść do odebrania pierwsza z choinek za próg 250 000 dostaw społeczności:

eGQEF5M.png 

Warto też wspomnieć iż osoby, które jeszcze nie zdążyły wykonać 12 zleceń w ets2 lub ats, a wykonają je wkrótce i tak otrzymają wszystkie nagrody osiągnięte przez społeczność. Dla przykładu jeśli ktoś wykona swoje 12 zleceń w momencie 600 tysięcy dostaw społeczności otrzyma również choinki za próg 250 i 500 tysięcy dostaw oraz rzecz jasna za kolejne progi, które osiągnie społeczność.

Tutaj dla przypomnienia słowo o progach i nagrodach: progi dostaw

Warto się angażować i wykonywać dostawy świąteczne oprócz kolejnych nagród możemy w ten sposób pokazać studiu scs/zespołowi WOTr, że zależy nam na takim eventach oraz wymagać przez to od nich więcej takich imprez i nowych funkcjonalności WOTr.

Link to comment
Share on other sites

^ Masz na myśli najechanie na kawałek ziemi tuż za krawężnikiem przy zjeździe z ronda (często skutkujące niekontrolowanym przyspieszeniem i zjazdem na przeciwny pas)? 

Jeśli chodzi o nagłe przyspieszenie ciężarówki na przejeździe kolejowym to też wiele razy spotkałem się z takim przypadkiem cóż pozostaje jechać dużo wolniej.

 Z tego co kojarzę na stronie 290 była dyskusja na temat dziwnych zachowań i wystrzałów ciężarówki w powietrze równolegle z nietypowym przyspieszeniem nawet przy niewielkich prędkościach.

Jeśli macie jakieś filmy proponuję zgłosić błąd na forum scs: Bugs 1.33. Póki co nie pozostaje nic innego jak znacząco zmniejszać prędkość zarówno na rondach i przejazdach kolejowych oraz podchodzić ze zrozumieniem do innych graczy jeśli takowa sytuacja się wydarzy na MP w końcu nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę, że tak się dzieje, szczególnie, że problem pojawił się dopiero w wersji 1.33.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K?sacz said:

Najechanie na krawężnik na rondzie. I ten błąd za pewnie wszędzie występuje. Miałem to w Tuluza i Växjö.

No miałem prawie taki sam błąd jak na tym filmiku tylko, że to działo się na rondzie. Też mnie wyrzuciło w powierzę jak rakieta.

Tak jak napisałem wyżej, problem jest prawdopodobnie naprawiony w wersji internal.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MarkON said:

^ Masz na myśli najechanie na kawałek ziemi tuż za krawężnikiem przy zjeździe z ronda (często skutkujące niekontrolowanym przyspieszeniem i zjazdem na przeciwny pas)? 

Jeśli chodzi o nagłe przyspieszenie ciężarówki na przejeździe kolejowym to też wiele razy spotkałem się z takim przypadkiem cóż pozostaje jechać dużo wolniej.

 Z tego co kojarzę na stronie 290 była dyskusja na temat dziwnych zachowań i wystrzałów ciężarówki w powietrze równolegle z nietypowym przyspieszeniem nawet przy niewielkich prędkościach.

Jeśli macie jakieś filmy proponuję zgłosić błąd na forum scs: Bugs 1.33. Póki co nie pozostaje nic innego jak znacząco zmniejszać prędkość zarówno na rondach i przejazdach kolejowych oraz podchodzić ze zrozumieniem do innych graczy jeśli takowa sytuacja się wydarzy na MP w końcu nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę, że tak się dzieje, szczególnie, że problem pojawił się dopiero w wersji 1.33.

 

Wygląda na to, że ten problem występuje na każdym krawężniku/łączeniu/progu zwalniającym itd. Zauważyłem to wystrzeliwanie na wewnętrznej części ronda, oraz na drogach gruntowych.

Tutaj widać, co się stanie, gdy najedziemy na rondo:

 

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego tmp usuwa moje posty na forum.Napisałem co ja myślę o tej sytuacji co miało miejsce o jadzie pod prąd dawają kick a nie ban.

 

Post brzmiał że to jest winna systemu rekrutacji .Bo nie ma ograniczenia wiekowego do tmp .

 

Wolność słowa obowiązuje  na internecie .Proszę mi podać paragraf który złamał mój post na forum tmp ? .

 

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo ograniczenia wiekowe występuje jeśli chodzi o rekrutacje do Teamu TMP. Osoby poniżej 16/17 roku życia mają odrzucane aplikacje z powodu  nie wystarczającego wieku lub małej aktywności na forum. Nie jest może o tym wspomniane w podania rekrutacyjnym, ale myślę, że większość ma pojęcie o występowaniu takiego ograniczenia. Większość osób tak czy tak wysyła swoje podania nawet nie mając do tego wieku.

Co do tego, dlaczego TMP usuwa twoje posty to już rzecz mi nieznana, musiałbyś zapytać jakiegoś Community Moderatora.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wolny Michal said:

Będę walczyć o swoje kiedy nie które osoby z tmp lansują się skodą i nic nie robią .Kiedy za jazdę pod prąd dają kick xd a nie ban to widać jak troszczą się o troli. 

 

Niewygodne posty zawsze są usuwane a jak nie to kasowany jest cały wątek.

  • Upvote 1
  • True Story 2

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miko [PL] said:

Pisałem wyżej o tym, że nie jest trudno zmyślać na rekrutacji, tak więc mamy potem takie kwiatki. Chociaż osobiście nie miałem przypadków z kickowaniem za jazdę pod prąd. Za to zawsze leciał ban

 

Może jesteś bardziej lubiany od innych, bo niestety u mnie w ostatnim czasie to nagminność. Jak nie w reportach na stronie, to w grze. Ciekawe czy gdybym ja pojechał specjalnie pod prąd to dostałbym bana od miłego admina, czy kicka.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.